M jak miłość po wakacjach 2021. Łukasz wyrzeknie się Patrycji w ciąży. Skaże ją na łaskę podłego Argasińskiego

i

Autor: Instagram M jak miłość po wakacjach 2021. Łukasz wyrzeknie się Patrycji w ciąży. Skaże ją na łaskę podłego Argasińskiego

M jak miłość po wakacjach 2021. Łukasz wyrzeknie się Patrycji w ciąży. Skaże ją na łaskę podłego Argasińskiego

2021-06-19 10:29

Z planu "M jak miłość" wyciekły bardzo niepokojące wieści! Patrycja (Ależbeta Lenska) w ciąży z pokaźnym już brzuszkiem zostanie sama! Łukasz (Jakub Józefowicz) skaże ją na łaskę podłego Argasińskiego (Karol Strasburger) i chyba w ogóle nie ma zamiaru się pojawić. Alżbeta Lenska zamieściła wymowne wideo, na którym widać jedynie Jerzego w "M jak miłość" po wakacjach 2021. Ani śladu Wojciechowskiego. To oznacza, że na próżno go szukać w nowym sezonie "M jak miłość"? Łukasz ma już jedno dziecko i wygląda na to, że drugiego wcale nie będzie chciał. Poznajcie szczegóły!

Patrycja w ciąży całkiem sama! W 'M jak miłość" po wakacjach 2021 Łukasz wyrzeknie się dziecka...

W "M jak miłość" po wakacjach 2021 Patrycję czekają wielkie zmiany. Ciąża z Łukaszem to przełomowy moment w jej życiu, szczególnie że przez wiele lat żyła pod złotym kloszem Argasińskiego, który przestał okazywać jej uwagę i uczucia. Dopiero młody kochanek w "M jak miłość: rozbudził w niej namiętność. Szkoda tylko, że sytuacja wymknęła się spod kontroli, a Łukasz okazał się być synem Marty (Dominika Ostałowska). Argasiński dowiedział się o zdradzie żony, ale mimo to jej nie zostawił. Niestety wygląda jednak na to, że szykuje zemstę dla rywala, z którym Patrycja zaciążyła. Jerzy chce wychować dziecko, ale ma swoje warunki. Dlatego Wojciechowski zwiał? Bo boi się podłego ordynatora? Wideo Lenskiej jest bardzo wymowne. 

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2021. Aneta będzie mamą. Uratuje pacjentkę Karolinę, która zostanie jej córką?

M jak miłość po wakacjach 2021. Patrycja w piątym miesiącu ciąży z widoczonym brzuszkiem. Nie straci dziecka Łukasza!

Gwiazda "M jak miłość" nagrała na swoim Instagramie wideo, gdzie oczekuje serialowego Łukasza, a tego nie ma i nie ma!

- Czekam na tego Kubę, bo ja tu siedzę pod domem, cały czas przy mężu, a gdzie ten kochanek, przez którego ja jestem w ciąży? Mam nadzieję, że przyjdzie na plan - mówi Lenska.

Nie trudno wywnioskować, że Józefowicza nie było na planie, a Lenska grała jedynie z Karolem Strasburgerem. To oznacza jedno - małżeństwo Argasińskich w nowym sezonie "M jak miłość" nie rozpadnie się, a Patrycja nadal będzie zdana na łaskę męża. To jednak nie koniec! 

Przeczytaj: Kamila Kamińska odchodzi z Barw szczęścia. Tak pozbędą się Reginy w nowym sezonie po wakacjach!

W nadchodzących odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2021 Łukasz może całkowicie odwrócić się od kochanki i dziecka. Alżbeta Lenska podzieliła się też z fanami nagraniem z domu Argasińskich, gdzie leży smutna na łóżku, nigdzie nie ma Łukasza, a towarzyszy jej jedynie cwany mąż.

- Czekałam na Kubusia, a tu Karol zakradł się do mnie - podpisała wideo aktorka.

Wiadomo już, że kontakt Patrycji i Łukasza będzie bardzo ograniczony, lub w ogóle go nie będzie. Jerzy w "M jak miłość" na pewno jednak nie odpuści. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze