M jak miłość po wakacjach 2021. Patrycja nie straci dziecka Łukasza! Tak rozkwitnie w piątym miesiącu ciąży - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm/ Instagram M jak miłość po wakacjach 2021. Patrycja nie straci dziecka Łukasza! Tak rozkwitnie w piątym miesiącu ciąży - ZDJĘCIA

M jak miłość po wakacjach 2021. Patrycja nie straci dziecka Łukasza! Tak rozkwitnie w piątym miesiącu ciąży - ZDJĘCIA

2021-06-16 16:05

W "M jak miłość" po wakacjach 2021 Patrycja (Alżbeta Lenska) w ciąży będzie nosiła pod sercem dziecko Łukasza (Jakub Józefowicz) i mimo ryzyka poronienia nie straci maleństwa. Aktorka już pochwaliła się jak wygląda jej bohaterka z "M jak miłość" z brzuszkiem! Potwierdziła, że dziecko Wojciechowskiego będzie miało już około 5 miesięcy, co oznacza, że wbrew poprzednim sygnałom, Patrycja nie poroni! Argasiński (Karol Strasburger) w "M jak miłość" na pewno nie pogodzi się ze zdradą Patrycji i jej ciążą z innym. Zobaczcie co jeszcze ujawniła Lenska na Instagramie!

Ciąża Patrycji z "M jak miłość". Powiedziała jak wygląda ciążowy brzuch Argasińskiej 

W "M jak miłość" po wakacjach 2021 szykują się wielkie zmiany! Szczególnie dla Patrycji, która po gorącym romansie z Łukaszem zaszła w ciążę i będzie nosiła pod sercem jego dziecko. W minionym sezonie "M jak miłość" Wojciechowski nie zdążył dowiedzieć się, że będzie tatą po raz drugi. Ma już przecież córkę z Katią (Joanna Jarmołowicz). Patrycja nie ukryje jednak ciąży, a dowodem jest nagranie Ależbety Lenskiej z planu "M jak miłość".

Aktorka nie kryje podekscytowania wcieleniem się w rolę ciężarnej Argasińskiej. Zrelacjonowała na Instagramie swój nowy wygląd i pochwaliła się, że obecnie gra Patrycję w piątym już miesiącu ciąży! 

Przeczytaj: Piotrek z M jak miłość pokazał jak mieszka. Marcin Mroczek pochwalił się wypasionym salonem w domu w Wawrze! Żyje lepiej niż Zduński na Deszczowej - ZDJĘCIA

M jak miłość po wakacjach 2021. Patrycja w piątym miesiącu ciąży z widoczonym brzuszkiem. Nie straci dziecka Łukasza!
M jak miłość. Alżbeta Lenska (Patrycja Argasińska)

i

Autor: Instagram M jak miłość. Alżbeta Lenska (Patrycja Argasińska)
M jak miłość. Alżbeta Lenska (Patrycja Argasińska)

i

Autor: Instagram M jak miłość. Alżbeta Lenska (Patrycja Argasińska)

Gwiazda "M jak miłość" pochwaliła się na Instagramie, że przymierzyła imitację ciążowego brzucha Patrycji i nie kryła się z radością.

- Słuchajcie, właśnie wyjeżdżam z przymiarek z Falenicy. Faktycznie miałam teraz trochę dni przerwy w graniu w serialu, ale jutro wracam na plan, z czego się bardzo cieszę. Słuchajcie, to było cudowne, nie wzięłam telefonu, żeby nagrać tę przymiarkę, ale mam już piękny brzuszek! Przyczepiali mi dzisiaj piękny brzuszek, Patrycja chyba jak obliczyliśmy to chyba jakiś piąty/szósty miesiąc ciąży, więc piękny brzuszek. Jutro wam pokażę jak będę na planie, jak Patrycja ma już piękny, okrągły brzuszek. Powiem wam, że trochę mi się zrobiło sentymentalnie. No nic, zobaczymy co to będzie z tą ciążą Patrycji. Oby dobrze szła! - mówi aktorka z "M jak miłość". 

Przeczytaj: Gwiazdy Barw szczęścia ujawniły co je łączy! W serialu Renata i Dominika są przyjaciółkami, a prywatnie?

Wypowiedź Lenskiej potwierdza, że Argasińska z "M jak miłość" nie straci dziecka Łukasza. Pytanie tylko, z kim będzie je wychowywała? Jerzy od początku nie chciał słyszeć o ponownym spotkaniu się żony z ojcem dziecka, a nawet i groził jej, że zrobi mu krzywdę! Łukasz natomiast znów zostanie tatą, a już z pierwszą córką nie ma zbytnio kontaktu. Alżbeta Lenska zrelacjonowała, że nagrywa wspólne sceny z serialowym Argasińskim, ale kochanka nigdzie nie widać!

- Ja tu siedzę pod domem, cały czas przy mężu, a gdzie ten kochanek, przez którego ja jestem w tej ciąży? Mam nadzieję, że przyjdzie na plan - mówi na Instagramie Alżbeta.

Nie wiadomo czy Łukasz będzie wychowywał dziecko Patrycji. Kobietę czeka prawdziwa przeprawa przez okres ciąży i zmierzenie się z apodyktycznym mężem oraz szalonym kochankiem. 

Najnowsze