M jak miłość po wakacjach 2021: Ojciec Lilki wróci do życia Banachów! Czy Jacek pomoże ściągnąć do domu wyrodną córkę?

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość po wakacjach 2021: Ojciec Lilki wróci do życia Banachów! Czy Jacek pomoże ściągnąć do domu wyrodną córkę?

M jak miłość po wakacjach 2021. Ojciec Lilki wróci do życia Banachów! Czy Jacek pomoże ściągnąć do domu wyrodną córkę?

2021-06-17 19:47

Sensacja w "M jak miłość"! Kiedy wszyscy już myśleli, że wątek Krystyny (Dorota Chotecka-Pazura) Banach i jej rodziny jest wygaszany po wyjeździe Lilki (Monika Mielnicka) i zniknięciu Mateusza (Krystian Domagała), na zdjęciach z planu widać Jacka! Ojciec wyrodnej córki pojawi się, żeby ratować rodzinę z dramatu, w jakim znów się znaleźli? Jak pamiętamy Jacek objawił się w ostatnim sezonie "M jak miłość" jako biologiczny ojciec upokarzanej przez całe życie przez pijaka Banacha (January Brunow) Lilki. Wielka tajemnica Krystyna wyszła na jaw, a żona Mateusza długo nie mogła rodzicom darować, że to przed nią ukrywali. Ostatecznie skończyło się tragedią - Lilka zdradziła młodego Mostowiaka i wyjechała z nowym kochankiem, a Mateusz przepadł. Czy Jacek (Tomasz Sobczak) w nowych odcinkach po wakacjach 2021 wróci, żeby ścignąć do domu córkę i posprzątać ten bałagan?

"M jak miłość" po wakacjach 2021. Ojciec Lilki ściągnie wyrodną córkę do domu?

Z najnowszych przecieków z planu "M jak miłość" wynika, że Jacek wróci do życia Krystyny Banach! Aktorzy grają nową, wspólną scenę i bardzo poważnie o czymś rozmawiają! Nie da się raczej uniknąć tego wątku bez tematu Lilki, jej obrzydliwej zdrady i tragedii Mateusza. Czy bogaty tatuś, który drogim podarunkiem w postaci siedliska próbował odkupić swoją nieobecność w całym życiu dziecka, wreszcie poczuje się w swojej roli i zaprowadzi w rodzinie porządek?

Przypomnijmy - kiedy Jacek pojawił się w "M jak miłość" w Grabinie zajął się głównie uwodzeniem Marysi (Małgorzata Pieńkowska), która kiedyś była jego wielką miłością. To właśnie Rogowskiej poświęcał mnóstwo czasu, chadzał z nią na długie spacery, a nawet podarował jej pamiątkowy prezent po swojej matce. Lilka długo nie istniała w ogóle w jego świadomości, jako ktoś ważny, ale trzeba przyznać, że była to wina Krystyny - to ona do ostatniej chwili robiła wszystko, aby nie wydało się, że to on jest ojcem jej córki! 

Nie przegap: Piotrek z M jak miłość pokazał jak mieszka. Marcin Mroczek pochwalił się wypasionym salonem w domu w Wawrze! Żyje lepiej niż Zduński na Deszczowej - ZDJĘCIA

M jak miłość po wakacjach 2021. Marzenka w siedlisku w Grabinie dokona cudu! Ula wróci po totalnej kompromitacji
Lilka z M jak miłość zaplątana w ostrą aferę z widzami. Nie wytrzymała i ujawniła szokujące wpisy pod jej adresem

i

Autor: MTL Max Film Lilka z M jak miłość zaplątana w ostrą aferę z widzami. Nie wytrzymała i ujawniła szokujące wpisy pod jej adresem

W nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2021 znów zobaczymy Jacka, który przy stole w bistro Kingi (Katarzyna Cichopek) bardzo poważnie z Krystyną o czymś rozmawia. Niemożliwe jest, aby wyjazd wyrodnej córki z kochankiem i zniknięcie Mateusza miało przejść bez echa, więc na pewno ojciec dowie się o wszystkim. Pytanie, czy coś zrobi?

Na razie Monika Mielnicka ogłosiła, że odeszła z "M jak miłość", więc na dzień dzisiejszy, nie ma opcji, aby stawiła się na rozmowę z ojcem. Ale nie takie już powroty widzieliśmy w serialu, więc niewykluczone, że twórcy już myślą o tym, jak poskładać rodzinę po kolejnej tragedii. Co dokładnie zrobi ojciec Lilki w nowej sytuacji rodzinnej dowiemy się zaraz po wakacjach 2021, a my będziemy na bieżąco informować o nowych przeciekach z planu! 

Zobacz koniecznie: M jak miłość. Rafał Mroczek ogłosił koniec na planie serialu! Zdradził pilnie skrywaną tajemnicę Pawła i Franki z nowego sezonu

M jak miłość, odc. 1592: Mateusz (Krystian Domagała)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość po wakacjach 2021. Krystyna Banach (Dorota Chotecka-Pazura), Jacek Kotowski (Tomasz Sobczak)

i

Autor: Instagram M jak miłość po wakacjach 2021. Krystyna Banach (Dorota Chotecka-Pazura), Jacek Kotowski (Tomasz Sobczak)
Najnowsze