M jak miłość. Rafał Mroczek ogłosił koniec na planie serialu! Zdradził pilnie skrywaną tajemnicę Pawła i Franki z nowego sezonu

i

Autor: Instagram M jak miłość. Rafał Mroczek ogłosił koniec na planie serialu! Zdradził pilnie skrywaną tajemnicę Pawła i Franki z nowego sezonu

M jak miłość. Rafał Mroczek ogłosił koniec na planie serialu! Zdradził pilnie skrywaną tajemnicę Pawła i Franki z nowego sezonu

2021-06-16 16:20

Rafał Mroczek pożegnał się w "M jak miłość" i pozostawił widzów w niepewności czy Paweł i Franka (Dominika Kachlik) wezmą ślub w nowym sezonie po wakacjach 2021! Szczęściu zakochanych w kolejnych odcinkach "M jak miłość" na pewno zagrozi była Pawła, Majka (Laura Samojłowicz) i eks narzeczony Franki, bandyta Krzysiek (Michał Chruściel). Na planie "M jak miłość" Rafał Mroczek nakręcił krótką relację na Instagramie, w której zdradził największą tajemnicę miłosnego wątku Pawła i Franki. Nie pozostawił już żadnych złudzeń. Poznajcie szczegóły!

Czy w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2021 Paweł i Franka wezmą ślub?

Rafał Mroczek na planie "M jak miłość" miał ostatnio bardzo pracowity dzień. Dlatego na swoim Instagramie z dumą i satysfakcją ogłosił koniec zdjęć do kolejnych odcinków, w których Paweł będzie z Franką i długo wyczekiwany powrót do domu. Ale nie ma się co martwić, bo pożegnanie Mroczka z "M jak miłość" potrwa zaledwie chwilę, a widzowie na pewno nie zauważą go w serialu. Po prostu aktor tak ma rozpisane dni zdjęciowe, że teraz ma krótką przerwę od pracy. Mimo to podsycił ciekawość fanów, kiedy ujawnił niepublikowane wcześniej ujęcia zza kulis nowego sezonu "M jak miłość" po wakacjach 2021.

Patrz też: M jak miłość po wakacjach 2021. Smutne pożegnanie Lenki. Córka Kingi i Piotrka opuści rodziców w nowym sezonie. Na zawsze?

Mroczek za kulisami "M jak miłość" zdradził pilnie skrywany sekret związany z wątkiem Pawła i Franki oraz byłej kochanki Zduńskiego, Majki, która wróci do jego życia, żeby trochę namieszać. To już pewne, że na razie ślubu Pawła i Franki na planie "M jak miłość" nie było, ale zakochani na pewno nie rozstaną się przez Majkę. Mimo, że dawna dziewczyna będzie bardzo blisko Pawła, bo Kinga (Katarzyna Cichopek) zatrudni Chojnacką w bistro "Nasz Zielony Sad". A do tego Majka zacznie spiskować z bandytą Krzyśkiem, bo były narzeczony Franki będzie chciał się odegrać na Zduńskim.

Ale wpadka na planie M jak miłość! Rafał Mroczek chciał się pochwalić przyjacielem, ale niechcący zamknął go w garderobie! To też gwiazda serialu!

Sprawdź też: M jak miłość po wakacjach 2021. Majka będzie kłamać jak najęta! Była kochanka Pawła wróci tylko w jednym celu

Sceny z Rafałem Mroczkiem i  Dominiką Kachlik z planu "M jak miłość" nie pozostawią jednak wątpliwości, że ich ekranowej miłości nikt i nic nie zniszczy! Przynajmniej na razie, a obecnie kręcone odcinki "M jak miłość" w telewizji będą emitowane późną jesienią 2021. Sam aktor nazywa serialową narzeczoną: "wymarzoną kobietą". I choć w tle czai się Majka, to Paweł będzie pewny, że kocha tylko Frankę.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze

Materiał sponsorowany