M jak miłość po wakacjach 2021. Majka będzie kłamać jak najęta! Była kochanka Pawła wróci tylko w jednym celu

i

Autor: Instagram/ vod.tvp.pl M jak miłość po wakacjach 2021. Majka będzie kłamać jak najęta! Była kochanka Pawła wróci tylko w jednym celu

M jak miłość po wakacjach 2021. Majka będzie kłamać jak najęta! Była kochanka Pawła wróci tylko w jednym celu

2021-06-15 13:41

Majka (Laura Samojłowicz) z "M jak miłość" wróci w nowym sezonie po wakacjach 2021, a Paweł (Rafał Mroczek) przeżyje szok na na widok byłej kochanki, której początkowo nie rozpozna. Powrót Majki wywoła wspomnienia o tym jak byli razem, jak Zduński rozkochał ją w sobie, jak straciła z nim dziewictwo. Ale to już nie będzie ta sama Majka co kiedyś w "M jak miłość". Dawniej była uroczą, miłą dziewczyną, która nikomu nie wyrządziłaby krzywdy. A teraz, po ponad 10-ciu latach Laura Samojłowicz zapowiedziała, że jej bohaterka w "M jak miłość" zrobi wszystko, by osiągnąć swój cel. Poznajcie szczegóły!

Kiedy Majka wróci do "M jak miłość" w nowym sezonie, w którym odcinku pojawi się Laura Samojłowicz?

Majka z "M jak miłość" po wakacjach 2021 wróci do życia Pawła w najmniej spodziewanym momencie! Akurat Zduński będzie się szykował do ślubu z Franką (Dominika Kachlik), bo po romantycznych zaręczynach na oczach całej rodziny nie zechce dłużej odwlekać złożenia małżeńskiej przysięgi ukochanej! Ani Paweł, ani Franka nie będzie podejrzewali jakie zamiary ma wobec nich Majka. Bo była dziewczyna Zduńskiego, przed laty w "M jak miłość" tak szaleńczo zazdrosna o Magdę (Anna Mucha), teraz tak samo będzie zazdrosna o przyszłą żonę swojego dawnego chłopaka. Czyżby dawne uczucie Majki do Pawła wcale nie minęło lub odżyło z nową siłą?

Nie przegap: M jak miłość po wakacjach 2021. Smutne pożegnanie Lenki. Córka Kingi i Piotrka opuści rodziców w nowym sezonie. Na zawsze?

To się okaże w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2021, ale na pewno Majka nie będzie już taka sama jak kiedyś. Jako nastolatka delikatna, niewinna dziewczyna Pawła będzie teraz wyglądała jak wrak człowieka, a do tego jej powrót będzie związany z pewną tajemnicą na temat tego co się z nią działo przez te wszystkie lata. Przecież ponad 10 lat temu zerwała z Pawłem przez Magdę i wyjechała za granicę z matką. Czy w "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej wyjaśni się co się działo z Majką i gdzie jej jej mama? Tego dowiemy się dopiero późną jesienią.

M jak miłość po wakacjach 2021. Sensacyjny powrót kochanki Pawła! Majka zniszczy jego związek z Franką?

Sprawdź też: M jak miłość po wakacjach 2021. Straszna śmierć w Grabinie! Nigdy nie dowie się kto mu zabił ukochaną, ale teraz Tadeusz wychowa dziecko innego faceta

Emocje wokół Majki w "M jak miłość" podsyca też sama Laura Samojłowicz. 36-letnia aktorka z "M jak miłość" zapowiedziała, że jej bohaterka posunie się do kłamstw, żeby być bliżej Pawła. Zapewne po to, by go odzyskać, zniszczyć jego związek z Pawłem. I też dlatego wkrótce w "M jak miłość" zawrze układ z bandytą Krzyśkiem (Michał Chruściel).

- Majka Chojnacka jest mi bliska od zawsze.. 11 lat temu jak zaczynałam grać w "M jak miłość" byłam wrażliwa i nieśmiała.. tak też zostało.. Lubię być Majką nawet jak ma pod górkę i trochę kręci.. To dobra dziewczyna ???#actress #MajkaPawła - napisała Samojłowicz na Instagramie. A hasztag Majka Pawła oznacza, że miłość byłej dziewczyny Zduńskiego wciąż będzie silna!

Fani "M jak miłość" mają mieszane uczucia w związku z powrotem Majki. Wszyscy jednak słusznie podejrzewają, że na pewno sporo namiesza między Pawłem i Franką.

- Najpierw długo nie mogłam się pogodzić z tym, że Majka wyjechała, bo przecież "mieli być z Pawłem razem" ? Potem bardzo chciałam, żeby znowu zaczęła Pani grać w "M jak miłość" i żeby Majka wróciła, i wierzyłam, że tak będzie ?❤️ A teraz, kiedy to już się dzieje, ja jestem jakby w szoku, ale takim pozytywnym i ciągle jeszcze nie do końca wierzę, że "mam to, czego chciałam" ?? - napisała jedna z internautek pod postem Samojłowicz.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze