Koniec M jak miłość. Ala i Ewka wyrzekną się Lilki w ostatnim 1594 odcinku! Staną murem za Mateuszem. Nie będzie miała do czego wracać

i

Autor: VOD TVP Koniec M jak miłość. Ala i Ewka wyrzekną się Lilki w ostatnim 1594 odcinku! Staną murem za Mateuszem. Nie będzie miała do czego wracać

Koniec M jak miłość. Ala i Ewka wyrzekną się Lilki w ostatnim 1594 odcinku! Staną murem za Mateuszem. Nie będzie miała do czego wracać

2021-05-25 21:53

W ostatnim 1594 odcinku "M jak miłość" przed wakacjami nad Lilką (Monika Mielnicka) zagoszczą ciemne chmury! Po tym jak żona Mostowiaka wróciła z Australii z nowym kochankiem Ethanem Andersonem (Paweł Roman) od własnej córki odwróciła się Krystyna (Dorota Chotecka), która wyznała jej prosto w twarz, że nigdy nie wybaczy jej tego co zrobiła! W ostatnim 1594 odcinku "M jak miłość" przed przerwą wakacyjną niewiernej Lilki wyrzekną się również jej najlepsze przyjaciółki Ala (Alicja Ostolska) i Ewka (Jowita Chwałek)!

"M jak miłość" odcinek 1594 ostatni przed wakacjami - poniedziałek, 31.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Ostatni 1594 odcinek "M jak miłość" przed przerwą wakacyjną zapowiada się niezwykle emocjonująco! Od niewiernej Lilki odwrócą się kolejne osoby, które podobnie jak jej własna matka nie będą mogły zrozumieć jej decyzji! Lilka nieźle sobie nagrabiła, gdy w 1592 odcinku "M jak miłość" wróciła do Polski z nowym kochankiem, a właściwie narzeczonym Ethanem Andersonem. Krystyna nie była zachwycona decyzją córki, która sprzedała się za pieniądze i porzuciła kochającego Mateusza (Krystian Domagała) dla starszego od niej o 15 lat wdowca. Banachowa od razu oświadczyła córce, że nigdy nie wybaczy jej tego, że rozwaliła swoje małżeństwo i bez zawahania stanęła po stronie zięcia! Swoją decyzją Lilka uraziła nie tylko matkę, ale i biednego Mateusza, który po rozstaniu z żoną nawet planował popełnić samobójstwo! Jednak w ostatnim 1594 odcinku "M jak miłość" przed wakacjami od Lilki odwrócą się również jej najlepsze przyjaciółki!

Patrz też: Koniec M jak miłość. Kinga w ciąży w ostatnim 1594 odcinku? Piotrek postara się o nowego członka rodziny, ale nie będzie go chciał!

Koniec M jak miłość. Mateusz zabije się po zdradzie Lilki? Skoczy do rzeki w Grabinie

W ostatnim 1594 odcinku "M jak miłość" przed wakacjami w trakcie przygotowań do ponownego otwarcia bistro Kingi (Katarzyna Cichopek) Naszego Zielonego Sadu o powrocie Lilki będą plotkować jej byłe współlokatorki. Ala i Ewka nie będą w stanie uwierzyć w przemianę Lilki, która jeszcze do niedawna była kochającą żoną Mateusza. Przyjaciółki nie będą kryły swojego zdziwienia, gdy dowiedzą się jaki numer ich przyjaciółka wywinęła swojemu mężowi. Dziewczyny w ostatnim 1594 odcinku "M jak miłość" przed przerwą wakacyjną bez wahania wyrzekną się Lilki i staną po stronie biednego Mateusza. W geście solidarności z Mostowiakiem postanowią zerwać wszelkie kontakty z niewierną przyjaciółką i całkowicie pozbyć się jej z ich życia!

Spójrz również: Koniec M jak miłość. Barbara przewidzi co czeka Frankę i Pawła po ślubie w ostatnim 1594 odcinku! Dojdzie do tragedii?

Zachowanie Lilki doprowadzi do tego, że w ostatnim 1594 odcinku "M jak miłość" przed wakacjami zostanie zupełnie sama ! Wszyscy, którzy byli jej zawsze pomocni odwrócą się od niej raz na zawsze! Zrozpaczony Mateusz po rozstaniu z żoną zabierze od Banachowej swoje ostatnie ubrania, spakuje się i na zawsze opuści Grabinę bez nadziei, że jeszcze kiedyś będzie naprawdę szczęśliwy! Jeszcze w ostatnim 1594 odcinku "M jak miłość" przed przerwą wakacyjną pozbędzie się obrączki i w ten symboliczny sposób raz na zawsze postara się wymazać niewierną żonę ze swojego życia!

Zobacz także: Koniec M jak miłość. Brutalny atak na Kingę i Piotrka w ostatnim 1594 odcinku! Agresywny zbir ucieknie z miejsca przestępstwa!

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze