Koniec M jak miłość. Barbara przewidzi co czeka Frankę i Pawła po ślubie w ostatnim 1594 odcinku! Dojdzie do tragedii?

i

Autor: VOD TVP Koniec M jak miłość. Barbara przewidzi co czeka Frankę i Pawła po ślubie w ostatnim 1594 odcinku! Dojdzie do tragedii?

Koniec M jak miłość. Barbara przewidzi co czeka Frankę i Pawła po ślubie w ostatnim 1594 odcinku! Dojdzie do tragedii?

2021-05-25 13:43

W ostatnim 1594 odcinku "M jak miłość" przed wakacjami dojdzie do zaręczyn Franki (Dominika Kachlik) i Pawła (Rafał Mroczek). Zduński oświadczy się ukochanej na oczach większości rodziny, którą wcześniej góralka zaprosiła na otwarcie odmienionego bistro Kingi (Katarzyna Cichopek). Swojej radości z decyzji wnuka w ostatnim 1594 odcinku "M jak miłość" przed przerwą wakacyjną nie będzie kryła Barbara (Teresa Lipowska), która w trakcie imprezy przewidzi ich przyszłość! Czy słowa nestorki rodu się sprawdzą?

"M jak miłość" odcinek 1594 ostatni przed wakacjami - poniedziałek, 31.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W ostatnim 1594 odcinku "M jak miłość" przed wakacjami dojdzie do długo wyczekiwanego przez widzów momentu! Paweł w końcu oświadczy się prężnej góralce, pochłoniętej przygotowaniami do otwarcia Naszego Zielonego Sadu. Franka bardzo zaangażowała się w renowację bistro Kingi i efektami swojej pracy postanowiła pochwalić się rodzinie Zduńskiego, którą zaprosiła na oficjalne otwarcie. Na imprezie nie mogło zabraknąć nestorki rodu, która przez cały czas kibicowała swojemu wnukowi i wierzyła, że w końcu ułoży sobie życie. W ostatnim 1594 odcinku "M jak miłość" przed przerwą wakacyjną Barbara widząc z jaką miłością Paweł traktuje Frankę pokusi się na szczere wyznanie! Czy słowa seniorki faktycznie się spełnią?

Patrz też: Koniec M jak miłość. Franka uratuje Zduńskich w ostatnim 1594 odcinki. Dzięki niej odbiją się od dna

Koniec M jak miłość. Ciąża Kingi, odrzucone oświadczyny Pawła i samobójstwo Mateusza w ostatnich odcinkach sezonu

W ostatnim 1594 odcinku "M jak miłość" przed wakacjami Barbara powie Marysi (Małgorzata Pieńkowska), że nie może się napatrzeć się na szczęście swojego wnuka - Paweł i Franka to taka cudowna para. Po chwili jeszcze w ostatnim 1594 odcinku "M jak miłość" przed przerwą wakacyjną nestorka rodu Mostowiaków wyzna córce, że wierzy, że tym razem czwarte małżeństwo Pawła skończy się szczęśliwe, jednak nie będzie świadoma, że jej rozmowie przysłuchuje się były chłopak Franki, bandyta Krzysiek (Michał Chruściel)!

- Wiesz, Marysiu, naprawdę wierzę, że będą wspaniałym, szczęśliwym małżeństwem...

Zobacz także: Koniec M jak miłość. Mateusz zabije się po zdradzie Lilki w ostatnim 1594 odcinku? Skoczy do rzeki w Grabinie, a Barbara będzie umierała ze strachu - WIDEO

Słowa kobiet w ostatnim 1594 odcinku "M jak miłość" przed wakacjami wywrą na Krzyśku niemałe wrażenie! Bandyta nie będzie krył swojej złości i po cichu odpowie na słowa Barbary - Po moim trupie..., dając do zrozumienia, że zrobi wszystko, aby nie dopuścić do spełnienia jej wizji! Jaki pomysł wpadnie do głowy Krzyśkowi w ostatnim 1594 odcinku "M jak miłość" przed przerwą wakacyjną? Czy były narzeczony Franki postanowi zemścić się na Pawle? A może tylko odgraża się ze złości, zaskoczony zaręczynami byłej dziewczyny i to słowa Barbary okażą się prorocze? Jak potoczą się dalsze losy Franki i Pawła? Tego dowiemy się z pewnością w nowym sezonie "M jak miłość"!

Spójrz również: M jak miłość. Szczęście Franki i Pawła nie potrwa długo! Po wakacjach zginie z rąk byłego narzeczonego bandyty?

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze