Koniec M jak miłość. Franka uratuje Zduńskich w ostatnim 1594 odcinki. Dzięki niej odbiją się od dna

i

Autor: MTL Max Film Koniec M jak miłość. Franka uratuje Zduńskich w ostatnim 1594 odcinki. Dzięki niej odbiją się od dna

Koniec M jak miłość. Franka uratuje Zduńskich w ostatnim 1594 odcinki. Dzięki niej odbiją się od dna

2021-05-24 14:24

Zduńscy w "M jak miłość" nie mają najlepszego czasu. Szczególnie Kinga (Katarzyna Cichopek) się nie spełnia, a losy bistro są niepewne. Utrzymują się tylko z pracy Piotrka (Marcin Mroczek), a przecież mają czwórkę dzieci! Zduńscy mogą mieć poważny kryzys, nie tylko finansowy. Na szczęście w 1594 odcinku "M jak miłość" to Franka (Dominika Kachlik) wyciągnie ich z dna i dzięki niej będą mogli zacząć nowe życie! Okaże się, że jeden jej pomysł będzie dla Zduńskich ratunkiem od wielkich kłopotów.

"M jak miłość" odcinek 1594 ostatni przed wakacjami - poniedziałek, 31.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1594 odcinku "M jak miłość" Franka całkowicie odmieni bistro Kingi. Knajpa będzie nie do poznania, co ma przyciągnąć nowych klientów. Właśnie dlatego Kinga była bardzo przybita. Ostatnio w "M jak miłość" razem z Piotrkiem martwili się o swoją sytuację finansową. Chociaż Zduński na pewno nie zarabia bardzo mało, mają przecież na utrzymaniu duży dom i czwórkę dzieci. Na szczęście Franka popisze się kreatywnością i zrobi w bistro kompletną rewolucję. Nie będzie wiedziała, że w jej prywatnym życiu również szykują się ogromne zmiany. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1593: Tajemnica Magdy sprzed lat! Nawet Budzyński nie wie, że była kochanką ojca kolegi - ZWIASTUN

Koniec M jak miłość. Ciąża Kingi, odrzucone oświadczyny Pawła i samobójstwo Mateusza w ostatnich odcinkach sezonu

W 1594 odcinku "M jak miłość" Franka nie będzie się spodziewała, że Paweł się jej oświadczy! 

- To co? Dzisiaj mamy podwójnie wielki dzień? My ruszamy z nowym lokalem, a ty z nowym życiem? - zapyta brata Piotrek.

- Mama ci powiedziała, tak? Wiedziałem, że nie wytrzyma. Kto jeszcze wie? - zdziwi się Paweł. 

Bistro Kingi będzie się od teraz nazywało "Nasz zielony sad" i przejdzie niemałą zmianę. Franka bardzo pomoże Zduńskim i nie będzie wiedziała, że to będzie dla niej wyjątkowy dzień.

Przeczytaj: M jak miłość. Nowa Basia w rodzinie Pawła i Franki. Córka Zduńskiego będzie zupełnie inna - ZDJĘCIA

W 1594 odcinku "M jak miłość" Piotrek będzie zadowolony, że brat chce ułożyć sobie życie. Nic dziwnego, że oboje z Kingą polubili Frankę, skoro to właśnie ona uratuje ich z finansowego koszmaru. Dzięki niej nie wylądują na dnie, a knajpa powinna znów przynosić zyski. Niestety Franka w 1594 odcinku "M jak miłość" zepsuje swoje własne oświadczyny, bo będzie myślała, że Paweł daje jej pierścionek tylko przez wzgląd na spadek. Ostatecznie jednak uda się uratować tę sytuację.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze