Koniec M jak miłość. Franka uratuje Zduńskich w ostatnim 1594 odcinki. Dzięki niej odbiją się od dna

i

Autor: MTL Max Film Koniec M jak miłość. Franka uratuje Zduńskich w ostatnim 1594 odcinki. Dzięki niej odbiją się od dna

Koniec M jak miłość. Franka uratuje Zduńskich w ostatnim 1594 odcinki. Dzięki niej odbiją się od dna

2021-05-24 14:24

Zduńscy w "M jak miłość" nie mają najlepszego czasu. Szczególnie Kinga (Katarzyna Cichopek) się nie spełnia, a losy bistro są niepewne. Utrzymują się tylko z pracy Piotrka (Marcin Mroczek), a przecież mają czwórkę dzieci! Zduńscy mogą mieć poważny kryzys, nie tylko finansowy. Na szczęście w 1594 odcinku "M jak miłość" to Franka (Dominika Kachlik) wyciągnie ich z dna i dzięki niej będą mogli zacząć nowe życie! Okaże się, że jeden jej pomysł będzie dla Zduńskich ratunkiem od wielkich kłopotów.

"M jak miłość" odcinek 1594 ostatni przed wakacjami - poniedziałek, 31.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1594 odcinku "M jak miłość" Franka całkowicie odmieni bistro Kingi. Knajpa będzie nie do poznania, co ma przyciągnąć nowych klientów. Właśnie dlatego Kinga była bardzo przybita. Ostatnio w "M jak miłość" razem z Piotrkiem martwili się o swoją sytuację finansową. Chociaż Zduński na pewno nie zarabia bardzo mało, mają przecież na utrzymaniu duży dom i czwórkę dzieci. Na szczęście Franka popisze się kreatywnością i zrobi w bistro kompletną rewolucję. Nie będzie wiedziała, że w jej prywatnym życiu również szykują się ogromne zmiany. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1593: Tajemnica Magdy sprzed lat! Nawet Budzyński nie wie, że była kochanką ojca kolegi - ZWIASTUN

Koniec M jak miłość. Ciąża Kingi, odrzucone oświadczyny Pawła i samobójstwo Mateusza w ostatnich odcinkach sezonu

W 1594 odcinku "M jak miłość" Franka nie będzie się spodziewała, że Paweł się jej oświadczy! 

- To co? Dzisiaj mamy podwójnie wielki dzień? My ruszamy z nowym lokalem, a ty z nowym życiem? - zapyta brata Piotrek.

- Mama ci powiedziała, tak? Wiedziałem, że nie wytrzyma. Kto jeszcze wie? - zdziwi się Paweł. 

Bistro Kingi będzie się od teraz nazywało "Nasz zielony sad" i przejdzie niemałą zmianę. Franka bardzo pomoże Zduńskim i nie będzie wiedziała, że to będzie dla niej wyjątkowy dzień.

Przeczytaj: M jak miłość. Nowa Basia w rodzinie Pawła i Franki. Córka Zduńskiego będzie zupełnie inna - ZDJĘCIA

W 1594 odcinku "M jak miłość" Piotrek będzie zadowolony, że brat chce ułożyć sobie życie. Nic dziwnego, że oboje z Kingą polubili Frankę, skoro to właśnie ona uratuje ich z finansowego koszmaru. Dzięki niej nie wylądują na dnie, a knajpa powinna znów przynosić zyski. Niestety Franka w 1594 odcinku "M jak miłość" zepsuje swoje własne oświadczyny, bo będzie myślała, że Paweł daje jej pierścionek tylko przez wzgląd na spadek. Ostatecznie jednak uda się uratować tę sytuację.

Najnowsze