M jak miłość po wakacjach 2021. Pola wyprze się własnej matki. Będzie błagała Anitę, żeby zastąpiła podłą Weronikę

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość po wakacjach 2021. Pola wyprze się własnej matki. Będzie błagała Anitę, żeby zastąpiła podłą Weronikę

M jak miłość po wakacjach 2021. Pola wyprze się własnej matki. Będzie błagała Anitę, żeby zastąpiła podłą Weronikę

2021-06-17 20:21

Pola (Hania Nowosielska) z "M jak miłość" po wakacjach 2021 nie będzie już chciała, żeby Weronika (Ewelina Kudeń-Nowosielska) była jej mamą. Wyjątkowo podła była kochanka Kamila Gryca (Marcin Bosak) wiele razy boleśnie zraniła córką, a w 1599 odcinku "M jak miłość" nowego sezonu znów przyjedzie do Polski, by zabrać dziecko! Podrzuciła Polę jak rzecz do Kamila, lecz teraz znów sobie przypomni o 5-latce. W domu Gryca rozegrają się dramatyczne sceny, bo Pola będzie błagać Anitę (Melania Grzesiewicz), żeby to ona była jej mamą! Czy Weronika wreszcie odpuści? Poznajcie szczegóły!

"M jak miłość" po wakacjach 2021 nowy sezon od września w TVP2

Nowy sezon "M jak miłość" po wakacjach 2021 przyniesie kolejne wstrząsające zawirowania w życiu Kamila i jego córki Poli. Już będzie się wydawało, że Gryc z uroczą 5-latką o wyglądzie małego aniołka będzie szczęśliwy w nowym domu przy Wietrznej, że uda im się stworzyć rodzinę, bo Anita idealnie pasuje do roli mamy, kiedy przyjazd matki Poli wszystko zniszczy. W 1599 odcinku "M jak miłość" we wrześniu bezwzględna Weronika Stępień, była kochanka Kamila, która blisko rok temu podrzuciła mu córkę jak zbędny przedmiot, znów sobie przypomni o swojej "Polci!

Nie przegap: M jak miłość po wakacjach 2021. Smutne pożegnanie Lenki. Córka Kingi i Piotrka opuści rodziców w nowym sezonie. Na zawsze?

Ostatni raz w "M jak miłość" pojawiła się pod koniec marca! Wyrodna Weronika czaiła się pod domem Kamila i chciała nawet porwać Polę. Tym samym udowodniła jak jest nieobliczalna i zdolna do wszystkiego. Wówczas w "M jak miłość" Gryc nie pozwolił byłej kochance zbliżyć się do córki. Chore zagrania Weroniki, która nieźle go załatwiła, a z dobrej, troskliwej Anity zrobiła wariatkę uświadomiły Kamilowi, że to jeszcze nie koniec walki o dziecko. Trzy miesiące temu, w 1577 odcinku "M jak miłość" Weronika wyjechała do Londynu, ale zapowiedziała, że wróci.

Matka Polki swoje groźby zrealizuje w 1599 odcinku "M jak miłość" po wakacjach 2021 kiedy stanie w drzwiach nowego domu Gryca z żądaniem, by oddał jej Polę! Kamil się nie na to nie zgodzi i wypowie Weronice otwartą wojnę o Polę. Przypomni okrutnej kobiecie jak porzuciła 5-latkę, miesiącami się do niej ne odzywała, bo wolała nowe życie z kolejnym facetem.

M jak miłość po wakacjach 2021. Patrycja w piątym miesiącu ciąży z widoczonym brzuszkiem. Nie straci dziecka Łukasza!

Czy Anita z "M jak miłość" będzie prawdziwą matką Poli, a Weronika zniknie na zawsze?

W 1599 odcinku "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej Pola zobaczy się wreszcie z własną matką? Tego na razie nie wiadomo, ale jak podaje "Świat Seriali" Kamil zapewni swoją córeczkę, którą zdążył już bezgranicznie pokochać, że nigdy nikomu jej nie odda.

Nie przegap: M jak miłość po wakacjach 2021. Aneta będzie mamą. Uratuje pacjentkę Karolinę, która zostanie jej córką?

A urocza Pola wieczorem w 1599 odcinku "M jak miłość" przytuli się do Anity, która będzie układała ją do snu i poprosi ukochaną ciocię, by już na zawsze była jej mamusią. Małe serduszko Poli właśnie Anitę wybierze na prawdziwą mamę, skoro Weronika tyle razy ją odtrąciła i zwyczajnie nie chciała córki. Przecież jakiś czas temu w "M jak miłość" matka Poli chciała się nawet zrzec praw rodzicielskich. Później zmieniła zdania, a to tylko dowodzi jak niestabilna jest emocjonalnie.

M jak miłość odc. 1577. Weronika (Ewelina Kudeń-Nowosielska), Kamil (Marcin Bosak)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1577. Weronika (Ewelina Kudeń-Nowosielska), Kamil (Marcin Bosak)
M jak miłość: Pola (Hania Nowosielska), Weronika, matka Poli (Ewelina Kudeń-Nowosielska)

i

Autor: Instagram
M jak miłość, odc. 1594. Budzyński (Krystian Wieczorek), Anita (Melania Grzesiewicz), Kamil (Marcin Bosak), Pola (Hania Nowosielska)

i

Autor: MTL Maxfilm

Zobaczcie w naszej GALERII ZDJĘCIA z tych scen z "M jak miłość" w nowym sezonie >>>

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze