​​​​​M jak miłość po wakacjach 2021. Okrutna wojna Kamila z wyrodną matką Poli! Może stracić córkę?

i

Autor: MTL Maxfilm ​​​​​M jak miłość po wakacjach 2021. Okrutna wojna Kamila z wyrodną matką Poli! Może stracić córkę?

​​​​​M jak miłość po wakacjach 2021. Okrutna wojna Kamila z wyrodną matką Poli! Może stracić córkę?

W "M jak miłość" po wakacjach 2021 Kamil (Marcin Bosak) może stracić córkę! Wyrodna matka Poli (Hania Nowosielska) wróci i ze zdwojoną siłą przystąpi do walki o dziecko, którego nie chciała! Prawdopodobnie instynkt macierzyński wróci do Weroniki (Ewelina Kudeń-Nowosielska) na widok tego, jak bardzo Pola przywiązała się do kochającej Anity (Melania Grzesiewicz). Zapowiada się wielka wojna Kamila z matką Poli i wszystkie chwyty będą dozwolone! Gryc będzie miał po swojej stronie dobrą Anitę, ale na pewno użyje też paskudnych sztuczek, z których jest słynny... Kto wygra wojnę w "M jak miłość" o małą Polę po wakacjach 2021?

"M jak miłość" po wakacjach 2021. Kamil straci córkę Polę? Znów będzie musiał użyć do paskudnych sztuczek!

Wyrodna matka Poli pojawi się w 1599 odcinku "M jak miłość", zaraz po wakacjach 2021. Po raz kolejny przyjdzie do domu Kamila, wyśledzi nawet jego nowy adres! Pola ucieszy się na widok mamy, a Kamil będzie musiał patrzeć, jak jego córka boi się, że tym razem będzie musiała z nim się rozstać. Co jej naobiecuje wyrodna matka, że zaburzy z trudem odzyskany spokój dziecka?

Weronika będzie dalej śledziła Polę w "M jak miłość", a szczególnie zwróci uwagę na relację, jaką jej córka zbudowała z Anitą. Najwyraźniej mamusia odkryje w sobie ogromne pokłady "rodzicielskiej miłości" ze zwykłej zazdrości! Jej uwagę zwróci także sposób, w jakim jej dawny kochanek traktuje piękną Anitę... Do czego się posunie, żeby zepsuć obrazek szczęśliwej rodziny?

Zobacz także: M jak miłość po wakacjach 2021. Ojciec Lilki wróci do życia Banachów! Czy Jacek pomoże ściągnąć do domu wyrodną córkę?

M jak miłość po wakacjach 2021. Patrycja w piątym miesiącu ciąży z widoczonym brzuszkiem. Nie straci dziecka Łukasza!

Jaki będzie prawdziwy cel wizyty wyrodnej matki Poli w 1599 odcinku "M jak miłość" po wakacjach 2021? Weronika zapewne po raz kolejny zapowie, że chce odzyskać córkę, a Kamil będzie musiał się z tym zmierzyć. 

Po wyjściu Weroniki w "M jak miłość" Gryc zapewni Polę, że nigdy nikomu jej nie odda, co każe podejrzewać, że jej matka zapowiedziała wojnę. Czy rodzice Poli pójdą na wojnę do sądu, czy będą się szarpać o dziecko w inny sposób?

Na profilu Eweliny Kudeń-Nowosielskiej, która prywatnie jest mamą Hani, a w "M jak miłość" gra jej wyrodną matkę, widzimy, że obie aktorki spędzają dużo czasu razem w pracy. Zapewne więc Weronika nie tylko wróci, ale zrobi wszystko, aby spędzać z dzieckiem, które porzuciła jak najwięcej czasu. I, oczywiście będzie jej obojętne, że Pola bardzo ciężko to wszystko znosi...   

Jedyną nadzieją dla Poli będzie obecność w jej życiu Anity. To ona będzie czytała dziecku bajki na dobranoc i tuliła do snu. W 1599 odcinku "M jak miłość" po wyjściu matki córka Kamila zapragnie, aby właśnie Anita została na zawsze jej mamą! Jak w takiej sytuacji zachowa się Kamil? Zrobi to w czym zawsze był najlepszy - pójdzie na wojnę! Czy ją wygra?

Czytaj też: M jak miłość po wakacjach 2021. Aneta będzie mamą. Uratuje pacjentkę Karolinę, która zostanie jej córką?

M jak miłość, Anita (Melania Grzesiewicz), Kamil (Marcin Bosak), Pola (Hanna Nowosielska)

i

Autor: Instagram M jak miłość, Anita (Melania Grzesiewicz), Kamil (Marcin Bosak), Pola (Hanna Nowosielska)
Najnowsze