M jak miłość po wakacjach 2021. Żebraczka Majka wyłudzi od Franki pracę, żeby być bliżej Pawła

i

Autor: Instagram M jak miłość po wakacjach 2021. Żebraczka Majka wyłudzi od Franki pracę, żeby być bliżej Pawła

M jak miłość po wakacjach 2021. Żebraczka Majka wyłudzi od Franki pracę, żeby być bliżej Pawła

2021-06-18 20:23

Franka (Dominika Kachlik) chyba oszaleje w "M jak miłość" po wakacjach 2021! Nie dość, że przejmie się losem Majki (Laura Samojłowicz), pomimo że to była kochanka Pawła (Rafał Mroczek), to jeszcze da jej pracę! Franka poczuje się na tyle pewnie w bistro Kingi (Katarzyna Cichopek), że zatrudni żebraczkę Majkę i pozwoli jej zarobić. W "M jak miłość' po wakacjach 2021 na pewno gorzko tego pożałuje, bo Majka nie pojawi się w jej życiu bez przyczyny. Razem z Krzyśkiem (Michał Chruściel) mają plan, jak zniszczyć jej i Zduńskiemu życie.

Majka wyłudzi od Franki pracę w bistro Kingi! 

Franka w "M jak miłość" po wakacjach okaże się być niezwykle naiwna. To do niej zgłosi się od dawna niewidziana Majka, która pojawi się w opłakanym stanie w bistro Kingi. Brudna i w znoszonych ubraniach poprosi o pomoc. Franka pod koniec minionego sezonu "M jak miłość" przyjęła oświadczyny Pawła i chyba nie połączy faktów, że Majka zjawia się właśnie wtedy, kiedy ona planuje wyjść za mąż za Zduńskiego. Nic w "M jak miłość' nie będzie się działo przypadkiem, ale Franka o tym nie wie.

Wiadomo już, że przebiegła Majka będzie w konspiracji z Krzyśkiem, czyli byłym narzeczonym Franki. Kobieta wykorzysta jednak dobroć góralki i zagra na jej emocjach. Nikomu nie zdradzi, że pojawiła się w bistro w konkretnym celu. Franka zrobi coś, czego nikt by się nie spodziewał! 

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2021. Łukasz wyrzeknie się Patrycji w ciąży. Skaże ją na łaskę podłego Argasińskiego

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu. Powrót Majki. Była Pawła żebraczką. Łukasz skatowany przez Argasińskiego, a Patrycja w szpitalu

W nowym sezonie "M jak miłość" Franka nie dość, że pomoże byłej Pawła, to jeszcze da jej zarobić! Zatrudni ją w bistro Kingi, gdzie przejmie szefostwo. Dziewczyna może i będzie chciała dobrze, ale marne szanse, że tak wyjdzie. Majka dostanie prace najprawdopodobniej jako kelnerka lub pomoc kuchenna, ponieważ na umieszczonym przez serialowego Krzyśka wideo widać, jak kobieta nosi talerze z jedzeniem. Oznacza to, że naprawdę zacznie pracę dla Franki, która będzie przekonana, że pomaga osobie w potrzebie. 

Przeczytaj: Na Wspólnej, odcinek 3245: Zemsta Igi na oszustce udającej Kingę. Poświęci swoją karierę dla Michała

M jak miłość po wakacjach 2021. Majka (Laura Samojłowicz)

i

Autor: Instagram M jak miłość po wakacjach 2021. Majka (Laura Samojłowicz)
M jak miłość po wakacjach 2021. Majka (Laura Samojłowicz)

i

Autor: Instagram M jak miłość po wakacjach 2021. Majka (Laura Samojłowicz)

Naiwność Franki w "M jak miłość" powala, bo trudno uwierzyć, że góralka naprawdę zbliży się do byłej Pawła i zacznie z nią współpracę. Prawdopodobnie Majka wciśnie im jakąś łzawą historyjkę na temat swojej trudnej przeszłości. Nie ma co się łudzić, że będzie miała dobre intencje. Zarówno Laura Samojłowicz, jak i Michał Chruściel wrzucają coraz częściej wspólne zdjęcia i wideo, które poświadczają, że Majka i Krzysiek w "M jak miłość" będą w konspiracji. Franka może nieźle się zdziwić. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze