Majka wróci do M jak miłość! Laura Samojłowicz po latach znów zagra dziewczynę Rafała Mroczka

i

Autor: MTL Maxfilm Majka wróci do M jak miłość! Laura Samojłowicz po latach znów zagra dziewczynę Rafała Mroczka

Majka wróci do M jak miłość! Laura Samojłowicz po latach znów zagra dziewczynę Rafała Mroczka

2021-02-13 7:22

Majka, którą w "M jak miłość" grała Laura Samojłowicz po ponad 11-stu latach znów pojawi się w serialu. Była dziewczyna Pawła Zduńskiego (Rafał Mroczek) wyjechała z Polski ze swoją matką, po burzliwym rozstaniu z ukochanym. Aktorka odeszła z "M jak miłość" w 2010 roku, ale teraz zdecydowała się na powrót do roli Majki. To już pewne, że Samojłowicz niebawem wkroczy do życia ekranowego Pawła. I to w najmniej spodziewanym momencie, bo jego związek z Franką (Dominika Kachlik) zrobi się naprawdę poważny. Kiedy Majka wróci do "M jak miłość" i namiesza u Zduńskiego?

Kiedy w "M jak miłość" powrót Majki, byłej dziewczyny Pawła Zduńskiego?

Sensacyjną wiadomość o tym, że do "M jak miłość" wraca Majka, grana przez Laurę Samojłowicz podał "Świat Seriali". Już od jakiegoś czasu krążyły plotki, że aktorka, która rolą Majki zdobyła ogromną popularność i sympatię widzów chciałaby znów zagrać w hitowym serialu TVP. Zaczęło się dość niewinnie, od zdjęcia z planu "M jak miłość" z Mikołajem Roznerskim, czyli Marcinem. Jesienią 2019 roku Samojłowicz pochwaliła się pracą u boku jednego z największych gwiazdorów serialu Mostowiakach. Jednym zdjęciem z planu aktorka wzbudziła sporo spekulacji na temat powrotu Majko do "M jak miłość". 

Patrz też: Małgosia wróci do M jak miłość? Joanna Koroniewska weszła na plan! Na razie zagra u konkurencji

Teraz okazuje się, że po długiej przerwie Samojłowicz znów zagra Majkę w "M jak miłość". O czym donosi "Świat Seriali", powołując się na swoje tajne źródło z otoczenia aktorki.

- Laura od dawna starała się o powrót do "M jak miłość’. Doskonale wie, że da jej to rozpoznawalność jak za dawnych lat. Można powiedzieć, że "wychodziła" swój powrót, bo kilka razy pytała o rolę dla siebie u producentów. Produkcja "M jak miłość" początkowo dość sceptycznie podchodziła do jej powrotu. Wszyscy pamiętamy jaka humorzasta była Samojłowicz kiedyś. Jednak gdy dowiedzieli się, że aktualnie współpraca z nią to sama przyjemność, nie mieli wątpliwości" - czytamy na stronie portalu.

M jak miłość. To ona zastąpi Joasię w bistro Kingi. Nie będzie miała do czego wracać! Zajdą duże zmiany - WIDEO

Sprawdź też: M jak miłość. To ona zastąpi Joasię w bistro Kingi. Nie będzie miała do czego wracać! Zajdą duże zmiany - WIDEO

Majka z "M jak miłość" była jedną z bardziej lubianych bohaterek. Samojłowicz zdobyła ogromną popularność, ale jako serialowa kochanka Pawła Zduńskiego nie zdołała go w sobie wystarczająco odkochać.

Związek Majki i Pawła był bardzo burzliwy. Zaczęli ze sobą romansować gdy pracowali w klubie "Oaza". "Oazy". Jednak Paweł nadal nie mógł zapomnieć o Magdzie (Anna Mucha). Dziewczyna podchodziła do związku ze Zduńskim bardzo poważnie. Był jej pierwszym kochankiem. Niestety on nie potrafił zamknąć pewnego etapu w swoim życiu... Chorobliwa zazdrość o Magdę sprawiła, że Majka zostawiła Pawła!

Majka zadebiutowała w 2007 roku w 570 odcinku "M jak miłość". Po trzech latach zniknęła jednak z serialu i z życia Pawła. Co się stało z Majką? Wyjechała ze swoją matką z kraju w 729 odcinku "M jak miłość", a Samojłowicz odeszła z serialu w 2010 roku.

Później została gwiazdą serialu "Hotel 52", ale po trzech latach, w atmosferze skandalu opuściła obsadę. Nie zagrała w żadnym serialu przez pięć lat. Dopiero w 2018 roku dostała drugą szansę i pojawiła się w serialu "Ślad" w Polsacie. Wiosną 2019 roku przyjęła jedną z głównych ról w produkcji paradokumentalnej TV4 "Policjantki i Policjanci". W ubiegłym roku dołączyła do obsady "Gliniarzy".

M jak miłość. Paweł (Rafał Mroczek), Majka (Laura Samojłowicz)

i

Autor: AKPA M jak miłość. Paweł (Rafał Mroczek), Majka (Laura Samojłowicz)
M jak miłość. Magda (Anna Mucha), Majka (Laura Samojłowicz)

i

Autor: AKPA M jak miłość. Magda (Anna Mucha), Majka (Laura Samojłowicz)
Najnowsze