M jak miłość. To ona zastąpi Joasię w bistro Kingi. Nie będzie miała do czego wracać! Zajdą duże zmiany

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. To ona zastąpi Joasię w bistro Kingi. Nie będzie miała do czego wracać! Zajdą duże zmiany

M jak miłość. To ona zastąpi Joasię w bistro Kingi. Nie będzie miała do czego wracać! Zajdą duże zmiany - WIDEO

2021-01-30 10:15

Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) wróci do "M jak miłość" lada moment, ale jej bohaterkę czeka brutalne zderzenie z rzeczywistością. Podczas pobytu we Francji znalazła nową pracę i rozpoczęła kolejny rozdział w swoim życiu. Porzuciła posadę menadżerki w bistro Kingi (Katarzyna Cichopek) po serii kłamstw. Po powrocie do kraju Chodakowska będzie musiała pogodzić się z tym, że Kinga na nią nie czeka. Bo wkrótce w "M jak miłość" w "Bistro za rogiem" zajdą duże zmiany. Kto zastąpi Joasię w ważnej roli w "M jak miłość"? Dobrze znana i lubiana bohaterka!

Kiedy Joasia znów zagra w "M jak miłość"?

Powrót Joasi do "M jak miłość" już wkrótce, bo Barbara Kurdej-Szatan jeszcze w styczniu pojawi się na planie serialu. Joasia przyjedzie z Francji w sytuacji kiedy w jej życiu nastąpią duże zmiany. Już nic nie będzie takie samo! Dom Joasi przy Wietrznej, który wynajęła Kamilowi Grycowi (Marcin Bosak) nadal będzie zajęty przez prawnika i jego córkę Polę (Hania Nowosielska). Były kochanek Michał Ostrowski (Paweł Deląg) coraz bardziej zainteresuje się Izą Chodakowską (Adriana Kalska), z którą spędzi noc w 1565 odcinku "M jak miłość". Zarówno Michał jak i Iza będą przekonani, że uprawiali seks.

Jakby tego było mało w nowych odcinkach "M jak miłość" na Joasię nie będzie już czekała nawet Kinga z pracę menadżerki w "Bistro za rogiem". Zduńska będzie miała bowiem dosyć kłamstw Joasi, która obiecała szefowej, że wróci niebawem i poprosiła o trzymanie dla niej posady. Cierpliwość Kingi się skończy, kiedy kolejny raz Joasia zacznie ją oszukiwać i się wykręcać od pracy. W końcu Kinga zdecyduje się na radykalny krok. Zatrudni w "Bistro za rogiem" nową menadżerkę, a Joasia nie będzie miała do czego wracać!

Nie przegap: Barbara Kurdej-Szatan znów w M jak miłość. Powrót Joasi z Francji wstrząśnie wszystkimi! Nie będzie już dla niej miejsca

M jak miłość. To ona zastąpi Joasię w bistro Kingi. Nie będzie miała do czego wracać! Zajdą duże zmiany - WIDEO

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1563: Koniec Kamili. Wystawi Piotrka bandytom i gorzko tego pożałuje - WIDEO

Poszukiwania następczyni Joasi w "M jak miłość" nie potrwają długo. Za kulisami serialu już powstają sceny, w których widać kto zastąpi Asię w tej ważnej roli w bistro. Ujawnił to serialowy Piotrek Zduński, czyli Marcin Mroczek, który pokazał ujęcia z Franką (Dominika Kachlik). To nowa dziewczyna Pawła (Rafał Mroczek), który dotąd pracowała jako fryzjerka zajmie miejsce Joasi. I okaże się dużo lepsza niż Chodakowska!

Franka w kolejnych odcinkach "M jak miłość" wprowadzi sporą rewolucję w bistro Kingi, a także w życiu Pawła. Jako nowa menadżerka będzie zasypywała Zduńską świetnymi pomysłami, jak przyciągnąć do kawiarni jeszcze więcej gości. Energia, temperament góralki z Bukowiny Tatrzańskiej oraz jej radosne podejście do życia oczarują Kingę, która da France wolną rękę. - Fit, eko i healthy! Stawiać na produkty od lokalnych dostawców, na przykład tych z Grabiny - zaproponuje Zduńskiej, a ona zgodzi się bez wahania.

Na razie tajemnicą "M jak miłość" pozostaje co się stanie z Joasią po jej powrocie do Polski. Gdzie będzie mieszkał i pracować, ale sama Kurdej-Szatan wspomniała kiedyś, że scenarzyści na pewno zaskoczą jej bohaterkę kolejnymi dramatycznymi zwrotami akcji.

M jak miłość odc. 1525. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Kinga (Katarzyna Cichopek)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1525. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Kinga (Katarzyna Cichopek)
M jak miłość, odc. 1525: Kinga (Katarzyna Cichopek), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan)

i

Autor: MTL Maxfilm
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze