Na Wspólnej, odcinek 3245: Zemsta Igi na oszustce udającej Kingę. Poświęci swoją karierę dla Michała

i

Autor: x-news Na Wspólnej, odcinek 3245: Zemsta Igi na oszustce udającej Kingę. Poświęci swoją karierę dla Michała

Na Wspólnej, odcinek 3245: Zemsta Igi na oszustce udającej Kingę. Poświęci swoją karierę dla Michała

2021-06-21 19:34

Iga (Lidia Sadowa) w 3245 odcinku "Na Wspólnej" osobiście uda się do szpitala, gdzie leży tajemnicza pacjentka. Bynajmniej nie w przyjacielskie odwiedziny, bo ostro przyciśnie poszkodowaną. Klaudia (Sandra Staniszewska-Herbich), która dała Michałowi (Robert Kudelski) nadzieję, że to Kinga (Ilona Wrońska) leży w szpitalnym łóżku, nie będzie chciała współpracować z roztrzęsioną Przybysz. Policjantka w 3245 odcinku "Na Wspólnej" zaryzykuje swoją karierę, by zemścić się na kobiecie, wykorzystać jej informacje i doprowadzić do odnalezienia Kingi. Przesadzi i nadużyje swoich kompetencji.

"Na Wspólnej" odcinek 3245 - czwartek, 24.06.2021, o godz. 20.15 w TVN

Iga w 3245 odcinku "Na Wspólnej" nie cofnie się przed niczym. Będzie miała dość domysłów, spekulacji i niejasnych scenariuszy. Sama pojedzie do szpitala, gdzie będzie przebywać poszkodowana Klaudia. To przez tę kobietę w Michała i jego rodzinę wstąpiła nadzieja, że Kinga żyje. Chociaż Brzozowski osobiście przekona się, że leżąca w szpitalnym łóżku kobieta, to nie Kinga, Iga nie odpuści. Śledztwo, które prowadzi zmierza donikąd, a Przybysz tak tego nie zostawi.

Nie pozwoli, by przerwany przez Tadeusiaka (Dariusz Wnuk) ślub poszedł na marne. Pojedzie na miejsce i przeprowadzi z Klaudią przesłuchanie. Niestety kobieta nie będzie chętna do współpracy z rozemocjonowaną policjantką. 

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2021. Aneta będzie mamą. Uratuje pacjentkę Karolinę, która zostanie jej córką?

Iga w "Na wspólnej" przesadzi z rolą groźnej policjantki i otwarcie zacznie Klaudii grozić! Będzie chciała się zemścić za to, że pacjentka z nią nie współpracuje. 

- Albo zaczniesz współpracować, albo oskarżę cię o zabójstwo i nie wyjdziesz z pierdla przez wiele lat - rzuci ostro Przybysz w 3245 odcinku "Na Wspólnej".

Pomimo wszystko, Iga nie powinna pozwalać sobie na szantaż pacjentki. Tym bardziej, że niewiele nim wskóra. Przybysz będzie chciała pomóc Michałowi i odkryć prawdę, a od Klaudii usłyszy coś szokującego. 

Przeczytaj: Kamila Kamińska odchodzi z Barw szczęścia. Tak pozbędą się Reginy w nowym sezonie po wakacjach!

Poszkodowana pacjentka w 3245 odcinku "Na Wspólnej" spojrzy się w oczy wybuchowej policjantki i powie coś, co da Idze do myślenia.

- Brzozowska żyje - powie Klaudia.

W "Na wspólnej" nic już nie będzie takie samo. Możliwe, że Klaudia skłamie Igę, ale policjantka będzie musiała wziąć pod uwagę jej słowa. Jeśli Kinga naprawdę żyje, Przybysz pewnie zejdzie u Michała na drugi plan. Nie tak wyobrażała sobie życie u boku tego mężczyzny. Dodatkowo, nadużyje swoich kompetencji zawodowych, za co może spotkać ją kara. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze