Na Wspólnej, odcinek 3245: Zemsta Igi na oszustce udającej Kingę. Poświęci swoją karierę dla Michała

2021-06-21 19:34
Na Wspólnej, odcinek 3245: Zemsta Igi na oszustce udającej Kingę. Poświęci swoją karierę dla Michała
Autor: x-news Na Wspólnej, odcinek 3245: Zemsta Igi na oszustce udającej Kingę. Poświęci swoją karierę dla Michała

Iga (Lidia Sadowa) w 3245 odcinku "Na Wspólnej" osobiście uda się do szpitala, gdzie leży tajemnicza pacjentka. Bynajmniej nie w przyjacielskie odwiedziny, bo ostro przyciśnie poszkodowaną. Klaudia (Sandra Staniszewska-Herbich), która dała Michałowi (Robert Kudelski) nadzieję, że to Kinga (Ilona Wrońska) leży w szpitalnym łóżku, nie będzie chciała współpracować z roztrzęsioną Przybysz. Policjantka w 3245 odcinku "Na Wspólnej" zaryzykuje swoją karierę, by zemścić się na kobiecie, wykorzystać jej informacje i doprowadzić do odnalezienia Kingi. Przesadzi i nadużyje swoich kompetencji.

"Na Wspólnej" odcinek 3245 - czwartek, 24.06.2021, o godz. 20.15 w TVN

Iga w 3245 odcinku "Na Wspólnej" nie cofnie się przed niczym. Będzie miała dość domysłów, spekulacji i niejasnych scenariuszy. Sama pojedzie do szpitala, gdzie będzie przebywać poszkodowana Klaudia. To przez tę kobietę w Michała i jego rodzinę wstąpiła nadzieja, że Kinga żyje. Chociaż Brzozowski osobiście przekona się, że leżąca w szpitalnym łóżku kobieta, to nie Kinga, Iga nie odpuści. Śledztwo, które prowadzi zmierza donikąd, a Przybysz tak tego nie zostawi.

Nie pozwoli, by przerwany przez Tadeusiaka (Dariusz Wnuk) ślub poszedł na marne. Pojedzie na miejsce i przeprowadzi z Klaudią przesłuchanie. Niestety kobieta nie będzie chętna do współpracy z rozemocjonowaną policjantką. 

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2021. Aneta będzie mamą. Uratuje pacjentkę Karolinę, która zostanie jej córką?

Iga w "Na wspólnej" przesadzi z rolą groźnej policjantki i otwarcie zacznie Klaudii grozić! Będzie chciała się zemścić za to, że pacjentka z nią nie współpracuje. 

- Albo zaczniesz współpracować, albo oskarżę cię o zabójstwo i nie wyjdziesz z pierdla przez wiele lat - rzuci ostro Przybysz w 3245 odcinku "Na Wspólnej".

Pomimo wszystko, Iga nie powinna pozwalać sobie na szantaż pacjentki. Tym bardziej, że niewiele nim wskóra. Przybysz będzie chciała pomóc Michałowi i odkryć prawdę, a od Klaudii usłyszy coś szokującego. 

Przeczytaj: Kamila Kamińska odchodzi z Barw szczęścia. Tak pozbędą się Reginy w nowym sezonie po wakacjach!

Poszkodowana pacjentka w 3245 odcinku "Na Wspólnej" spojrzy się w oczy wybuchowej policjantki i powie coś, co da Idze do myślenia.

- Brzozowska żyje - powie Klaudia.

W "Na wspólnej" nic już nie będzie takie samo. Możliwe, że Klaudia skłamie Igę, ale policjantka będzie musiała wziąć pod uwagę jej słowa. Jeśli Kinga naprawdę żyje, Przybysz pewnie zejdzie u Michała na drugi plan. Nie tak wyobrażała sobie życie u boku tego mężczyzny. Dodatkowo, nadużyje swoich kompetencji zawodowych, za co może spotkać ją kara. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze