M jak miłość po wakacjach 2021. Franka pogodzi się z upartym stryjem! Kwestie spadku pójdą w zapomnienie?

i

Autor: Instagram M jak miłość po wakacjach 2021. Franka pogodzi się z upartym stryjem! Kwestie spadku pójdą w zapomnienie?

M jak miłość po wakacjach 2021. Franka pogodzi się z upartym stryjem! Kwestie spadku pójdą w zapomnienie?

2021-06-18 12:38

W nowym sezonie „M jak miłość” Franka (Dominika Kachlik) w końcu dogada się ze swoim upartym stryjem Jędrzej Gutowskim (Piotr Majerczyk)? Wiele na to wskazuje, że stryj z Bukowiny Tatrzańskiej w końcu jej odpuści i naprawdę zaakceptuje jej zaręczyny z Pawłem (Rafał Mroczek), tym samym spychając kwestie spadku na drugi plan. Czy w nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej stryj zmieni się na dobre i będzie kibicował związkowi Franki i Pawła? Pamiętajmy, że w grę wchodzą olbrzymie pieniądze!

Franka i stryj Jędrzej Gutowski dojdą do porozumienia w nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach?

W nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej w wątku Franki i Pawła sporo będzie się działo, zwłaszcza, że szykuje nam się ich ślub! Przypomnijmy, że w ostatnim 1594 odcinku „M jak miłość” na oczach większości rodziny w tym oczywiście mamy Marii (Małgorzata Pieńkowska) i babci Barbary (Teresa Lipowska) Paweł oświadczył się France, która mimo początkowej niechęci przyjęła jego zaręczyny! Za pierwszym razem Franka odmówiła Pawłowi, gdyż myślała, że mimo obietnicy, jaką dał jej stryj Jędrzej Gutowski, rozmawiał on z Pawłem i powiedział mu o działce w Bukownie, a dokładniej o tym, że jeżeli Franka chce ją odziedziczyć, to w ciągu pół roku musi wyjść za mąż! Zduński zapewnił ją, ze nie wie o czym mówi, gdyż jego uczucia są szczere, przez co góralka zdecydowała się wyjść za niego za mąż. Jednak nim dojdzie do ślubu to w nowym sezonie „M jak miłość” jeszcze sporo się wydarzy u Franki i Pawła!

Patrz też: Gwiazdy M jak miłość ujawniły, jakie relacje łączą je poza planem! W serialu Ewka i Ala się przyjaźnią, a jak jest naprawdę?

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu. Powrót Majki. Była Pawła żebraczką. Łukasz skatowany przez Argasińskiego, a Patrycja w szpitalu

W nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej France uda się w końcu dogadać ze stryjem? Wiele na to wskazuje, gdyż Dominika Kachlik wrzuciła na swoją relację na Instagramie zdjęcie z uśmiechniętym Piotrem Majerczykim. Czy tym samym chciała nam przekazać, że jej relacje z nieobliczalnym stryjem w nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach ulegną zdecydowanej poprawie? Czy Jędrzej w końcu odpuści w kwestii spadku i skupi się na szczęściu Franki i Pawła? Czy zrezygnuje z batalii o wielkie pieniądze? Bardzo możliwe, choć musimy pamiętać, że po prężnym góralu możemy spodziewać się wszystkiego i równie dobrze może tylko udawać dobre relacje z Franką, aby uśpić jej czujność, tak jak w nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach zrobi również z Pawłem! Jędrzej bardzo się do niego zbliży i będzie obserwował każdy jego ruch! Co tak naprawdę knuje stryj z Bukowiny Tatrzańskiej?

Zobacz także: M jak miłość po wakacjach 2021: Franka zacznie nieźle szaleć w bistro Kingi! Zachwycona rewolucją Zduńska kompletnie jej się podda

W nowym sezonie „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej do serialu wróci również była dziewczyna Pawła, Majka (Laura Samojłowicz), która od razu pojawi się w bistro Kingi (Katarzyna Cichopek) Naszym Zielonym Sadzie, gdzie pozna Frankę! Jednak Franka nie będzie jedyną osobą, którą pozna, gdyż na swojej drodze spotka jeszcze bandytę Krzyśka (Michał Chruściel), który w ostatnim 1594 odcinku „M jak miłość” zapowiedział, że nigdy nie dopuści do ślubu swojej byłej narzeczonej ze Zduńskim! Czy Majka zgada się z Krzyśkiem i we dwójkę zniszczą związek Franki i Pawła? A może wszystkim będzie sterował stryj Jędrzej, który tylko udaje dobre relacje z narzeczonymi? Odpowiedzi na te pytania poznamy w nowym sezonie „M jak miłość” po wakacjach! Jednak już możemy stwierdzić, że emocji w nim na pewno nie zabraknie!  

Spójrz również: M jak miłość po wakacjach 2021. Wyrodna matka Poli załatwi Kamila tajną bronią! Nikt nie uwierzy, z kim się zaprzyjaźni

M jak miłość po wakacjach 2021. Franka (Dominika Kachlik), Jędrzej Gutowski (Piotr Majerczyk)

i

Autor: Instagram M jak miłość po wakacjach 2021. Franka (Dominika Kachlik), Jędrzej Gutowski (Piotr Majerczyk)
Najnowsze