M jak miłość po wakacjach 2021. Majka chwali się zniszczeniem Pawła! Konspiracja z bandytą Krzyśkiem bardzo jej się opłaci

i

Autor: Instagram M jak miłość po wakacjach 2021. Majka chwali się zniszczeniem Pawła! Konspiracja z bandytą Krzyśkiem bardzo jej się opłaci

M jak miłość po wakacjach 2021. Majka chwali się zniszczeniem Pawła! Konspiracja z bandytą Krzyśkiem bardzo jej się opłaci

2021-06-17 13:12

Skandal w "M jak miłość" po wakacjach 2021 jest już pewny! Paweł (Rafał Mroczek) i Franka (Dominika Kachlik) mogą sobie pomarzyć o szczęśliwym narzeczeństwie, bo w rzeczywistości spotka ich dramat. Bandyta Krzysiek (Michał Chruściel) już pod koniec minionego sezonu "M jak miłość" zapowiedział wojnę ze Zduńskim, a w zrujnowaniu jego i Franki pomoże mu Majka (Lura Samojłowicz). Była Pawła z "M jak miłość" chwali się, że zniszczy mu życie. Konspiracja z Krzyśkiem będzie jej bardzo na rękę. Oboje mogą ostro zagrać ze Zduńskim i jego narzeczoną.

Majka i Krzysiek zniszczą Pawła i Frankę w "M jak miłość"

To już pewne! Majka wraca do "M jak miłość" i zrobi to z hukiem. Nie będzie wiedziała, że Paweł wreszcie dojrzał do ustatkowania się i oświadczył się France. Kobieta pojawi się w bistro Kingi (Katarzyna Cichopek) w opłakanym stanie i będzie żebrała o pomoc. Czy naprawdę jej potrzebuje, czy to tylko pozory? Pewnym jest, że Majka w nadchodzącym sezonie "M jak miłość" będzie miała spójną wizję przyszłości (a raczej jej braku) dla Pawła i Franki, co bandyta Krzysiek. Mężczyzna już pod koniec minionego sezonu "M jak miłość" zapowiedział, że nie dopuści do ślubu byłej narzeczonej ze Zduńskim.

- Po moim trupie -zareagował bandyta na oświadczyny Franki i rywala.

Jest się czego bać, bo Majka również będzie gotowa na wszystko, czym chwali się w sieci! 

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2021. Aneta będzie mamą. Uratuje pacjentkę Karolinę, która zostanie jej córką?

Ale wpadka na planie M jak miłość! Rafał Mroczek chciał się pochwalić przyjacielem, ale niechcący zamknął go w garderobie! To też gwiazda serialu!

Majka i Krzysiek z "M jak miłość" są aktywni na swoich profilach społecznościowych. Chętnie udostępniają treści w związku z nowym sezonem "M jak miłość", ponieważ wszystko wskazuje na to, że zagrają w nim pierwsze skrzypce, a przynajmniej jeśli chodzi o wątek Franki i Samojłowicz i Chruściel chwalą się w sieci artykułami o ich serialowych postaciach i o tym, że Majka i Krzysiek zniszczą miłość Zduńskiego. To tylko potwierdza, jak poważne problemy będą mieli Paweł i Franka w nadchodzących odcinkach "M jak miłość" jesienią. 

Przeczytaj: Kamila Kamińska odchodzi z Barw szczęścia. Tak pozbędą się Reginy w nowym sezonie po wakacjach!

Oświadczyny w "M jak miłość' zaskoczyły widzów, bo dotąd Paweł nie był stały w uczuciach. Jeszcze niedawno odtrącał miłość Franki, na rzecz Kingi, która spodobała mu się podczas pobytu Piotrka (Marcin Mroczek) w USA. Ta fascynacja jednak szybko minęła i na szczęścia Zduński przekonał się do Franki. Niedługo potem wyjął pierścionek zaręczynowy i podarował go dziewczynie. Niestety wiadomo już, że do żadnego ślubu może w ogóle nie dojść, a to głównie za sprawą przebiegłej Majki i cwanego Krzyśka. 

Najnowsze