M jak miłość, odcinek 1590: Mroczna tajemnica Franki i jej stryja. Paweł nie będzie wiedział, że knują za jego plecami

i

Autor: MTL MAXFILM M jak miłość, odcinek 1590: Mroczna tajemnica Franki i jej stryja. Paweł nie będzie wiedział, że knują za jego plecami

M jak miłość, odcinek 1590: Mroczna tajemnica Franki i jej stryja. Paweł nie będzie wiedział, że knują za jego plecami

2021-05-07 14:42

W 1590 odcinku "M jak miłość" Franka (Dominika Kachlik) razem ze swoim stryjem Jędrzejem Gutkowskim (Piotr Majerczyk) za plecami Pawła (Rafał Mroczek) dogada się w sprawie spadku, jaki pozostawił dla niej jej zmarły dziadek. Zduński nie będzie miał pojęcia, że jego nowa ukochana po cichu knuje ze stryjem, przed którym sama go ostrzegała. Do jakiej intrygi w 1590 odcinku "M jak miłość" posunie się Franka? Czy jej związek ze Zduńskim będzie zagrożony? Na pewno rodzina Franki ma wiele tajemnic...

"M jak miłość" odcinek 1590 - poniedziałek, 17.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Związek Pawła i Franki w "M jak miłość" powoli się wkracza na coraz poważniejsze tory. Zduński zaczyna w końcu myśleć o France jak o swojej partnerce, a nie wyłącznie jak o koleżance. W 1590 odcinku "M jak miłość" Franka wybierze się ze swoim stryjem Jędrzejem do notariusza, gdzie dowie się, że w Bukownie Tatrzańskiej czeka na nią działka po jej zmarłym dziadku, którą odziedziczy, o ile spełni jego ostatnią wolę.

- Mojej najstarszej wnucze Franciszce Janik przypisuje działkę, stawiam jednak jeden warunek: Franciszka odziedziczy działkę, jeśli w ciągu pół roku od otwarcia testamentu wyjdzie za mąż -odczyta notariusz w 1590 odcinku "M jak miłość".

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1590: Paweł ożeni się z Franką, ale nie dostanie ani grosza z jej majątku! Stryj Franki będzie prześladował Zduńskiego- WIDEO

M jak miłość. Paweł weźmie ślub z Franką dla pieniędzy! Tragiczny wypadek dziewczyny Zduńskiego i testament zmarłego dziadka wszystko zmienią

Po tych słowach Franka w 1590 odcinku "M jak miłość"nie będzie kryła swojego zdumienia. - Nie wierzę. Ty o wszystkim wiedziałeś, prawda? - wyrzuci wzburzona w kierunku swojego stryja, który pokiwa przecząco głową!

Reakcja stryja nie przekona Franki, która w 1590 odcinku "M jak miłość" po chwili wykrzyczy jeszcze w jego kierunku - Pawłowi na ten temat ani słowa! W odpowiedzi na te słowa stryj tym razem twierdząco pokiwa głową. Tym samym Franka po raz pierwszy nie wyjawi Pawłowi całej prawdy i tuż za jego plecami będzie spiskowała ze stryjem, przed którym sama jeszcze niedawno ostrzegała Zduńskiego!

Spójrz też: M jak miłość, odcinek 1593: Bolesne rozstanie Joasi i Leszka. Nie zobaczy już więcej ukochanego

Na domiar złego w 1590 odcinku "M jak miłość" Franka będzie miała wypadek. Przerażona zadzwoni do Pawła. - Miałam wypadek - przekaże ukochanemu. - Co? Nic ci nie jest? - zapyta przejęty Zduński.

Czy ukochana Pawła przeżyje wypadek? Czy Paweł dowie się o intrydze, która uknuła jego ukochana za jego plecami? Tego dowiemy się w 1590 odcinku "M jak miłość".

Patrz także: M jak miłość, odcinek 1589: Przerażające spotkanie Patrycji, Łukasza i Marty. Wyda się romans syna z przyjaciółką?

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze