M jak miłość, odcinek 1589: Przerażające spotkanie Patrycji, Łukasza i Marty. Wyda się romans syna z przyjaciółką?

2021-05-10 21:44 Małgorzata Pala
M jak miłość, odcinek 1589: Przerażające spotkanie Patrycji, Łukasza i Marty. Wyda się romans syna z przyjaciółką?
Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1589: Przerażające spotkanie Patrycji, Łukasza i Marty. Wyda się romans syna z przyjaciółką?

W 1589 odcinku "M jak miłość" dojdzie do szokującego zwrotu akcji w wątku Patrycji (Alżbeta Lenska), Łukasza (Jakub Józefowicz) i Marty (Dominika Ostałowska). Nadal niczego nieświadoma Wojciechowska, będzie miała naoczny dowód, że przyjaciółka i syn powariowali. W 1589 odcinku "M jak miłość" dojdzie do spotkania we trójkę! Tego kochankowie w życiu by się nie spodziewali. Marta martwi się złamanym sercem Łukasza i problemami przyjaciółki, a nie ma pojęcia, że chodzi o relację właśnie między dwiema bliskimi jej osobami. Do czasu, bo spotkanie okaże się mocno emocjonujące.

"M jak miłość" odcinek 1589 - wtorek 11.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1589 odcinku "M jak miłość" Patrycja będzie na skraju załamania. Poczuje, że traci wszystko. Argasiński (Karol Strasburger) co prawda nie wie jeszcze o jej romansie, ale to nie znaczy, że niczego się nie domyśla. Targana wyrzutami sumienia kobieta znajdzie się w okolicach mieszkania Łukasza, a tam spotka przyjaciółkę, którą znów okłamie.

- Patrycja, poczekaj. Ja mam wrażenie, że ty mnie ostatnio unikasz. Nie odzywasz się, nie odbierasz telefonu, nawet na smsy nie odpisujesz. Czy ja cię czymś uraziłam? - zapyta zasmucona Wojciechowska.

- Nie, po prostu mam problemy rodzinne... - Patrycja w "M jak miłość" znów zacznie omijać temat.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1592: Lilka po totalnej metamorfozie wróci z Australii. Zdradzi Mateusza ze starszym milionerem. Będzie uprawiać seks za pieniądze

Roznerski odchodzi z M jak miłość? Rola policjanta Piotra Korbana w Na dobre i na złe jest stworzona dla niego! To nie będzie tylko epizod - ZWIASTU

Marta w 1589 odcinku "M jak miłość" nie da za wygraną. 

- Chodzi o tego młodego mężczyznę? Jerzy się dowiedział? - zapyta.

- Nie, na szczęście nie, ale ty powinnaś. Muszę ci coś powiedzieć... - Patrycja będzie zdecydowana wyjaśnić przyjaciółce sprawę romansu.

Kobiety pójdą w stronę kawiarni, a Wojciechowska zacznie opowiadać o Łukaszu.

- Mówiłam ci, że ostatnio rozstał się z dziewczyną i twierdzi, że już się z tym pogodził, że to nie było nic poważnego... Martwię się, że mój syn nie potrafi związać się na dłużej, emocjonalnie. To już jest nie pierwsza jego taka "wielka miłość" - powie Marta, ale nie dokończy, bo zza rogu wybiegnie nie kto inny, jak Łukasz! 

Przeczytaj: Stulecie Winnych 3, odcinek 38: Jasiek odzyska miłość swojego życia! To nie będzie Lotta - ZWIASTUN

Łukasz w 1589 odcinku "M jak miłość" oniemieje na widok matki w towarzystwie Patrycji. Okaże się, że Marta zostawiła u niego szal. Tak oto dojdzie do spotkania wszystkich we trójkę. Argasińska natychmiast zmieni zdanie co do powiedzenia przyjaciółce prawdy i wycofa się ze spotkania.

- Marta, musimy przełożyć tę kawę na następny raz - powie i odejdzie.

Romans Patrycji i Łukasza w "M jak miłość" znów nie wyda się przed Wojciechowską. Sprawa jednak nabiera tempa, bo Patrycja odkryje, że jest w ciąży z Wojciechowskim, a tego już się ukryć nie da.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze