M jak miłość, odcinek 1589: Przerażające spotkanie Patrycji, Łukasza i Marty. Wyda się romans syna z przyjaciółką?

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1589: Przerażające spotkanie Patrycji, Łukasza i Marty. Wyda się romans syna z przyjaciółką?

M jak miłość, odcinek 1589: Przerażające spotkanie Patrycji, Łukasza i Marty. Wyda się romans syna z przyjaciółką?

2021-05-10 21:44

W 1589 odcinku "M jak miłość" dojdzie do szokującego zwrotu akcji w wątku Patrycji (Alżbeta Lenska), Łukasza (Jakub Józefowicz) i Marty (Dominika Ostałowska). Nadal niczego nieświadoma Wojciechowska, będzie miała naoczny dowód, że przyjaciółka i syn powariowali. W 1589 odcinku "M jak miłość" dojdzie do spotkania we trójkę! Tego kochankowie w życiu by się nie spodziewali. Marta martwi się złamanym sercem Łukasza i problemami przyjaciółki, a nie ma pojęcia, że chodzi o relację właśnie między dwiema bliskimi jej osobami. Do czasu, bo spotkanie okaże się mocno emocjonujące.

"M jak miłość" odcinek 1589 - wtorek 11.05.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1589 odcinku "M jak miłość" Patrycja będzie na skraju załamania. Poczuje, że traci wszystko. Argasiński (Karol Strasburger) co prawda nie wie jeszcze o jej romansie, ale to nie znaczy, że niczego się nie domyśla. Targana wyrzutami sumienia kobieta znajdzie się w okolicach mieszkania Łukasza, a tam spotka przyjaciółkę, którą znów okłamie.

- Patrycja, poczekaj. Ja mam wrażenie, że ty mnie ostatnio unikasz. Nie odzywasz się, nie odbierasz telefonu, nawet na smsy nie odpisujesz. Czy ja cię czymś uraziłam? - zapyta zasmucona Wojciechowska.

- Nie, po prostu mam problemy rodzinne... - Patrycja w "M jak miłość" znów zacznie omijać temat.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1592: Lilka po totalnej metamorfozie wróci z Australii. Zdradzi Mateusza ze starszym milionerem. Będzie uprawiać seks za pieniądze

Roznerski odchodzi z M jak miłość? Rola policjanta Piotra Korbana w Na dobre i na złe jest stworzona dla niego! To nie będzie tylko epizod - ZWIASTU

Marta w 1589 odcinku "M jak miłość" nie da za wygraną. 

- Chodzi o tego młodego mężczyznę? Jerzy się dowiedział? - zapyta.

- Nie, na szczęście nie, ale ty powinnaś. Muszę ci coś powiedzieć... - Patrycja będzie zdecydowana wyjaśnić przyjaciółce sprawę romansu.

Kobiety pójdą w stronę kawiarni, a Wojciechowska zacznie opowiadać o Łukaszu.

- Mówiłam ci, że ostatnio rozstał się z dziewczyną i twierdzi, że już się z tym pogodził, że to nie było nic poważnego... Martwię się, że mój syn nie potrafi związać się na dłużej, emocjonalnie. To już jest nie pierwsza jego taka "wielka miłość" - powie Marta, ale nie dokończy, bo zza rogu wybiegnie nie kto inny, jak Łukasz! 

Przeczytaj: Stulecie Winnych 3, odcinek 38: Jasiek odzyska miłość swojego życia! To nie będzie Lotta - ZWIASTUN

Łukasz w 1589 odcinku "M jak miłość" oniemieje na widok matki w towarzystwie Patrycji. Okaże się, że Marta zostawiła u niego szal. Tak oto dojdzie do spotkania wszystkich we trójkę. Argasińska natychmiast zmieni zdanie co do powiedzenia przyjaciółce prawdy i wycofa się ze spotkania.

- Marta, musimy przełożyć tę kawę na następny raz - powie i odejdzie.

Romans Patrycji i Łukasza w "M jak miłość" znów nie wyda się przed Wojciechowską. Sprawa jednak nabiera tempa, bo Patrycja odkryje, że jest w ciąży z Wojciechowskim, a tego już się ukryć nie da.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze