M jak miłość po wakacjach 2021. Wyrodna matka Poli załatwi Kamila tajną bronią! Nikt nie uwierzy, z kim się zaprzyjaźni

i

Autor: Instagram M jak miłość po wakacjach 2021. Wyrodna matka Poli załatwi Kamila tajną bronią! Nikt nie uwierzy, z kim się zaprzyjaźni

M jak miłość po wakacjach 2021. Wyrodna matka Poli załatwi Kamila tajną bronią! Nikt nie uwierzy, z kim się zaprzyjaźni

2021-06-18 17:50

Kamil Gryc (Marcin Bosak) z "M jak miłość" uwierzył, że ma przy sobie dobrą duszę i wsparcie w postaci Anity (Melania Grzesiewicz). Może się jednak ostro pomylił, bo z planu "M jak miłość" wyciekło wymowne zdjęcie. Wygląda na to, że cwana Weronika (Ewelina Kudeń-​Nowosielska) wymyśli podły sposób na wygranie nieczystej wojny z Kamilem, o małą Polę (Hanna Nowosielska). Najpierw porzuciła dziecko, a wkrótce w "M jak miłość" zachce jej się o nie walczyć. Z tego powodu podejdzie Anitę i przekabaci ją na swoją stronę? Zdjęcie aktorek mówi wszystko!

Weronika zaprzyjaźni się z Anitą, byle tylko dopiec Kamilowi? Aktorki potwierdzają 

Wyrodna matka Poli w "M jak miłość" po wakacjach 2021 nie odpuści Kamilowi. Chociaż sama wepchnęła Polę w jego ręce i uciekła, nagle zachciało jej się kontaktów z córką. Kamil schował na bok swoją dumę i cięty charakterek i zajął się dziewczynką, którą w krótkim czasie bardzo pokochał. Ich relacja w "M jak miłość' nie byłaby tak trwała, gdyby nie Anita. To właśnie sekretarka z kancelarii pomagała prawnikowi w opiece nad Polą, która zaakceptowała ją jak własną mamę. 

Niestety miniony sezon "M jak miłość' udowodnił, że Weronika jest nieprzewidywalna i potrafi pojawić się znikąd. Anita i Kamil z przerażeniem odkryli, że wyrodna matka Poli potrafi ich śledzić i zakradać się do dziecka. Nienormalne zachowania przybiorą na sile, a kobieta pokaże co potrafi. 

Przeczytaj: Na Wspólnej, odcinek 3245: Zemsta Igi na oszustce udającej Kingę. Poświęci swoją karierę dla Michała

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu. Powrót Majki. Była Pawła żebraczką. Łukasz skatowany przez Argasińskiego, a Patrycja w szpitalu

Weronika w "M jak miłość" po wakacjach 2021 nie odczepi się od Gryca i Anity. Niestety może się okazać, że Laskowska nie będzie do końca wierna Kamilowi. Mężczyzna myśli, że sekretarka coraz bardziej mu ulega i przebił się przez jej barierę. I faktycznie, w nadchodzących odcinkach "M jak miłość" para będzie naprawdę blisko w gorących scenach. To nie zmienia jednak faktu, że serialowa Anita dodała na swój profil na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje z Weroniką i Polą z "M jak miłość".

- Moje kochane dziewczyny! ? - podpisała zdjęcie aktorka. 

Przeczytaj: Piotrek z M jak miłość pokazał jak mieszka. Marcin Mroczek pochwalił się wypasionym salonem w domu w Wawrze! Żyje lepiej niż Zduński na Deszczowej - ZDJĘCIA

Czy wspólna fotka i szerokie uśmiechy, to zwiastun nieczystego zagrania ze strony Weroniki w najnowszych odcinkach "M jak miłość"? Możliwe, że będzie chciała przekabacić Anitę na swoją stronę, co nie byłoby zbyt trudne, bo na pewno zna wiele tajemnic z życia byłego kochanka. Wiadomo już, że Weronika zagości w życiu Laskowskiej i Gryca na dłużej, bo będzie chciała odzyskać Polę, którą przecież sama wepchnęła w ręce Kamila. Zrobi się niezłe zamieszanie, a najbardziej może oberwać Anita, bo jest prawdopodobne, że stanie się pionkiem w grze Weroniki. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze