M jak miłość, odcinek 1562: Ula spłaci długi, bo sprzeda warsztat Bartka bogatemu Jackowi! Ojciec Lilki będzie miał w tym interes

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1562: Ula spłaci długi, bo sprzeda warsztat Bartka bogatemu Jackowi! Ojciec Lilki będzie miał w tym interes

M jak miłość, odcinek 1562: Ula spłaci długi, bo sprzeda warsztat Bartka bogatemu Jackowi! Ojciec Lilki będzie miał w tym interes

2021-01-26 9:39

W 1562 odcinku "M jak miłość" Ula (Iga Krefft) straci nadzieję, że spłaci długi, a problemy, w które się wpakowała w Australii odejdą w zapomnienie. Ona i Bartek (Arkadiusz Smoleński) zostaną z niczym! Nie będą mieli pracy i domu, bo siedlisko w Grabinie wystawią na sprzedaż. Tak jak warsztat Bartka! Coraz bardziej zdesperowana Ula w 1562 odcinku "M jak miłość" zwróci się po pomoc do Marysi (Małgorzata Pieńkowska). To Rogowska wpadnie na pomysł, że Jacek (Tomasz Sobczak) może wyciągnąć Ulę z długów. Bo ojciec Lilki (Monika Mielnicka) ma przecież pieniądze, które mogą uratować Lisieckich przed biedą.

"M jak miłość" odcinek 1562 - poniedziałek, 1.02.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Głupota Uli z "M jak miłość" doprowadziła do tego, że straciła wszystko! Oszczędności, pieniądze z kredytu, które miały ocalić siedlisko w Grabinie. Wróciła do Bartka, żeby przyznać się mężowi co zrobiła w Australii, w jakie problemy się wpakowała po cichu licząc na to, że ukochany jej wybaczy i nie będzie chciał odejść. Ostatnio Lisieccy odzyskali nadzieję, że siedlisko zostanie w rodzinie. Pensjonat Uli chcieli bowiem kupić Andrzejek (Tomasz Oświeciński) i Marzenka (Olga Szomańska). Ich plany legły w gruzach, bo nie dostali kredytu. Brat Bartka dobił jego i Ulę wiadomością, że wszyscy wkrótce będą bezdomni!

Patrz też: M jak miłość. Jacek zniszczy rodzinę Mostowiaków! Dla Lilki zostanie w Grabinie, ale będzie mu chodziło o Marysię - WIDEO

Niestety w 1562 odcinku "M jak miłość" Ula nie znajdzie wyjścia z dramatycznej sytuacji i z długów, które będzie musiała spłacić w banku! Sprzedaż siedliska w Grabinie i warsztatu Bartka w Jonkowie będzie nieunikniona. Tylko dzięki pieniądzom ze sprzedaży Ula będzie mogła odbić się od dna. Kłopoty finansowe Lisieckich poruszą Marysię, która w 1562 odcinku "M jak miłość" dowie się od Uli, że ona i Bartek nie mają już nic. Ani pracy, ani domu, ani perspektyw na przyszłość. Nie będzie już ukrywać przed ciotką, że muszą sprzedać siedlisko i warsztat.

Zaniepokojona Rogowska w 1562 odcinku "M jak miłość" spotka się z Jackiem, a ten zwierzy jej się, że chciałby założyć dla Lilki lokatę. W ten sposób ojciec Lilki postanowi wkupić się w jej łaski, naprawić błędy z przeszłości i to, że ją porzucił przed laty. Nagle Marysia dostanie olśnienia. Opowie Jackowi, że Bartek sprzedaje warsztat, w którym pracuje także Mateusz (Krystian Domagała). A to oznacza, że zięć Kotowskiego zostanie bez pracy. Tym samym zasugeruje mu pomoc Uli i Bartkowi.

M jak miłość. Powrót Uli do Grabiny. Wpakuje się w niezłe kłopoty. Bartek dowie się ostatni

Nie przegap: M jak miłość. Marysia pozna tajemnicę Jaszewskich? Matka Dawida będzie kryła co zrobił jej syn - WIDEO

W 1562 odcinku "M jak miłość" Jacek zdecyduje się wydać pieniądze dla Lilki na warsztat Bartka? Ojciec Lilki zainwestuje w interes Lisieckiego, żeby przekonać do siebie nie tylko córkę, ale i Marysię? Tego na razie nie wiadomo. Jedno jest pewne, Jacek nie zrezygnuje z córki i miłości do Rogowskiej, która odżyje po latach. Jeśli były chłopak Marysi kupi warsztat Bartka, a może i siedlisko Uli to zyska dozgonną wdzięczność nie tylko córki i zięcia, ale także całej rodziny. Niestety uczucie Jacka do Marysi zagrozi jej małżeństwu z Arturem (Robert Moskwa).

M jak miłość odcinek 1559. Ula (Iga Krefft), Bartek (Arkadiusz Smoleński)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odcinek 1559. Ula (Iga Krefft), Bartek (Arkadiusz Smoleński)
M jak miłość odc. 1552. Jacek Kotowski (Tomasz Sobczak), Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Artur Rogowski (Robert Moskwa)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1552. Jacek Kotowski (Tomasz Sobczak), Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Artur Rogowski (Robert Moskwa)
M jak miłość odc. 1549. Jacek Kotowski (Tomasz Sobczak), Marysia (Małgorzata Pieńkowska)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1549. Jacek Kotowski (Tomasz Sobczak), Marysia (Małgorzata Pieńkowska)
Najnowsze