M jak miłość. Jacek zniszczy rodzinę Mostowiaków! Dla Lilki zostanie w Grabinie, ale będzie mu chodziło o Marysię - WIDEO

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość. Jacek zniszczy rodzinę Mostowiaków! Dla Lilki zostanie w Grabinie, ale będzie mu chodziło o Marysię - WIDEO

M jak miłość. Jacek zniszczy rodzinę Mostowiaków! Dla Lilki zostanie w Grabinie, ale będzie mu chodziło o Marysię - WIDEO

2021-01-24 7:12

Wkrótce w "M jak miłość" wyjdzie na jaw, że Jacek (Tomasz Sobczak) nie ma czystych intencji. Ostatnio bardzo zajął się tematem nowopoznanej córki, Lilki (Monika Mielnicka). Obieca, że zostanie w Grabinie i nie sprzeda domu. Nikt w "M jak miłość" nie będzie podejrzewał, że to nie tylko o młodą Mostowiakową mu chodzi. Przede wszystkim Kotowski cały czas żywi nadzieję, że on i Marysia (Małgorzata Pieńkowska) wciąż mają szansę na miłość! Wygląda na to, że Jacek namiesza u Mostowiaków. Zniszczy rodzinę?

Kłamstwa i intrygi Jacka z "M jak miłość". Tak chce zdobyć Marysię Rogowską?

Jacek z "M jak miłość" od początku pojawienia się w Grabinie, nie ukrywał zainteresowaniem Marysią. Chociaż spotykali się lata temu, z jego strony miłość ewidentnie nie wygasła. Od powrotu z Kanady cały czas szuka pretekstu do rozmowy i spotkań z Rogowską. Artur (Robert Moskwa) może niedługo stracić cierpliwość, bo w "M jak miłość" wyjdą na jaw nowe fakty, które potwierdzają, że to nie ze względu na Lilkę, Kotowski zdecyduje się pozostać w Grabienie. 

Przeczytaj: M jak miłość. Marysia pozna tajemnicę Jaszewskich? Matka Dawida będzie kryła co zrobił jej syn - WIDEO

M jak miłość. Lilka wyrzeknie się matki i prawdziwego ojca. Nie wybaczy Jackowi i Krystynie kłamstwa

Niedawno Jacek z "M jak miłość" dowiedział się, że Lilka to jego dziecko, a w 1560 odcinku "M jak miłość" rzuci do niej wygórowane obietnice. 

- Bardzo bym chciał mieć z tobą kontakt, ale tak jak powiedziałem wcześniej to zależy od ciebie, nie będę cię do niczego zmuszał. Jakbyście chcieli mnie kiedyś odwiedzić w Kanadzie, byłbym bardzo szczęśliwy, mój dom jest waszym domem. I jeszcze jedno, postanowiłem nie sprzedawać domu w Grabinie (...) - wyzna Jacek.

I chociaż ktoś mógłby pomyśleć, że to wzruszający gest, Kotowski znów zasłaniając się Lilką, pójdzie do Marysi zwierzać się jej ze swoich uczuć. Artur będzie wściekły, że żona nie widzi, że ten wykorzystuje każdy moment, żeby się do niej zbliżyć!

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1560: Kinga nie zniesie dłużej kłamstw Joasi. Chodakowska zadrwi z niej i Piotrka

Jacek z "M jak miłość" zacznie sobie pozwalać na coraz więcej. Wyznania, podteksty i schadzki będą na porządku dziennym. Rogowska nadal usilnie będzie przekonywać, że to tylko przyjaźń, ale nawet bliscy zauważą, że Kotowski przesadza. Artur zrozumie wkrótce, że kolega nie wyjechał i nie sprzedał domu, ponieważ chce mieć blisko nie tylko córkę, ale przede wszystkim Marię! Czy dziwne zachowanie Jacka z "M jak miłość" doprowadzi do rozpadu rodziny i małżeństwa Rogowskich? Dowiemy się już niebawem, ale w tym wątku zdecydowanie zdarzą się jeszcze niespodzianki. 

Najnowsze