M jak miłość, odcinek 1560: Lilka dostanie od ojca dom w Kanadzie. Tak Jacek wkupi się w jej łaski

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1560: Lilka dostanie od ojca dom w Kanadzie. Tak Jacek wkupi się w jej łaski

M jak miłość, odcinek 1560: Lilka dostanie od ojca dom w Kanadzie. Tak Jacek wkupi się w jej łaski

2021-01-20 12:17

Kiedy Lilka (Monika Mielnicka) z "M jak miłość" poznała prawdę o swoim biologicznym ojcu, była w szoku. Wygląda na to, że w 1560 odcinku "M jak miłość" dezorientacja ją nie opuści, bo Jacek (Tomasz Sobczak) znajdzie sposób na wkupienie się w jej łaski. Będzie sądził, że pieniędzmi i majątkiem załatwi sprawę ojcostwa. Wściekła na niego i Krystynę (Dorota Chotecka-Pazura) Lilka, ostatecznie wstanie i wyjdzie, bo nie będzie mogła słuchać dłużej rodziców. Kotowski przesadzi ze swoimi propozycjami.

"M jak miłość" odcinek 1560 - poniedziałek, 25.01.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1560 odcinku "M jak miłość" Jacek i Krystyna przestraszą się, że mogą stracić córkę na zawsze. Nic dziwnego, że Lilka zareaguje wściekłością na wieść, że to Kotowski jest jej biologicznym tatą, w końcu okłamywano ją przez lata! On i Banachowa będą się teraz trudzić, żeby dziewczyna się od nich nie odwróciła. W 1560 odcinku "M jak miłość" oboje wybiorą się do bistro i zaczną tłumaczyć pokrętną sytuację rodzinną. Nie będą świadomi, że Lilka nie chce ich znać. 

- Nie chcę rozmawiać ani z tym człowiekiem, ani z matką. (...) Wszyscy mnie oszukali! Nie chcę takiej porąbanej rodziny, rozumiesz? - Powie wściekła Lilka do Mateusza (Krystian Domagała).

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1563: Janek po postrzale nigdy nie będzie chodził! Zostawi Sonię już na zawsze

M jak miłość. Lilka wyrzeknie się matki i prawdziwego ojca. Nie wybaczy Jackowi i Krystynie kłamstwa

W "M jak miłość" Kotowski wymyśli plan, jak dotrzeć do córki. Uzna, że może pieniądze załatwią trochę sprawę.

- (...) Tak naprawdę nie ma żadnego usprawiedliwienia dla mnie. Czasem popełnia się jakiś błąd w życiu, a ten błąd ciągnie za sobą kolejny. Ja rozumiem twój żal i niczego nie oczekuję. Chciałbym mieć swoje miejsce w twoim życiu. Oczywiście na twoich warunkach i będzie tak, jak postanowisz - zacznie łagodnie Jacek.

- Muszę to przemyśleć, potrzebuję czasu - młoda Mosowiakowa będzie w 1560 odcinku "M jak miłość" nieugięta.

Przeczytaj: BrzydUla 2, odcinek 79: Ula przekaże Markowi wyniki badań krwi. Spełni się koszmar Uli o ciąży z Arturem?

Jacek nie poprzestanie na zwykłych deklaracjach w "M jak miłość". Zaproponuje coś o wiele więcej!

- Bardzo bym chciał mieć z tobą kontakt, ale tak jak powiedziałem wcześniej to zależy od ciebie, nie będę cię do niczego zmuszał. Jakbyście chcieli mnie kiedyś odwiedzić w Kanadzie, byłbym bardzo szczęśliwy, mój dom jest waszym domem. I jeszcze jedno, postanowiłem nie sprzedawać domu w Grabinie. Postanowiłem przyjeżdżać tu tak często, jak to możliwe - powie Kotowski.

Jacek w 1560 odcinku ""M jak miłość" da do zrozumienia, że jest gotów ofiarować córce naprawdę wszystko! Ona jednak wstanie i wyjdzie i nie będzie chciała dłużej słuchać rodziców. 

Najnowsze