M jak miłość, odcinek 1559: Andrzejek dobije bezdomnych Ulę i Bartka. Przepadnie ostatnia nadzieja na to, że odbiją się od dna

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1559: Andrzejek dobije bezdomnych Ulę i Bartka. Przepadnie ostatnia nadzieja na to, że odbiją się od dna

M jak miłość, odcinek 1559: Andrzejek dobije bezdomnych Ulę i Bartka. Przepadnie ostatnia nadzieja na to, że odbiją się od dna

2021-01-15 20:32

W 1559 odcinku "M jak miłość" Ula (Iga Krefft) i Bartek (Arkadiusz Smoleński) będą wiedzieli już, że są na dnie. Bez pieniędzy i wkrótce bez domu. Przez głupotę Uli w Australii, stracili dorobek życia, a nawet więcej, bo toną w długach! Nie będą mogli liczyć także na wsparcie rodziny, bo chociaż Andrzejek (Tomasz Oświeciński) początkowo zadeklaruje pomoc, ostatecznie ich dobije! W 1559 odcinku "M jak miłość" ostatnia nadzieja na odbicie się od dana przepadnie. Skończą na ulicy?

"M jak miłość" odcinek 1559 - wtorek, 19.01.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1559 odcinku "M jak miłość" Ula zacznie zdawać sobie sprawę, że doprowadziła siebie i Bartka do ruiny. 

- Boże, nie wierzę, że byłam taka głupia. Jedna zła decyzja, rozumiesz? - Ula załamie się tym co nawyprawiała.

Dziewczyna straciła wszystkie pieniądze w Australii inwestując w tzw. kryptowaluty. Jak tłumaczyła mężowi, oszukał ją jakiś facet, który zapewniał, że interes jest bardzo rentowny. W 1559 odcinku "M jak miłość", że pomocną dłoń wyciągnie do nich Andrzejek.

- Andrzej bierze kredyt, odkupią siedlisko (...). Będę pracował w siedlisku. Role się odwrócą, Andrzejek będzie moim szefem. - Zadeklaruje Lisiecki.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1562: Janek postrzelony przed kościołem! Zginie w zamachu przed ślubem z Sonią?

M jak miłość. Nowy chłopak Basi to świr! Dawid zaciągnie ją do lasu. Rodzice go kryją

W 1559 odcinku "M jak miłość" szybko się okaże, że plan Bartka nic nie da. Andrzejek nie da rady załatwić kredytu, tym samym zostawi brata i bratową na pastwę losu. Kiedy Ula, Sonia (Barbara Wypych) i Marzenka (Olga Szomańska) usiądą razem w ogrodzie, Lisiecki przekaże im okrutną wiadomość. 

- Mamy problem kochanie, przeczytałem właśnie maila i nie dostaniemy kredytu... - powie Andrzejek do Marzenki.

Ula i Bartek w 1559 odcinku "M jak miłość" będą przerażeni. Wkrótce staną się bezdomnymi! 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2363: Wypadek Bożeny w hotelu. Perfidna Jowita celowo ją poparzy

Ula w "M jak miłość" po raz kolejny będzie chciała przeprosić męża, ale ich sytuacja z dnia na dzień będzie coraz gorsza.

- Ślub Soni będzie ostatnią imprezą w siedlisku, potem trzeba wszystko sprzedać. Nie mamy pracy, nie mamy domu, nie mamy nic! - zacznie płakać zrozpaczona Ula. 

Faktycznie, skoro plan Andrzejka z kredytem w "M jak miłość" nie zadziałał, można powiedzieć, że Ula i Bartek nie mają kompletnie nic. Nie zdołają spłacić długów, których narobiła dziewczyna. Wygląda na to, że przed nimi bardzo trudna walka o swoje życie. 

Najnowsze