M jak miłość. Marcin i Jakub odkryją przerażającą prawdę o Mateuszu? Ruszy śledztwo, a Barbara przewidzi najgorsze

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość. Marcin i Jakub odkryją przerażającą prawdę o Mateuszu? Ruszy śledztwo, a Barbara przewidzi najgorsze

M jak miłość. Marcin i Jakub odkryją przerażającą prawdę o Mateuszu? Ruszy śledztwo, a Barbara przewidzi najgorsze

2021-06-23 20:19

Zaginięcie Mateusza (Krystian Domagała) w "M jak miłość" przerazi rodzinę. Z chłopakiem nie będzie żadnego kontaktu, a wiadomo przecież, że Lilka (Monika Mielnicka) zniszczyła jego psychikę. Trudno będzie powiedzieć, czy chłopak nie targnął się czasem na swoje życie! Barbara (Teresa Lipowska) w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2021 przewidzi najgorsze... Przypuszczenia Mostowiakowej są niemal zawsze trafne więc zgłosi się o pomoc do Marcina (Mikołaj Roznerski) i Jakuba (Krzysztof Kwiatkowski). Tylko oni mogą odkryć okrutną prawdę o wnuku Barbary.

Co się stanie z Mateuszem w "M jak miłość" po wakacjach?

Mateusz przerazi rodzinę w "M jak miłość" po wakacjach 2021 do tego stopnia, że niezbędna będzie pomoc Marcina i Jakuba. Sytuacja wymknie się spod kontroli, a Barbara zacznie czuć, że wnuk wpakował się w wielkie problemy i znajduje się w niebezpieczeństwie. I faktycznie, Mateusz zniknął z "M jak miłość" z poranioną psychiką, a wszystko przez Lilkę, która nagle postanowiła ułożyć sobie życie bez niego, u boku bogacza z Ameryki. 

Mateusz nie był sobą pod koniec minionego sezonu "M jak miłość". Mało się odzywał, miał pusty wzrok i trudno było się z nim porozumieć. Nie żegnając się wyjechał nie wiadomo dokąd i wiadomo już, że nie będzie z nim żadnego kontaktu. Barbara zacznie odchodzić od zmysłów. 

Przeczytaj: To ona zastąpi Kurdej-Szatan w M jak miłość! Taki będzie koniec historii Joasi i jej wielkiej miłości

Lilka w M jak miłość: zdradziła Mateusza. Teraz Monika Mielnicka nakręciła swojego chłopaka nago! Ostre sceny w rzece! Wszystko widać - WIDEO.

W "M jak miłość" po wakacjach 2021 strach o Mateusza zacznie narastać z dnia na dzień. Młody chłopak nie da znaku życia i nie wiadomo będzie gdzie jest i czy w ogóle żyje. Właśnie wtedy w "M jak miłość" Barbara nie wytrzyma i zwróci się po pomoc do Marcina i Jakuba. W końcu nie raz rozwiązywali już kryminalne sprawy, a ich biuro detektywistyczne działa całkiem nieźle. Wygląda na to, że tylko Chodakowski będzie mógł rozwiązać tajemnicę zaginięcia młodego Mostowiaka. 

Przeczytaj: Marysia z M jak miłość odmłodziła się w szybki sposób. Trudno rozpoznać 56-letnią Małgorzatę Pieńkowską w nowej fryzurze - ZDJĘCIA

Wkrótce w "M jak miłość" okaże się, czy Marcin i Jakub podejmą się trudnego śledztwa. Sprawa Mateusza jest o tyle trudna, że Mostowiak sam zdecydował się odejść. Nikt go nie porwał, ani nie zmusił. To on zdecydował, że musi odsunąć się od rodziny i nawet się nie pożegnał. Lilka zrobiła mu zbyt wielką krzywdę. W młodym wieku wzięli ślub, wydawali się być nierozłączni, a jeden wyjazd do Australii zmienił wszystko. W "M jak miłość" po wakacjach 2021 okaże się czy Marcin i Jakub przyjmą zlecenie Barbary i odnajdą Mostowiaka. Mogą jednak nie być gotowi na przerażające informacje z nim związane. 

Najnowsze