Na dobre i na złe. Wyrodna matka Hani znów pokaże swoją prawdziwą twarz. Oskarży o wszystko własną córkę!

i

Autor: ARTRAMA Na dobre i na złe. Wyrodna matka Hani znów pokaże swoją prawdziwą twarz. Oskarży o wszystko własną córkę!

Na dobre i na złe. Wyrodna matka Hani znów pokaże swoją prawdziwą twarz. Oskarży o wszystko własną córkę!

2021-07-06 10:51

W nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach Lucyna (Anna Samusionek) nie cofnie się przed niczym byleby uchronić własną skórę. Do Sikorki w końcu zacznie docierać, że jest na straconej pozycji, a inspektor Korban (Mikołaj Roznerski) zgromadził przeciwko niej niezbite dowody, w związku z czym tak łatwo jej nie odpuści! W nowym sezonie "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej Lucyna znów pokaże na co ją stać i wyzna, że wszystkiemu winna jest Hania (Marta Żmuda Trzebiatowska)! Czy Lucyna wpakuje własną córkę do więzienia?

Wzburzona Lucyna zaatakuje własną córkę w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach!

W nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach Lucyna będzie skończona! Piotr Korban zdobędzie na nią niezbite dowody. Sikorka w końcu dowie się, że kolczyki, które otrzymała od matki to jedynie część łupu, jaka znajduje się w posiadaniu Lucyny! Razem z inspektorem postanowi przycisnąć matkę do muru, aby poznać prawdę. Zaalarmuje Korbana, że Lucyna nie stawiła się w pracy i przepadła jak kamień w wodę, pozorując włamanie w mieszkaniu.

W 814 odcinku „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej Hania razem z Piotrem odnajdą Lucynę i wezmą ją w krzyżowy obrót pytań. Choć na początku jak podaje swiatseriali.interia.pl Sikorka będzie uparcie się bronić, to gdy usłyszy, jaki wymiar kary może jej grozić za przywłaszczenie sobie łupu z napadu na jubilera, to nagle zawali się jej grunt pod nogami. Lucyna po raz pierwszy zda sobie sprawę z odpowiedzialności, jaka może ją spotkać, jednak nie wyciągnie z tego żadnych wniosków, a o wszystko oskarży Hanię!

Patrz też: Na dobre i na złe. Poważne zmiany u Borysa. W jego życiu pojawi się nowy członek rodziny!

Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Inspektor Piotr Korban aresztuje Hanię przez matkę Lucynę!

W 814 odcinku „Na dobre i na złe” po wakacjach Lucyna po raz kolejny pokaże swoją prawdziwą twarz. Wyrodna matka Hani zrzuci na nią całą odpowiedzialność i oskarży ją, że na nią doniosła! - Kolaborujesz z policją przeciw własnej matce! - krzyknie rozzłoszczona.

- Mama na pewno miała zamiar oddać... Tylko zwlekała... - wtrąci Piotr, słysząc oskarżenia Lucyny.

- Gdyby ujawniła, co wie i oddała? - spyta się przejęta Hania.

- Może nagroda by się należała...- podpuści Sikorkę, która wpadnie w jego sidła. Łacha na pieniądze Lucyna od razu zainteresuje się wysokością nagrody, jednak, gdy usłyszy, że może być nią medal szybko się rozczaruje i pożałuje, że dała się wciągnąć w grę Korbana!

- Medal? Gdybym miała, co ujawniać, ale nie mam! - krzyknie mocno rozczarowana jego propozycją.

Spójrz również: Na dobre i na złe. Nie będzie ślubu Hani i Michała! Zamiast tego smutne rozstanie?

Jeszcze w 814 odcinku „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej Piotr będzie miał dojść podchodów i gierek Lucyny i postawi sprawę jasno! Albo sama przyzna się do winy lub wpakuje ją do więzienia...wspólnie z Hanią!

- Ma pani cztery godziny na zejście się z rozumem. I żeby oddać wszystkie skradzione rzeczy. Inaczej was aresztuje, obie - powie już nie na żarty Korban.

- Słucham? - spyta zdziwiona Hania i z przerażeniem spojrzy na Piotra, co również uczyni Lucyna wyraźnie poruszona słowami inspektora. Czy w końcu zrozumie, do czego doprowadziła jej chęć szybkiego wzbogacenia się bez nakładu pracy?

Zobacz także: Na dobre i na złe. Falkowicz zobaczy u Edzia dziwny objaw na twarzy! Rozpozna, że to nie jego syn?

Czy nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach Lucyna w końcu wyzna prawdę i przyzna się do przywłaszczenia skarbu? Czy ostrzeżenie Korbana przemówi jej do rozsądku i Sikorka pójdzie na współpracę z policją? A może posłuży się córką i zrzuci na nią wszelką odpowiedzialność? Odpowiedzi na te pytania z pewnością poznamy w nowym sezonie „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej!

Patrz również: Na dobre i na złe. Piotr Korban zginie? Michał pozbędzie się policjanta, który uwodzi Hanię? - ZDJĘCIA

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze