Na dobre i na złe. Piotr Korban zginie? Michał pozbędzie się policjanta, który uwodzi Hanię? - ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram Na dobre i na złe. Piotr Korban zginie? Michał pozbędzie się policjanta, który uwodzi Hanię? - ZDJĘCIA

Na dobre i na złe. Piotr Korban zginie? Michał pozbędzie się policjanta, który uwodzi Hanię? - ZDJĘCIA

2021-07-04 12:59

Drastyczne sceny w "Na dobre i na złe"! Piotr Korban, którego gra Mikołaj Roznerski stanie oko w oko ze śmiercią. Policjant uwodziciel, zakochany w Hani Sikorce (Marta Żmuda Trzebiatowska) zostanie bardzo ciężko ranny podczas jednej z akcji w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach 2021. W krytycznym stanie Piotr trafi do Leśnej Góry pod opiekę Michała Wilczewskiego (Mateusz Janicki). Narzeczony Hani będzie szalał z zazdrości o inspektora, a ślub tej pary w "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej zostanie odwołany. W obliczu tragedii Michał skorzysta z okazji, by pozbyć się rywala, czy też będzie go ratował przed śmiercią?

Czy Korban, którego w "Na dobre i na złe" gra Mikołaj Roznerski zostanie uśmiercony?

Mikołaj Roznerski w "Na dobre i na złe" jako Piotr Korban rozkręci się do tego stopnia, że nie tylko ślub Hani i Michała, ale także ich wspólna przyszłość staną pod znakiem zapytania. Zwiastun nowego sezonu "Na dobre i na złe" nie pozostawia wątpliwości, że serce Hani nie będzie obojętne na zaloty uwodzicielskiego inspektora. Do tego stopnia, że wylądują razem w łóżku! Czy połączy ich gorący romans w kolejnych odcinkach "Na dobre i na złe", a Mikołaj Roznerski rozkocha w sobie Martę Żmudę Trzebiatowską na ekranie? To się okaże już wkrótce, ale na pewno Piotr nie odpuści sobie Hani tak szybko.

Nie przegap: Na dobre i na złe. Ślub Hani i Michała odwołany przez Piotra Korbana. Policjant uwodziciel nie odpuści sobie Sikorki

W "Na dobre i na złe" po wakacjach 2021 obok wątków miłosnych będą rozgrywały się też makabryczne sceny. Mikołaj Roznerski i Mateusz Janicki właśnie kręcą ujęcia jak ciężko ranny Korban trafia do szpitala w Leśnej Górze, a Michał musi go ratować. Bez względu na nienawiść do rywala, musi się zachować jak na lekarza przystało. Fani "Na dobre i na złe", który zdecydowanie kibicują "Matołkom", czyli Hani i Michałowi są pewni, że Piotr zasłuży sobie na taki los.

"Przyszła kryska na matyska ? Chociaż to dobrze, że Matołek się nie daje ? Hania tylko z Michałem ?" - czytamy pod drastycznym zdjęciem z planu "Na dobre i na złe", na którym Piotr jest zalany krwią. Zauważają jednak, że policjant będzie w dobrych rękach, bo Wilczewski to świetny chirurg.

Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Hania nie uwolni się od Korbana! Policjant wywiezie ją z Leśnej Góry - WIDEO

Sprawdź też: Ulubiona para z Na dobre i na złe podzieliła się radosną nowiną. Emilia Komarnicka i Redbad Klynstra z dziećmi promienieją ze szczęścia

Z kolei zakrwawiony Roznerski za kulisami "Na dobre i na złe" zapowiada ostrą walkę Piotra z Michałem. "Walczymy z Doktorkiem ?????‍♀️". Internauci są pewni, że Korban wywinie jakiś numer w nowym sezonie "Na dobre i na złe" i sam się doigra. Czy właśnie tak scenarzyści uśmiercą Piotra w "Na dobre i na złe" i zakończą jego wątek z Hanią? To najpilniej strzeżona tajemnica produkcji!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Tekst sponsorowany