Na dobre i na złe. Hania pozna prawdziwą twarz swojej matki Lucyny! Nagle zniknie bez śladu

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe. Hania pozna prawdziwą twarz swojej matki Lucyny! Nagle zniknie bez śladu

Na dobre i na złe. Hania pozna prawdziwą twarz swojej matki Lucyny! Nagle zniknie bez śladu

2021-07-01 15:50

W "Na dobre i na złe" po wakacjach 2021 Hania (Marta Żmuda Trzebiatowska) pozna prawdziwą twarz matki. Lucyna (Anna Samusionek) przejdzie samą siebie. Nie dość że nakradła, to jeszcze nakłamie, oszuka i zniknie! Młoda Sikorka odejdzie od zmysłów, bo Piotr Korban (Mikołaj Roznerski) pokaże się jako zły policjant i skończą się żarty. Hania z "Na dobre i na złe" wyląduje za kratami? Po zniknięciu niepoważnej matki to ona będzie musiała się srogo tłumaczyć. Korban zagrozi Sikorkom więzieniem i nie pomoże pociąg do pięknej lekarki.

Piotr Korban z "Na dobre i na złe" wścieknie się za kradzież. Hania dowie się, że matka zniknęła 

W "Na dobre i na złe" po wakacjach 2021  Hania Sikorka zostanie postawiona pod ścianą. Kradzież matki w poprzednim sezonie "Na dobre i na złe" będzie miała swoje bardzo poważne konsekwencje. Lucyna zacznie rozumieć, że przeholowała przywłaszczając sobie cudze mienie i przestanie przychodzić do pracy. Nie odbierze też telefonu od córki.

To Piotr Korban nie odpuści śledztwa, a zdenerwowana Hania zapyta w końcu, co matka właściwie ukradła. - Oprócz tych moich kolczyków... - doda lekarka, na co policjant pokaże jej zdjęcia kradzionej biżuterii i to w sporej ilości. 

Przeczytaj: Straszne chwile Krystiana Wieczorka i jego żony! Była aktorka z M jak miłość ciężko zachorowała. Razem walczyli z nieuleczalną chorobą

Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Inspektor Piotr Korban aresztuje Hanię przez matkę Lucynę!

W końcu w "Na dobre i na złe" Hania porozmawia z matką oszustką.

- Mamo... Raz normalnie mi odpowiedz. Mieliśmy włamanie, czy to ty się pakowałaś? - zapyta młoda Sikorka. - Dokąd niby? Mieliśmy włamanie? - Lucyna uda bardzo zdziwioną.  - Czyli to prawda, że masz jakieś rzeczy z kradzieży? - dopyta Hania. - Jakie rzeczy? - pójdzie w zaparte Lucyna. - To ja cię pytam, jakie rzeczy! Migasz się od odpowiedzi, za co kupiłaś samochód! - lekarka wścieknie się na matkę w kolejnych odcinkach "Na dobre i na złe". 

Przeczytaj: M jak miłość. Ślub 12-letniej Basi z Dawidem wstrząśnie całą Grabiną! Marysia nie powstrzyma córki

Piotr Korban w "Na dobre i na złe" zdenerwuje się nie na żarty, bo Lucyna najzwyczajniej przesadzi w swoich oszustwach i kłamstwach narażając córkę na odpowiedzialność karną. 

- Za "spieniężanie" cudzych przedmiotów może pani mieć dodatkowo zarzut paserstwa, 2 lata. Jeśli miała pani świadomość, że rzecz pochodzi z kradzieży... - poinformuje Korban, a Lucyna uda, że nie słyszała o takim prawie. - Już pani to wie, bo panią o tym właśnie informuję. Nic więcej nie może pani sprzedać - uświadomi jej Piotr.

Jeśli Sikorka nie przyzna się do kradzieży, jej i córce grozi więzienie! 

Najnowsze

Materiał sponsorowany