Straszne chwile Krystiana Wieczorka i jego żony! Była aktorka z M jak miłość ciężko zachorowała. Razem walczyli z nieuleczalną chorobą

i

Autor: Instagram Straszne chwile Krystiana Wieczorka i jego żony! Była aktorka z M jak miłość ciężko zachorowała. Razem walczyli z nieuleczalną chorobą

Straszne chwile Krystiana Wieczorka i jego żony! Była aktorka z M jak miłość ciężko zachorowała. Razem walczyli z nieuleczalną chorobą

2021-07-02 20:51

Aktorzy z "M jak miłość", Krystian Wieczorek i jego żona, Maria Szafirska-Wieczorek, poznali się na planie serialu ponad 6 lat temu i niemal od razu się w sobie zakochali. Mało kto wie jednak, że przeżyli razem wielką tragedię. Spadła na nich choroba, która miała bardzo niebezpieczny przebieg. Właśnie kiedy żona Wieczorka zachorowała, ekranowy Budzyński z "M jak miłość" postanowił, że będzie ją z nią w tych trudnych przejściach od początku do samego końca. Małżeństwo gwiazd z "M jak miłość" stoczyło walkę z ciężką chorobą i teraz nie może bagatelizować żadnych objawów.

Na co chorowała żona Krystiana Wieczorka, znana z roli Pauliny w "M jak miłość"?

Krystian Wieczorek i jego żona Maria poznali się na planie "M jak miłość" w 2015 roku. To właśnie wtedy w życiu Budzyńskiego pojawiła się piękna Paulina Lipska, nauczycielka rysunku jego córki Ani (Gabriela Świerczyńska). Bardzo szybko uczucie, które połączyło ich na ekranie przerodziło się w prawdziwą miłość. W lipcu 2016 roku aktorzy z "M jak miłość" wzięli ślub w małym kościółku na Podlasiu. Dwa lata po ślubie urodziła im się córka Aniela. I choć na ich wspólnych zdjęciach na Instagramie widać, że są ze sobą bardzo szczęśliwi, a Krystian Wieczorek kiedy tylko może wychwala pod niebiosa swoją żonę, to nie ominęły ich troski i dramat związany z ciężką chorobą.

Nie przegap: Tak mieszka Budzyński z M jak miłość. Krystian Wieczorek ma elegancką willę z bajecznym ogrodem nad Zegrzem - ZDJĘCIA

Zapewne niewiele fanów Wieczorka wie, że jego młodsza o 16 lat żona Maria jakiś czas temu poważnie zachorowała. Lekarze zdiagnozowali u byłej aktorki z "M jak miłość" boreliozę, która do dziś jest nieuleczalną chorobą przewlekłą. Mimo leczenia bakteria pozostaje w organizmie i zdarza się, że daje powikłania oraz bardzo osłabia. Ze względu na zdrowie ukochanej Krystian Wieczorek zdecydował, że będzie realnie towarzyszył jej w walce z chorobą.

Kolejna katastrofa w domu Katarzyny Cichopek. Gwiazda M jak miłość groziła, że ich wszystkich załatwi!

Sprawdź też: Dom Barbary Kurdej-Szatan niszczony przez burzę! Joasia z M jak miłość pokazała przerażające sceny - WIDEO

Mimo, że Maria Wieczorek rzadko udziela wywiadów, to kiedyś wspomniała o tym, że były dla niej i jej męża wyjątkowo trudne chwile. Czuła, że jej życie jest zagrożone. - Otarliśmy się o ten trudny czas, w którym Krystian podjął decyzję, że będzie w tym ze mną, konsekwentnie od początku do końca - powiedziała serialowa Paulina z "M jak miłość".

Według doniesień magazynu "Świat&Ludzie" Wieczorek bardzo czujnie reaguje na wszelkie niepokojące objawy u żony. Razem pilnują badań, wizyt u specjalisty, kiedy jest konieczność sprawdzenia czy za zmęczeniem czy zwykłymi zawrotami głowy nie kryje się nic więcej. Podobno ostatnie wyniki badań aktorki z "M jak miłość" dały jasny sygnał, że choroba jest pod kontrolą. Stąd ta radość Krystiana i Marii na ich wspólnych zdjęciach z wyjazdu nad Bałtyk w połowie czerwca.

Krążą też plotki, że małżeństwo gwiazd z "M jak miłość" myśli nawet o drugim dziecku. W lipcu będą świętować piątą rocznicę ślubu, więc to byłby idealny prezent dla całej rodziny.

Zobaczcie w naszej GALERII ZDJĘCIA Krystiana Wieczorka z żoną Marią i córką Anielą >>>

Najnowsze