M jak miłość. Ślub 12-letniej Basi z Dawidem wstrząśnie całą Grabiną! Marysia nie powstrzyma córki

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Ślub 12-letniej Basi z Dawidem wstrząśnie całą Grabiną! Marysia nie powstrzyma córki

M jak miłość. Ślub 12-letniej Basi z Dawidem wstrząśnie całą Grabiną! Marysia nie powstrzyma córki

W "M jak miłość" szykuje się koszmarny ślub! 12-letnia Basia Rogowska (Karina Woźniak) postanowi wyjść za mąż za psychola Dawida (Iwo Wiciński) i zrobi absolutnie wszystko, aby do niego doszło! To nie są żarty - zapowiada się na to, że młody Jaszewski, który już zawładnął sercem i rozumem dziewczynki, pójdzie o krok dalej. Obietnica ślubu to będzie przepustka dla psychola, aby wykorzystać Basię do swoich morderczych planów! Niestety, Marysia (Małgorzata Pieńkowska) w nowym sezonie "M jak miłość" dowie się o wszystkim za późno i nie zdoła powstrzymać córki!

Szokujący ślub w "M jak miłość"?! 12-letnia Basia uwierzy, że zostanie żoną Dawida! To się musi źle skończyć

Marysia w nowym sezonie "M jak miłość" dowie się od swojej 12-letniej córki Basi, że ta planuje ślub z sąsiadem, Dawidem. Młoda Rogowska ogłosi ten fakt śmiertelnie poważnie, oczekując że rodzina wesprze ją w jej planach. Czy psychol Dawid naopowiada dziecku bajek, żeby wykorzystać do pomocy w zabójstwie swojego ojca (Tomasz Lulek)? Na taki wariant wydarzeń się zapowiada...

Marysia i Barbara (Teresa Lipowska) w nowych odcinkach "M jak miłość" przyjmą oświadczenie Basi za marzenia małej dziewczynki. Niesłusznie! Psychol Dawid w ostatnim sezonie "M jak miłość" rozpoczął proces prania mózgu Basi i po wakacjach 2021 będzie go kontynuował. 

Miłość 12-letniej Basi w "M jak miłość" to dla psychopatycznego Jaszewskiego dowód jego "boskości". Uczucie dziewczynki daje mu poczucie wszechmocnej władzy, dzięki której będzie zdolny nawet zabić ojca, który go wychował!

Zobacz koniecznie: Tak mieszka Budzyński z M jak miłość. Krystian Wieczorek ma elegancką willę z bajecznym ogrodem nad Zegrzem - ZDJĘCIA

Michał odchodzi z M jak miłość. Paweł Deląg pożegnał się już ze wszystkimi. Uśmiercą Michała?
M jak miłość, odc. 1576: Basia Rogowska (Karina Woźniak)

i

Autor: MTL Maxfilm

Basia zaufa psychopacie bez reszty w nowym sezonie "M jak miłość". Niestety reszta rodziny będzie mocno przejęta zaginięciem Mateusza (Krystian Domagała), który zniknie bez śladu. Żałobny nastrój u Mostowiaków 12-latka chętnie przeczeka w swojej krainie marzeń, którą będzie umiejętnie budował psychol. I to się musi źle skończyć!

Kiedy 12-letnia Basia będzie marzyła o ślubnej sukni w "M jak miłość" jej upiorny "narzeczony" będzie dokańczał plan morderstwa na Jaszewskim. I na pewno uwzględni w tym planie Basię. Ona jedna na pewno nigdy nie odmówi mu pomocy... Zapowiada się na to, że może nie ślub, ale okrutny mord pary nastolatków wstrząśnie całą Grabiną! 

Nie przegap: M jak miłość. Mikołaj Roznerski ma sobowtóra na planie! Tak wygląda drugi Marcin - ZDJĘCIA

M jak miłość, odc. 1592: Dawid (Iwo Wiciński)

i

Autor: MTL Maxfilm
Najnowsze