Na dobre i na złe. Hania będzie miała wypadek tuż przed ślubem! Oberwie za Lucynę? - ZDJĘCIA

i

Autor: ARTRAMA Na dobre i na złe. Hania będzie miała wypadek tuż przed ślubem! Oberwie za Lucynę? - ZDJĘCIA

Na dobre i na złe. Hania będzie miała wypadek tuż przed ślubem! Oberwie za Lucynę?

2021-07-06 16:54

Nowy sezon "Na dobre i na złe" po wakacjach dla Hani (Marta Żmuda Trzebiatowska) nie zapowiada się najlepiej! Nie dość, że Sikorka będzie rozdarta uczuciowo między Michałem (Mateusz Janicki) a Korbanem (Mikołaj Roznerski), to jeszcze spadną na nią kolejne kłopoty, spowodowane przez jej wyrodną matkę, Lucynę (Anna Samusionek), która przywłaszczyła sobie skarb, należący do groźnych bandytów. W nowym sezonie "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej przestępcy nie cofną się przed niczym byleby w końcu odzyskać swój łup i zemszczą się na Sikorce tuż przed ślubem! Niestety ich ofiarą zamiast Lucyny, padnie Hania!

Groźni bandyci napadną na Hanie w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach"! Pomylą ją z Lucyną?

W nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach Hania będzie między młotem a kowadłem, gdyż z jednej strony będzie szykowała się do ślubu z Michałem (Mateusz Janicki), zaś z drugiej w jej sercu pojawi się miejsce dla inspektora Korbana (Mikołaj Roznerski), który jeszcze w 812 odcinku "Na dobre i na złe" przed przerwą wakacyjną wywarł na niej ogromne ważenie, gdy własnym ciałem osłonił ją przed kulą! Choć początkowo Sikorka broniła się przed relacją z Piotrem, tak w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach będzie mniej ugięta, a przystojny inspektor pozwoli sobie na więcej, co nie ujdzie uwadze Wilczewskiego. Jednak jak się okazuje to nie Korban może być największą przeszkodą na drodze szczęścia Hani i Michała, a jej wyrodna matka Lucyna, która po raz kolejny wpakowała córkę w poważne kłopoty!

Patrz też: Na dobre i na złe. Wyrodna matka Hani znów pokaże swoją prawdziwą twarz. Oskarży o wszystko własną córkę!

Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Zamach na Konicę! Szczepan będzie ojcem. Powrót Wiktorii uratuje Falkowicza

W nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach swój finał będzie miała w końcu sprawa skarbu, który przywłaszczyła sobie Lucyna z rąk groźnych bandytów. Salowa podstępem zdobyła skarb, podpuszczając ledwo świadomego Wawrzyniaka (Artur Krajewski) i ignorując ostrzeżenia jednego z jego wspólników pamiętnego napadu na jubilera Janusza Boruckiego (Tomasz Dedek), iż skarb w rzeczywistości należy do groźnego gangstera Tomasza Biskupskiego (Wojciech Skibiński). Cała trójka tworzyła kiedyś niebezpieczną szajkę, jednak ich drogi się rozeszły. Niestety na nic się zdały uwagi Boruckiego, gdyż Lucyna nie zamierzała zrezygnować z bogatych kosztowności, którymi obdarowała nawet swoją córkę!

Początkowo Hania w "Na dobre i na złe" nie miała żadnych podejrzeń i z dumą nosiła drogie kolczyki, jednak z czasem zaczęło ją zastanawiać, skąd u jej matki tak nagły przypływ gotówki. Sikorka udała się nawet do jubilera, aby sprawdzić wartość okazałego prezentu, ale mężczyzna uśpił jej podejrzenia, mówiąc, ze nie mają one zbytnej wartości, co oczywiście okazało się nieprawdą. Niestety ta wizyta zaważy na losach Hani w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej, gdyż pracownik, do którego się udała był tak naprawdę współpracownikiem Biskupskiego, który w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej nie cofnie się przed niczym, aby odzyskać to, co ukradł kilka lat temu!

Zobacz także: Gwiazdy Na dobre i na złe przyznały, jakie łączą ich relacje. W serialu Michał i Piotr rywalizują o Hanię, a jak jest naprawdę? Będziecie w szoku! – WIDEO

W nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach Biskupski w końcu dorwie Sikorkę! Niestety nie będzie świadomy, iż za przywłaszczeniem skarbu z ich napadu na bank nie stoi Hania, a Lucyna! Początkowo Biskupski będzie nachodził i straszył Hanię, jednak jak pokazały "Kulisy Na dobre i na złe" na tym nie poprzestanie i w końcu spełni swoją groźbę!

- Ma pani coś, co należy do mnie i co chciałbym odzyskać. Szkoda by było, gdyby się miało coś komuś stać - ostrzeże Hanię, Tomasz Biskupski.

Sikorka będzie przerażona tym, co usłyszała z ust groźnego gangstera i tym bardziej nabierze podrzeń co do własnej matki! W nowym sezonie "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej zdecyduje się nawet na współpracę z inspektorem Korbanem, gdy zauważy, że Lucyna przepadła jak kamień w wodę, a w jej domu są ślady włamania. Niestety wiele wskazuje na to, że Piotr nie uchroni Sikorki przed niebezpieczeństwem, gdyż Hania będzie miała wypadek tuż przed ślubem z Michałem!

Spójrz również: Na dobre i na złe. Michał zemści się na Korbanie! Hania będzie przerażona, gdy to zobaczy

W "Kulisach Na dobre i na złe" widzimy, że Sikorka przymierza suknię ślubną z kulą w dłoniach! Czy to oznacza, że Biskupski spełni swą groźbę i spróbuje pozbyć się niewinnej Hani? Czy Sikorka po raz kolejny zawiedzie się na własnej matce, która wpakuje ją w poważne kłopoty? Czy Biskupski na tym nie poprzestanie i spróbuje raz na zawsze skończyć z Hanią, która posądza o kradzież jego skarbu? Czy Korban zdoła ją ocalić? Tego z pewnością dowiemy się w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach!

Patrz także: Na dobre i na złe. Poważne zmiany u Borysa. W jego życiu pojawi się nowy członek rodziny!

Na dobre i na złe. Lucyna (Anna Samusionek)

i

Autor: ARTRAMA Na dobre i na złe. Lucyna (Anna Samusionek)
Na dobre i na złe. Hania (Marta Żmuda Trzebiatowska)

i

Autor: ARTRAMA Na dobre i na złe. Hania (Marta Żmuda Trzebiatowska)
Na dobre i na złe. Hania (Marta Żmuda Trzebiatowska)

i

Autor: ARTRAMA Na dobre i na złe. Hania (Marta Żmuda Trzebiatowska)
Najnowsze