Na dobre i na złe, odcinek 794: Psychopatka w Leśnej Górze! To ona porwie dziecko Marcina i Dominiki - WIDEO

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 794: Psychopatka w Leśnej Górze! To ona porwie dziecko Marcina i Dominiki - WIDEO

Na dobre i na złe, odcinek 794: Psychopatka w Leśnej Górze! To ona porwie dziecko Marcina i Dominiki - WIDEO

2021-01-20 21:09

W 794 odcinku "Na dobre i na złe" do szpitala w Leśnej Górze trafi ciężarna pacjentka, Roma (Karolina Nowakowska). Personel od razu rozpozna w niej zdolną fotografkę, ale nikt nie domyśli się, że przyszła matka ma za sobą traumatyczne przejścia. Strasznym zrządzeniem losu to Dominika (Paulina Gałązka), która zacznie rodzić pozna Romę bliżej. Ukochana Marcina Molendy (Filip Bobek) w 794 odcinku "Na dobre i na złe" nie będzie nawet podejrzewała, że ciężarna to psychopatka, która porwie jej dziecko. To ona uprowadzi córkę Dominiki i Marcina. Zobaczcie WIDEO.

"Na dobre i na złe" odcinek 794 - środa, 13.01.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Porwanie w "Na dobre i na złe" i rozpacz świeżo upieczonych rodziców, którzy tylko przez chwilę będą się cieszyli z narodzin córki. W 794 odcinku "Na dobre i na złe" Dominika zacznie rodzić. Odejdą jej wody akurat kiedy w mieszkaniu będzie bez Marcina. Ukochaną Molendy otoczy jednak opieką Urszula (Ewa Kolasińska), u której wynajmują mieszkanie. Z jej pomocą Dominika trafi do szpitala w Leśnej Górze. Dość szybko zacznie się tragiczny w skutkach poród!

Patrz też: Na dobre i na złe. Dramatyczny poród Dominiki. Urodzi córkę Marcina, ale szybko stracą dziecko - WIDEO

Dziecko Dominiki i Marcina w 794 odcinku "Na dobre i na złe" urodzi się zdrowe. Nawet stan chorej na stwardnienie rozsiane mamy będzie dobry. Mimo, że Dominika sporo zaryzykuje decydując się na poród naturalny. Profesor Bart (Piotr Głowacki) uprzedzi pacjentkę, że po porodzie może mieć kolejne rzuty stwardnienia.

- Poród się udaje, rodzi nam się dziecko, ale potem rzeczy się komplikują... Ciąża Dominiki przebiega pomyślnie. Nie ma żadnych większych komplikacji. Dominika chce rodzić naturalnie, ale nie wiadomo czy to się uda. Bardzo się cieszymy, ponieważ dziecko rodzi się zdrowe, ale okazuje się, że nagle dzieje się coś totalnie niespodziewanego - zdradził Filip Bobek w "Kulisach serialu M jak miłość".

Zagrożeniem dla córki Dominiki i Marcina, której w 794 odcinku "Na dobre i na złe" dadzą na imię Emilia, stanie się inna ciężarna pacjentka. Fotografka Roma też będzie spodziewała się dziecka, ale doktorowi Homelce (Matej Matejka) przyzna się, że pięć razy poroniła. Artystka przyzna się jednak ginekologowi, że będzie walczyła i nie podda się, póki nie zostanie matką.

Ryzyko poronienia u Romy w 794 odcinku "Na dobre i na złe" będzie tak duże, że Homolka zatrzyma ją na oddziale. A tam pozna Dominikę, która właśnie zacznie rodzić. Między kobietami nawiąże się nic sympatii. Jednak zachowanie fotografki zrobi się coraz bardziej nachalne. Jak podaje "Świat Seriali" nieoczekiwanie Roma zacznie dotykać brzuch Dominiki. W pewnym momencie przyłoży nawet do niego swoje ucho! Dziewczyna Marcina nie będzie wiedziała co robić.

Na dobre i na złe. Dramatyczny poród Dominiki. Urodzi córkę Marcina, ale szybko stracą dziecko

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1553: Barbara dostanie od Uli nowe wieści o Marku i Ewie! Straci syna na zawsze

Horror w 794 odcinku "Na dobre i na złe" rozegra się po porodzie Dominiki. Tylko przez krótką chwilę Marcin i jego ukochana będą trzymali córkę Emilkę w ramionach. Niedługo potem dziecko zniknie! Okaże się, że ktoś porwał ich córkę z oddziału!

- Nie wiemy gdzie jest twoje dziecko - zawiadomi Dominikę dyrektor Konica (Robert Koszucki), dla którego to też będzie przerażające przeżycie.

Po porwaniu córki Dominiki i Marcina do akcji wkroczy ojciec Dominiki, prokurator Mirosław Grec (Jacek Mikołajczak), który zawiadomi odpowiednie służby. Ale młodzi rodzice nadal nie będą mogli pojąc jak to jest możliwe, żeby ktoś wszedł do szpitala i zabrał ich dziecko.

W "Kulisach serialu Na dobre i na złe" są już sceny psychopatka Roma pakuje Emilkę do torby i wywozi ją białym, terenowym autem z parkingu przed szpitalem. Słychać tylko jej głos. - Jeszcze cię nie znam, ale już cię kocham Emilko...

Najnowsze