Na dobre i na złe. Skruszona Lucyna będzie błagać Konicę o powrót do pracy! Uniknie kary za kradzież skarbu?

i

Autor: ARTRAMA Na dobre i na złe. Skruszona Lucyna będzie błagać Konicę o powrót do pracy! Uniknie kary za kradzież skarbu?

Na dobre i na złe. Skruszona Lucyna będzie błagać Konicę o powrót do pracy! Uniknie kary za kradzież skarbu?

2021-07-08 11:24

W nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach ponownie ujrzymy dwa oblicza Lucyny (Anna Samusionek)! Salowa poczuje się tak dumnie i majętnie z powodu kradzieży skarbu, że nawet zrezygnuje z pracy w Leśnej Górze! Jednak z czasem, gdy w końcu zmądrzeje, postanowi wrócić i będzie kajać się przed dyrektorem Konicą (Robert Koszucki), aby przyjął ją z powrotem! W nowym sezonie "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej Lucyna zrobi wszystko, aby uniknąć odpowiedzialności za przywłaszczenie skarbu! Czy jej się to uda?

Dumna Lucyna najpierw odejdzie z Leśnej Góry, a później będzie się kajać przed Konicą, aby przyjął ją z powrotem w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach!

W nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach Lucyna dalej nie zmądrzeje i będzie prężnie wydawać pieniądze, które podstępem zdobyła od ledwo świadomego Wawrzyniaka (Artur Krajewski). Na nic zdają się ostrzeżenia Janusza Boruckiego (Tomasz Dedek), który w 812 odcinku "Na dobre i na złe" uświadomił Lucynę, że skarb, który teraz tak prężnie wydaje tak naprawdę należy do groźnego przestępcy, pragnącego odzyskać swój łup. Sikorka nic sobie z tego nie zrobi, a nawet odbije jej do tego stopnia, iż uzna, że już nie musi pracować i postanowi odejść z Leśnej Góry, czym zdziwi samego Konicę!

- Przyszłam się pożegnać. Składam wypowiedzenie... - oświadczy salowa.

- Dlaczego? Co się stało? - spyta zszokowany.

- Pan dyrektor myślał, że te kaczki i baseny to moje marzenie życia? Mam inne perspektywy... - wyzna mu Lucyna i z dumą opuści szpital.

Patrz też: Na dobre i na złe. Wyrodna matka Hani znów pokaże swoją prawdziwą twarz. Oskarży o wszystko własną córkę!

Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Inspektor Piotr Korban aresztuje Hanię przez matkę Lucynę!

Niestety jej odejście ze szpitala w Leśnej Górze w "Na dobre i na złe" nie potrwa długo, iż Lucyna nie będzie świadoma, iż inspektor Korban (Mikołaj Roznerski) jest o krok od odkrycia prawdy o przywłaszczeniu sobie przez nią majętnego skarbu, który tak naprawdę jest łupem z napadu na jubilera. Olbrzymią rolę odegrają w tym wszystkim kolczyki, które Sikorka podarowała Hani (Marta Żmuda Trzebiatowska) i z którymi jej córka udała się jubilera, aby poznać ich prawdziwą wartość. To wtedy Tomasz Biskupski (Wojciech Skibiński) dowiedział się, kto stoi za kradzieżą jego łupu i w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach będzie próbował gon odzyskać i nie cofnie się przed niczym!

Spójrz również: Gwiazdy Na dobre i na złe przyznały, jakie łączą ich relacje. W serialu Michał i Piotr rywalizują o Hanię, a jak jest naprawdę? Będziecie w szoku! – WIDEO

W nowym sezonie "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej Lucyna w końcu stanie pod ścianą, gdyż wspólnie przycisną ją Korban i jej własna córka. Inspektor będzie miał już dość gierek Lucyny, wyzna jej, co może jej grozić za przywłaszczenie sobie skarbu i da jej cztery godziny na zejście się z rozumem! Wiele wskazuje na to, że Sikorka zamiast przyznania się do winy, będzie kajała się przed Konicą, aby z powrotem przyjął ją do pracy!

Anna Samusionek zamieściła na sowim Instagramie krótkie wideo ze szpitala w Leśnej Górze, na którym widzimy ją uśmiechniętą od ucha do ucha w jej standardowym stroju salowej! Po jej wymownym komentarzu "MOŻNA SPOKOJNIE POPRACOWAĆ ?" można zatem stwierdzić, że dyrektor Konica zgodzi się na jej powrót do pracy w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach, co szczególnie ucieszyło fanów aktorki, gdyż pod zdjęciem nastąpił wysyp pozytywnych komentarzy. Fani "Na dobre i na złe" już nie mogą doczekać się jej powrotu!

Zobacz także: Na dobre i na złe. Michał zemści się na Korbanie! Hania będzie przerażona, gdy to zobaczy

Czy w ten sposób Sikorka będzie chciała uniknąć kary w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej? A może właśnie za swoją winę Sikorka trafi z powrotem do szpitala w Leśnej Górze i tam będzie odbywać prace społeczne? Tego z pewnością dowiemy się w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach, jednak znając nieobliczalność Sikorki, wiemy, że ta historia może mieć jeszcze inne zakończenie!

Patrz także: Na dobre i na złe. Poważne zmiany u Borysa. W jego życiu pojawi się nowy członek rodziny!

Najnowsze