Na dobre i na złe, odcinek 795: Maks Beger oświadczy się Agacie! Dowie, że ma dziecko z kobietą, którą zgwałcił

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe, odcinek 795: Maks Beger oświadczy się Agacie! Dowie, że ma dziecko z kobietą, którą zgwałcił

Na dobre i na złe, odcinek 795: Maks Beger oświadczy się Agacie! Dowie, że ma dziecko z kobietą, którą zgwałcił

2021-01-03 21:42

W 795 odcinku "Na dobre i na złe" Maks Berger (Tomasz Ciachorowski) podejmie decyzję, która zmieni jego życie. Oskarżany o molestowanie innych kobiet lekarz, oświadczy się Agacie (Emilia Komarnicka-Klynstra)! Nie przygotuje romantycznego wieczoru, ani nie zadba o intymną atmosferę. Wyciągnie pierścionek na... szpitalnym korytarzu! Niestety przeszłość szybko dopadnie Maksa, bo w 795 odcinku "Na dobre i na złe", w placówce w Leśnej Górze pojawi się pielęgniarka, którą Berger niegdyś wykorzystał. Nie będzie sama, a z sześcioletnim synem. Czy to dziecko Maksa?

"Na dobre i na złe" odcinek 795 - środa, 20.01.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 795 odcinku "Na dobre i na złe" Maks spontanicznie oświadczy się Agacie. Zrobi to na szpitalnym korytarzu! 

- Chciałem to zrobić bardziej romantycznie, ale kiedy cię zobaczyłem, poczułem że nie ma lepszej chwili niż teraz - Wyzna. - Powiedz coś... Najlepiej "tak"! - Doda Maks.

- Przecież prawie się nie znamy! - Zauważy zaszokowana Agata.

- Mamy całe życie, żeby to zmienić! - zacznie przekonywać ją Berger.

- Jesteś szalony... - Zauważy kobieta.

- Nazywano mnie już gorzej... Nie musisz odpowiadać teraz. Tylko nie każ mi czekać za długo... Cierpliwość nie jest moją mocną stroną! - Maks będzie nieugięty. 

Przeczytaj: BrzydUla 2, odcinek 61: Ula odkryje kto wrobił Marka w kradzież wielkich pieniędzy! A to dopiero początek koszmaru

Na dobre i na złe ZWIASTUN nowego sezonu. Gorące igraszki Agaty i Maksa. Michał odnajdzie Hanię. Nowa lekarka zamiast Falkowicza

W 795 odcinku "Na dobre i na złe" Maks nie będzie się cieszył zbyt długo z planowanego ślubu i szczęścia z Agatą. W szpitalu pojawi się bowiem pielęgniarka Inka (Małgorzata Neczyperowicz), którą Berger kiedyś zmuszał do seksu wykorzystując swoją pozycję. Kobieta pojawi się w Leśnej Górze z chorym dzieckiem, które będzie leżeć na oddziale kardiologii. Inka zacznie szantażować lekarza.

- Jeśli go nie wyleczysz, powiem jej o wszystkim, co mi zrobiłeś... - zacznie grozić kobieta.

- Szantażujesz człowieka, od którego zależy życie twojego syna? Bardzo zły pomysł... - Maks będzie nieugięty.

Szybko okaże się, że stan chorego Antka zacznie się gwałtownie pogarszać. Chłopiec zacznie umierać. 

- Stan Antka jest bardzo... - zacznie tłumaczyć Maks.

- Skończ z tym bełkotem! Nagle zacząłeś mi współczuć? Nie współczułeś, kiedy brałeś mnie do łóżka, grożąc, że mnie zwolnisz! Nie współczułeś, kiedy nazwałeś mnie kłamliwą dziwką, bo ośmieliłam się powiedzieć prawdę... Więc daruj sobie współczucie teraz! Czy on umiera? - Zapyta przerażona Inka.

- Tak. - Powie wprost Maks w 795 odcinku "Na dobre i na złe".

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2368: Horror w hotelu Stańskich! Ważni goście odkryją coś przerażającego

W 795 odcinku "Na dobre i na złe" Maksowi zrzednie mina, kiedy uzmysłowi sobie, że chory Antek (Oskar Grzegorzewski) może być jego synem! Podejmie się operacji chłopca. Czy ślub z Agatą dojdzie do skutku? Inka będzie osobą, która nie cofnie się przed niczym, żeby uratować dziecko. Co jeśli Antek naprawdę okaże się jego synem? Dowiemy się niebawem z następnych odcinków "Na dobre i na złe".

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze