Barwy szczęścia, odcinek 2368: Horror w hotelu Stańskich! Ważni goście odkryją coś przerażającego

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2368: Horror w hotelu Stańskich! Ważni goście odkryją coś przerażającego

Barwy szczęścia, odcinek 2368: Horror w hotelu Stańskich! Ważni goście odkryją coś przerażającego

W 2368 odcinku "Barw szczęścia" ważnymi gośćmi w hotelu Stańskich będą Klara (Olga Jankowska) i Hubert (Marek Molak), którzy wybiorą to miejsce na namiętny seks. Ale zamiast niego przeżyją prawdziwy horror! Co takiego się wydarzy? Sceny z upojnej nocy Pyrków w hotelu Bożeny (Marieta Żukowska) i Bruna (Lesław Żurek) Stańskich istotnie będą przypominać te z amerykańskich horrorów! Sprawdź, co już wiemy.

"Barwy szczęścia" odcinek 2368 - środa, 20.01.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2368 odcinku "Barw szczęścia" Stańscy ugoszczą w swoim hotelu zwaśnione małżeństwo Pyrków. Jednak nikt z nich nie będzie się spodziewał, że zamiast seksu na zgodę, Klara i Hubert przeżyją tam prawdziwy horror!

Noc w hotelu Bożeny i Bruna będzie się zapowiadała zwyczajnie i bardzo przyjemnie. Klara i Hubert pójdą za radą terapeuty małżeństw i postanowią ożywić swoje seksualne życie w romantycznych okolicznościach. Ale, niestety wszystko pójdzie nie tak w 2368 odcinku "Barw szczęścia"...

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1559: Ula i Bartek zostaną z niczym! Małżeństwo Lisieckich rozpadnie się kiedy zabiorą im siedlisko i warsztat?

Świąteczna piosenka gwiazd "Barw szczęścia"! Olga Jankowska i Marek Molak zaśpiewali wyjątkowy utwór

W środku nocy, dokładnie na jak na znanych amerykańskich horrorach, znikąd zacznie dobiegać przeraźliwy płacz dziecka! I jakkolwiek Klara i Hubert będa już na dobre drodze do gorącej namiętności, czar pryśnie w 2368 odcinku "Barw szczęścia". 

Hubert nie  będzie miał innego wyjścia w 2368 odcinku "Barw szczęścia", jak zostawić żonę samą w łóżku i udać się na recepcję z prośbą o interwencję. Stańscy rozpoczną szybkie poszukiwania dziecka, które będzie zanosić się w szlochu coraz głośniej.

Na szczęście Bożena i Bruno szybko namierzą samotnego malucha, którego rodzice zostawili w pokoju i poszli sobie na romantyczny spacer. Dziecku jakimś cudem nic się nie stanie w 2368 odcinku "Barw szczęścia". Ale straty z powodu koszmaru, jaki przeżyją ważni goście mogą okazać się nie odrobienia...     

Sprawdź także: BrzydUla 2, odcinek 68: Ula przygotuje niespodziankę dla Marka. Stanie jak wryty kiedy to zobaczy! Wybaczy jej zdradę?

Najnowsze