Barwy szczęścia, odcinek 2368: Horror w hotelu Stańskich! Ważni goście odkryją coś przerażającego

2021-01-03 18:22
Barwy szczęścia, odcinek 2368: Horror w hotelu Stańskich! Ważni goście odkryją coś przerażającego
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2368: Horror w hotelu Stańskich! Ważni goście odkryją coś przerażającego

W 2368 odcinku "Barw szczęścia" ważnymi gośćmi w hotelu Stańskich będą Klara (Olga Jankowska) i Hubert (Marek Molak), którzy wybiorą to miejsce na namiętny seks. Ale zamiast niego przeżyją prawdziwy horror! Co takiego się wydarzy? Sceny z upojnej nocy Pyrków w hotelu Bożeny (Marieta Żukowska) i Bruna (Lesław Żurek) Stańskich istotnie będą przypominać te z amerykańskich horrorów! Sprawdź, co już wiemy.

"Barwy szczęścia" odcinek 2368 - środa, 20.01.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2368 odcinku "Barw szczęścia" Stańscy ugoszczą w swoim hotelu zwaśnione małżeństwo Pyrków. Jednak nikt z nich nie będzie się spodziewał, że zamiast seksu na zgodę, Klara i Hubert przeżyją tam prawdziwy horror!

Noc w hotelu Bożeny i Bruna będzie się zapowiadała zwyczajnie i bardzo przyjemnie. Klara i Hubert pójdą za radą terapeuty małżeństw i postanowią ożywić swoje seksualne życie w romantycznych okolicznościach. Ale, niestety wszystko pójdzie nie tak w 2368 odcinku "Barw szczęścia"...

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1559: Ula i Bartek zostaną z niczym! Małżeństwo Lisieckich rozpadnie się kiedy zabiorą im siedlisko i warsztat?

Świąteczna piosenka gwiazd "Barw szczęścia"! Olga Jankowska i Marek Molak zaśpiewali wyjątkowy utwór

W środku nocy, dokładnie na jak na znanych amerykańskich horrorach, znikąd zacznie dobiegać przeraźliwy płacz dziecka! I jakkolwiek Klara i Hubert będa już na dobre drodze do gorącej namiętności, czar pryśnie w 2368 odcinku "Barw szczęścia". 

Hubert nie  będzie miał innego wyjścia w 2368 odcinku "Barw szczęścia", jak zostawić żonę samą w łóżku i udać się na recepcję z prośbą o interwencję. Stańscy rozpoczną szybkie poszukiwania dziecka, które będzie zanosić się w szlochu coraz głośniej.

Na szczęście Bożena i Bruno szybko namierzą samotnego malucha, którego rodzice zostawili w pokoju i poszli sobie na romantyczny spacer. Dziecku jakimś cudem nic się nie stanie w 2368 odcinku "Barw szczęścia". Ale straty z powodu koszmaru, jaki przeżyją ważni goście mogą okazać się nie odrobienia...     

Sprawdź także: BrzydUla 2, odcinek 68: Ula przygotuje niespodziankę dla Marka. Stanie jak wryty kiedy to zobaczy! Wybaczy jej zdradę?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze