Na dobre i na złe. Prawdziwy ojciec syna Falkowicza ujawni pewien ważny szczegół! Tak dowiedzą się, że zamieniono dzieci?

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe. Prawdziwy ojciec syna Falkowicza ujawni pewien ważny szczegół! Tak dowiedzą się, że zamieniono dzieci?

Na dobre i na złe. Prawdziwy ojciec syna Falkowicza ujawni pewien ważny szczegół! Tak dowiedzą się, że zamieniono dzieci?

2021-07-19 9:07

W 814 odcinku "Na dobre i na złe" po wakacjach 2021 Falkowicz (Michał Żebrowski) zabierze syna Edzia (Ksawery Sudoł) na szczepienie do szpitala w Leśnej Górze i tam stanie oko w oko z prawdziwym ojcem dziecka. Gwiazdor disco polo, Bolek (Sławomir Zapała) także przywiezie syna Krystianka (Franciszek Kurek) na szczepionkę. Żaden z ojców w pierwszym odcinku "Na dobre i na złe" nowego sezonu nie będzie miał pojęcia, że trzymają w ramionach nie swoich synów, że doszło do fatalnej pomyłki. Nagle Bolek rzuci do Falkowicza tekst, który da profesorowi sporo do myślenia. Oceni, że Edzio jest opóźniony w rozwoju i porówna go do samego siebie... Czy Andrzej zorientuje się, że wychowuje nie swoje dziecko?

"Na dobre i na złe" odcinek 814 po wakacjach 2021 we wrześniu w TVP2

Falkowicz z "Na dobre i na złe" po wakacjach 2021 nadal nie upora się z żałobą po śmierci żony Kasi Smudy (Ilona Ostrowska) i coraz bardziej zatraci się w swoim cierpieniu. Będzie też ukrywał przed wszystkimi przerażający sekret! Na domiar złego wciąż będzie wychowywał nie swojego syna. Żal będzie patrzeć jak profesor z Leśnej Góry całą ojcowską miłość przelewa na Edzia, który tak naprawdę jest dzieckiem muzyka disco polo o pseudonimie Srebrny Bolo. W 814 odcinku "Na dobre i na złe", pierwszym po przerwie wakacyjnej ojcowie znów się spotkają w szpitalu. Falkowicz przewiezie Edzia na szczepienie, tak jak Bolek.

Nie przegap: Tak mieszka Beger z Na dobre i na złe. Tomasz Ciachorowski dzieli mieszkanie z kimś wyjątkowym - ZDJĘCIA

Niespodziewanie w 814 odcinku "Na dobre i ma złe" Bolek zacznie się wpatrywać w Edzia i zauważy, że z synem profesora coś jest nie tak. Sam będzie zachwalał Krystianka, że prawie nie płacze i już zaczął się uśmiechać, choć ma zaledwie kilka tygodni. Jak podaje "Świat Seriali" Falkowicz szybko pouczy gwiazdora, że noworodki w tym wieku nie uśmiechają się świadomie! - Widzisz, jak się szybko rozwijasz? Wyprzedziłeś profesorskiego juniora! -powie do swego synka Bolek, a Andrzej w 814 odcinku "Na dobre i na złe" z trudem zapanuje nad emocjami. Pouczy gwiazdora, że to nie uśmiech tylko mimowolna mimika noworodka.

Nagle w 814 odcinku "Na dobre i na złe" prawdziwy ojciec Edzia rzuci do Falkowicza, że chłopiec chyba jest opóźniony w rozwoju, skoro nawet nie podnosi główki. Coraz bardziej zirytowany lekarz ledwo wytrzyma ten stek bzdur. Ale jeden szczegół, który padnie z ust Bolka będzie szczególnie istotny. Bo gwiazdor disco polo dostrzeże w Edziu podobieństwo do siebie i swojej rodziny.

Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Falkowicz i Bolek wreszcie dowiedzą się o zamianie dzieci? Dojdzie do wstrząsających scen przed domem profesora

Sprawdź też: Ulubiona para z Na dobre i na złe podzieliła się radosną nowiną. Emilia Komarnicka i Redbad Klynstra z dziećmi promienieją ze szczęścia

- U nas w rodzinie też wszyscy raczej wolniej... Chodzić zacząłem w 15 miesiącu... Przecież dogodni. Wyrówna pewnie. Ja na ludzi wyszedłem, to i ten pana też wyjdzie - pocieszy Falkowicza, a ten w 814 odcinku "Na dobre i na złe" nie zorientuje się z powagi i znaczenia tych słów. Andrzej będzie tak zapatrzony w Edzia, że nie zauważy, że syn nie jest podobny ani do niego, ani do zmarłej Kasi.

W poprzednim sezonie "Na dobre i na złe" Edzio i Krystianek zostali zamienieni tuż po porodzie na oddziale noworodkowym, kiedy jednemu spadła z nóżki bransoletka z nazwiskiem matki. Choć synowie Falkowicza i Bolka byli badani w szpitalu i pobierano im krew, to nikt jeszcze nie odkrył pomyłki.

Na dobre i na złe odc. 811. Falkowicz (Michał Żebrowski), Edzio (Franciszek Kurek)

i

Autor: vod.tvp.pl Na dobre i na złe odc. 811. Falkowicz (Michał Żebrowski), Edzio (Franciszek Kurek)
Na dobre i na złe odc. 811. Falkowicz (Michał Żebrowski), Edzio (Ksawery Sudoł)

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe odc. 811. Falkowicz (Michał Żebrowski), Edzio (Ksawery Sudoł)
Na dobre i na złe odc. 809. Kasia Smuda (Ilona Ostrowska), syn Edzio (Franciszek Kurek)

i

Autor: vod.tvp.pl Na dobre i na złe odc. 809. Kasia Smuda (Ilona Ostrowska), syn Edzio (Franciszek Kurek)
Najnowsze