Tak mieszka Beger z Na dobre i na złe. Tomasz Ciachorowski dzieli mieszkanie z kimś wyjątkowym - ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram Tak mieszka Beger z Na dobre i na złe. Tomasz Ciachorowski dzieli mieszkanie z kimś wyjątkowym - ZDJĘCIA

Tak mieszka Beger z Na dobre i na złe. Tomasz Ciachorowski dzieli mieszkanie z kimś wyjątkowym - ZDJĘCIA

Maks Beger z "Na dobre i na złe" nie mieszka sam! Tomasz Ciachorowski ma "szczęście" do ról czarnych charakterów. W "M jak miłość" grał psychola Artura, który prześladował Izę (Adriana Kalska), dzieci i zginął z rąk Olka (Maurycy Popiel). W "Na dobre i na złe" jest niewiele lepiej - Maks Beger to psychopatyczny doktorek, który znęca się nad kobietami, a jego dziecko przyszło na świat w wyniku gwałtu! Agata (Emilia Komarnicka-Klynstra) prawie dała mu się uwieść, ale ostatecznie dostał od niej wielkiego kosza. Prywatnie Ciachorowski to zupełnie innych człowiek - sympatyczny, radosny i przystojny obiekt westchnień fanek. Od dziś już wiadomo - gwiazdor "Na dobre i na złe" nie mieszka sam. Zobacz koniecznie w GALERII ZDJĘĆ - z kim mieszka Tomasz Ciachorowski!

Beger z "Na dobre i na złe" nie jest już do wzięcia? Ciachorowski pokazał z kim mieszka!

Gwiazdor "Na dobre i na złe", Maks Beger to świetny lekarz, ale psychol, którego nikt nie lubi. W pewnym momencie Maks dostał szansę na ułożenie sobie życie u boku pięknej Agaty, ale wtedy wyszła na jaw afera z gwałtem pielęgniarki Ingi (Małgorzata Neczyperowicz). Ostatecznie pojawienie się w życiu Begera syna Antka (Oskar Grzegorzewski) obudziło w nim pokłady dobroci i ojciec zaczął walczyć o życie i zdrowie dziecka. Ale na dobrą opinię to jeszcze będzie musiał trochę popracować...

Słynny psychol Artur z "M jak miłość" to już w ogóle była najgorsza kanalia. Obsesyjnie "zakochany" w Izie uznał, że ona należy tylko do niego i postanowił ją zabić, kiedy ułożyła sobie życie z Marcinem. Tymczasem prywatnie grający tych psycholi aktor to przesympatyczny człowiek! 

Fani od dawna zastanawiają się czy gwiazdor - kiedyś "M jak miłość", a obecnie "Na dobre i na złe" - żyje z kimś w stałym związku. No i już wiadomo - tak! Jest ktoś kogo kocha Ciachorowski i żyje z nim na co dzień!  

Zobacz koniecznie: Tak mieszka ulubiona rodzina z M jak miłość. Ewelina i Bartłomiej Nowosielscy stworzyli dla córek wyjątkowy dom - ZDJĘCIA

Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Pielęgniarka Dagmara pogodzi się z Begerem, który tak ją skrzywdził! To wideo mówi wszystko!
Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Dagmara (Maryla Morydz), Maks Beger (Tomasz Ciachorowski)

i

Autor: Instagram Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Dagmara (Maryla Morydz), Maks Beger (Tomasz Ciachorowski)

Okazuje się, że prywatnie Maks Beger z "Na dobre i na złe" mieszkanie dzieli z tajemniczą Rejczel. Gwiazdor chwali się swoją współmieszkanką na zdjęciach ze swojego balkonu - w GALERII ZDJĘĆ. Jak wygląda ta szczęściara?

Uspokajamy wszystkie fanki Tomasza Ciachorowskiego - Rejczel to suczka rasy Jack Russell Terrier! Gwiazdor "Na dobre i na złe" kupił psa z rasowej hodowli i jest z nią bardzo szczęsliwy.  

- Pomysł na imię był zaczerpnięty z serialu, ale o tytule „Glee”, w którym główną bohaterką była szkolna „diwa” o imieniu Rachel Berry - opowiadał Ciachorowski o swojej miłości życia w wywiadzie dla "petsworld.com.pl". - Muszę jednak przyznać, że z biegiem lat Rejczel się mocno uspokoiła. Raz dziennie jak to terrier ma potrzebę wybiegania się, jednak nie w takim stopniu, jak w czasach, gdy była szczeniakiem. Kocha ze mną leniuchować i się przytulać.

Na Instagramie gwiazdor "Na dobre i na złe" opublikował zdjęcia, na których wypoczywa na swoim balkonie i cieszy się z upałów! A towarzyszy mu zadowolona z zabawy Rejczel. 

Jestem jak cytrus. Dobrze czuję się w wysokich, śródziemnomorskich temperaturach. A nawet tropikach ?. Dobrze zatem znoszę afrykańskie upały jakie ostatnio w naszej szerokości geograficznej zapanowały podczas letnich miesięcy. Zawsze można zrobić sobie Malediwy na własnym balkonie ?. Ratanowy fotel, mini basenik, egzotyczne owoce - napisał aktor pod zdjęciem.

Uwagę fanów "Na dobre i na złe" natychmiast przykuła Rejczel, aż w końcu Ciachorowski musiał przyznać, że jest ona na tym zdjęciu najważniejsza. 

- Super fota! ?Zadek Rejczel mistrzunio ???

- Ten basenik to dla Ciebie czy Rejczel? ????

- Świetny pomysł na ochlodzenie stop! Brawo za kreatywność !!! :)) Piesio jaki zadowolony :))

- Rejczel robi to zdjęcie - umówmy się ? - przyznał w końcu aktor. 

Jako Maks Beger Ciachorowsksi na planie "Na dobre i na złe", kiedy kamery są jeszcze wyłączone, jest dla swoich koleżanek bardzo sympatyczny. Aktor chętnie publikuje na swoim profilu na Instagramie zdjęcia z gwiazdami, z którymi po prostu świetnie się bawi. Może twórcy serialu ocieplą w nowym sezonie wizerunek Begera?  

Nie przegap: Aneta z M jak miłość pierwszy raz o ciąży! Grożą Janyst surowe kary jak ujawni kiedy urodzi dziecko Olka

Zobacz z kim tak naprawdę mieszka Maks Beger z "Na dobre i na złe"! 

Najnowsze