Na dobre i na złe. Halinka nie będzie już salową! Dla Begera poświęci wszystko?

i

Autor: Instagram Na dobre i na złe. Halinka nie będzie już salową! Dla Begera poświęci wszystko?

Na dobre i na złe. Halinka nie będzie już salową! Dla Begera poświęci wszystko?

2021-07-16 15:59

W nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach wiele zmieni się w życiu salowej Halinki (Joanna Jarłamowicz)! Przede wszystkim weźmie w obroty Maksa Begera (Tomasz Ciachorowski) i nieźle namiesza mu w głowie, ale to uczucie również na niej odciśnie swe piętno! W nowym sezonie „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej nie będziemy już oglądać Halinki w roli salowej! Od razu uspokajamy wszystkich fanów temperamentnej Halinki jej postać nie zniknie z serialu wręcz przeciwnie! Odrodzi się w zupełnie innej roli! Poznajcie szczegóły!

Duże zmiany w życiu Halinki w nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach! Rzuci pracę w Leśnej Górze?

W nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach życie Halinki wywróci się do góry nogami! Salowa po raz kolejny spróbuje swoich sił w miłości i tak jak poprzednio zarzuci swoje sidła na kolejnego lekarza! Po tym jak nie wyszło jej z Borysem Jakubkiem (Marcin Zacharzewski), który nie był uległy jej wdziękom, Halinka za cel postawi sobie Maksa Begera, co będzie nie bez przyczyny, w związku z powrotem Agaty (Emilia Komarnicka-Klynstra) do Leśnej Góry w nowym sezonie „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej, która już zapowiedziała, aby miał się na baczności! Przypomnijmy, że para rozstała się w dramatycznych okolicznościach, po tym jak do Agaty w końcu doszło, jak okrutnym człowiekiem jest Beger, który jeszcze do niedawna molestował i zastraszał pielęgniarki! Co prawda Maks w końcu się ogarnął, po tym jak w koncertowy sposób rozprawił się z nim Marcin Molenda (Filip Bobek), to jego podły i przebiegły charakterek wciąż pozostał! I to będzie chciała w nim zmienić prężna i temperamentna Halinka w nowym sezonie „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej! Ale to nie jedyne zmiany, jakie zajdą w jej życiu!

Patrz też: Na dobre i na złe. Rodzina Marcina i Dominiki rozpadnie się przez jego byłą kochankę?! Dla Julki poświęci wszystko?

Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Zamach na Konicę! Szczepan będzie ojcem. Powrót Wiktorii uratuje Falkowicza

W nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach Halinka pójdzie w ślady Lucyny (Anna Samusionek) i podobnie jak ona odejdzie z Leśnej Góry? Bardzo możliwe, że nie będziemy już oglądać Halinki jako salowej! Choć w odróżnieniu od Lucyny wydawało się, że Halinka uwielbia swoją pracę, a kontakt z pacjentami sprawia jej dużo radości, to prawdopodobnie jednak pójdzie w jej ślady i również wręczy dyrektorowi Konicy (Robert Koszucki) wypowiedzenie!

Joanna Jarłamowicz pochwaliła się na swoim Instagramie nowym zdjęciem, w którym niczym nie przypomina Halinki, którą znamy i kochamy! Salowa zrzuciła swoje robocze ubranie i aż promienieje kolorami! Na zdjęciu widzimy Halinkę w kwiatowej bluzce, różowym sweterku, rozpuszczonych włosach z różową apaszką oraz w pełnym, podkreślającym całą stylizację makijażu! Nie, nie mylicie się to nie żart!

- Moja Halinka kochana ! Tęskniłam ! – podpisała zdjęcie Joanna Jarłamowicz.

Spójrz również: Na dobre i na złe. Skruszona Lucyna będzie błagać Konicę o powrót do pracy! Uniknie kary za kradzież skarbu?

Nowy wizerunek Halinki z „Na dobre i na złe” został uwieczniony również w nowej czołówce medycznego serialu, o czym sama poinformowała główna zainteresowana! Halinka niczym nie przypomina na niej salowej i podobnie jak wcześniej opiewa się blaskiem kolorowych kwiatów! Czy nowy wizerunek Halinki oznacza, że w nowym sezonie „Na dobre i na złe” zobaczymy ją w zupełnie innej roli?

Zdjęcie aktorki podchwyciło samo „Na dobre i na złe” i spytało fanów, czego życzyliby Halince w nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach! Oczywiście tuż obok szczęśliwej miłości z Maksem i zmiany jego charakteru pojawiły się komentarze o awans! „By znalazła miłość i dostała awans”. Tym komentarzem jedna z fanek chyba trafiła w sedno!

Zobacz także: Gwiazdy Na dobre i na złe przyznały, jakie łączą ich relacje. W serialu Michał i Piotr rywalizują o Hanię, a jak jest naprawdę? Będziecie w szoku! – WIDEO

Jedno jest pewne z pewnością Halinki nie zabraknie w nowym sezonie „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej, gdyż będzie flagową postacią nowej czołówki! Jednak co się stanie z jej bohaterką? Czy Halinka odejdzie z zawodu dla Maksa? Czy Beger uzna, że salowa nie może stać u boku wielkiego kardiologa? A może to sama Halinka znajdzie w sobie inną pasję i porzuci dotychczasową pracę? Może również zostanie lekarzem?

Przypomnijmy, że już raz miała okazję się sprawdzić na sali operacyjnej! W 810 odcinku „Na dobre i na złe” to ona jako pierwsza znalazła ledwo żywą Kasię Smudę (Ilona Ostrowska) i zaalarmowała Tadka (Marcin Urbanke), że żona Falkowicza (Michał Żebrowski) natychmiast potrzebuje pomocy! Następnie sama wołała o pomoc dla Boruckiego i asystowała na sali operacyjnej, gdy zabrakło lekarzy! Mimo tego, iż Halinka zemdlała z wrażenia na sali, to dzięki jej pomocy udało się uratować Tadka! Może to był znak i Halinka odnalazła w sobie powołanie? Przekonamy się w nowym sezonie „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej!

Patrz także: Na dobre i na złe. Wyrodna matka Hani znów pokaże swoją prawdziwą twarz. Oskarży o wszystko własną córkę!

Na dobre i na złe. Halinka (Joanna Jarłamowicz)

i

Autor: Instagram Na dobre i na złe. Halinka (Joanna Jarłamowicz)
Na dobre i na złe. Halinka (Joanna Jarmołowicz)

i

Autor: Instagram Na dobre i na złe. Halinka (Joanna Jarmołowicz)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze