Nowa czołówka Na dobre i na złe. Salowa Halinka zdradziła kulisy powstawania nowej czołówki

i

Autor: Instagram Nowa czołówka Na dobre i na złe. Salowa Halinka zdradziła kulisy powstawania nowej czołówki

Nowa czołówka Na dobre i na złe. Salowa Halinka zdradziła kulisy powstawania nowej czołówki

2021-07-16 11:41

To już pewne! "Na dobre i na złe" zaskoczy nową czołówką. Aktorzy pracują na planie, by na jesień przywitać widzów w nowej odsłonie. To Halinka (Joanna Jarmołowicz) z "Na dobre i na złe" pochwaliła się nagraniami do nowej czołówki serialu. Serialowa salowa słynie ze swojego temperamentu i gadatliwości, więc nic dziwnego, że to od niej wypłynęły te informacje. Jak się okazuje, w serialu nadejdą spore zmiany, ale nie tylko Jarmołowicz się wygadała. Inny aktor również szaleje na planie. Sprawdź co już wiadomo.

Nowa czołówka "Na dobre i na złe". Co się wydarzy?

Nowy sezon "Na dobre i na złe" zaskoczy widzów. Nastąpią zmiany w obsadzie, ale szykuje się też nowa czołówka! Serialowa Halinka, która wprowadza do "Na dobre i na złe" sporą dawkę humoru, zrelacjonowała na swoim profilu na Instagramie, że aktorzy pracują nad nowym otwarciem serialu. 

- Kochani, dzisiaj nagrywamy nową czołówkę serialu. Wszyscy gotowi - mówi aktorka i pokazuje ekipę na planie, która szykuje gwiazdy "Na dobre i na złe" do nagrań. 

Oznacza to, że nowy sezon "Na dobre i na złe" rozpocznie się całkiem inaczej niż pozostałe. Nie tylko Joanna Jarmołowicz pokazała kulisy prac. Matej Matejka opublikował zabawne wideo z planu.

Przeczytaj: Choroba 6-letniej gwiazdy M jak miłość. Hania Nowosielska i jej mama ujawniły co się dzieje - ZDJĘCIA

Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Inspektor Piotr Korban aresztuje Hanię przez matkę Lucynę!

Homolka z "Na dobre i na złe" również pokazał, że świetnie bawi się odgrywając swoją rolę. Sądząc po jego ruchach, nowa czołówka będzie naprawdę dynamiczna! Vaclav Homolka to jedna z barwniejszych postaci w "Na dobre i na złe", a ginekolog rozpoczął swoją karierę w Leśnej Górze z niezłym przytupem.  On i salowa Halinka na pewno pojawią się w czołówce i nowym sezonie, ale szykują się też zmiany. Widzowie powinni być zadowoleni, bo w kolejnych odcinkach pojawi się Wiktoria Consalida (Katzryna Dąbrowska), która pojawiła się pod koniec minionego sezonu na krótko, ale na pewno zacznie pojawiać się regularnie w nowych odcinkach. 

Przeczytaj: Na Wspólnej, odcinek 3268: Dziki seks u Danki i Marka. Tak Janek będzie przeżywał żałobę po matce - ZDJĘCIA

Szokiem w "Na dobre i na złe" będzie za to powrót Agaty Emilia (Komarnicka-Klynstra), która odeszła od Maksa Begera (Tomasz Ciachorowski). Uznała narzeczonego za oszusta i gwałciciela i nie chciała mieć z nim nic wspólnego. Jak się okazuje, Agata w "Na dobre i na złe" nieźle namiesza, bo z przytupem wróciła do pracy w serialu. Dużymi emocjami cieszy się też relacja Hani (Marta Żmuda Trzebiatowska) oraz Korbana (Mikołaj Roznerski), którzy póki co nie pokazali prac nad nową czołówką "Na dobre i na złe", ale Sikorka znajdzie się w niej na pewno. 

Najnowsze