Choroba 6-letniej gwiazdy M jak miłość. Hania Nowosielska i jej mama ujawniły co się dzieje - ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram Choroba 6-letniej gwiazdy M jak miłość. Hania Nowosielska i jej mama ujawniły co się dzieje - ZDJĘCIA

Choroba 6-letniej gwiazdy M jak miłość. Hania Nowosielska i jej mama ujawniły co się dzieje - ZDJĘCIA

2021-07-19 0:22

Niestety 6-letnia gwiazda "M jak miłość" ma problemy ze zdrowiem! Wszystko przez powikłania, o których poinformowała jej mama. Hanna Nowosielska, czyli Pola z "M jak miłość" skradła serca widzów, ale jej występy w serialu nie zawsze przebiegają pomyślnie. Ewelina Kudeń-Nowosielska postanowiła zaspokoić ciekawość obserwatorów i odpowiedziała na sporo pytań dotyczących serialu i córki. Wyszło na jaw, że dziewczynka ma chorą nogę, co nie wygląda najlepiej. Z jakimi problemami zdrowotnymi mierzy się Hania i czy mają one wpływ na dalszy los Poli z "M jak miłość"?

Choroba Poli wykluczy ją z gry w "M jak miłość"?

W "M jak miłość" po wakacjach 2021 u Kamila (Marcin Bosak) i Poli nastąpią niemałe zmiany. Gryc wreszcie zwiąże się z Anitą (Melania Grzesiewicz), która na stałe zagości w ich życiu. Właśnie tego pragnęła przecież Pola z "M jak miłość", która pokochała ciocię jak własną mamę. Wyrodna Weronika pokaże na co ją stać i nie odpuści tak łatwo opieki nad Polą.

Ewelina Kudeń-Nowosielska w rzeczywistości faktycznie jest mamą dziewczynki i to właśnie ona spędza z nią dużo czasu na planie. Wbrew temu, co może się wydawać, kobieta ma z córką świetny kontakt i relacjonuje jej pracę na planie "M jak miłość". Niedawno podzieliła się też wieloma informacjami o dziewczynce. 

Przeczytaj: M jak miłość. Barbara znów zostanie babcią! Będzie miała wnuczkę. To prawdziwa córka jej zięcia - ZDJĘCIA

M jak miłość. Wyrodna matka Poli wcale nie jest taka zła? Ewelina Kudeń-Nowosielska zdradza największe tajemnice!

Mama Poli gra z nią w serialu "M jak miłość", a ostatnio przeprowadziła dla widzów małe Q&A, czyli odpowiedzi na pytania od fanów. Otworzyła się i powiedziała sporo informacji na temat niej samej i córki. Okazało się, że istnieje możliwość na to, by Gryc ponownie zakochał się w Weronice, co oznaczałoby koniec związku z Anitą. Kobieta poinformowała też, że mała Pola nie wstydzi się grać u boku innych aktorów i bardzo szybko uczy się roli. W końcu jednak temat stał się poważniejszy, bo okazało się, że serialowa Pola ma problemy ze zdrowiem! 

Przeczytaj: Na Wspólnej, odcinek 3272: Michał porwany przez Klaudię! Upodobni się do Kingi, żeby zabić Brzozowskiego? - ZDJĘCIA

Okazuje się, że 6-letnia Pola z "M jak miłość" ma dość poważną kontuzję. Jej noga musi być w usztywnieniu, bo dziewczynka doznała urazu. Na pytanie jednego z fanów "M jak miłość" na pytanie "Co u Hani?", mała dziewczynka odpowiedziała tak: "Wszystko ok, tylko moja noga... trochę się... popsuła..." - powiedziała dziewczynka i pokazała chorą nóżkę. Na szczęście sytuacja jest opanowana, a Pola może występować w serialu. Co więcej, obie ze swoją mamą przyznają, że sprawia im to wielką przyjemność. 

ZOBACZ TEŻ: W podróży i w domu. Przyda się też przy oglądaniu ulubionego serialu

Najnowsze