Na Wspólnej, odcinek 3272: Michał porwany przez Klaudię! Upodobni się do Kingi, żeby zabić Brzozowskiego? - ZDJĘCIA

i

Autor: X-news Na Wspólnej, odcinek 3272: Michał porwany przez Klaudię! Upodobni się do Kingi, żeby zabić Brzozowskiego? - ZDJĘCIA

Na Wspólnej, odcinek 3272: Michał porwany przez Klaudię! Upodobni się do Kingi, żeby zabić Brzozowskiego? - ZDJĘCIA

2021-07-15 8:41

Michał (Robert Kudelski) w 3272 odcinku "Na Wspólnej" przekona się na własnej skórze, jak niebezpieczna jest Klaudia (Sandra Staniszewska-Herbich). Psychopatka posunie się do radykalnych kroków i porwie Brzozowskiego! Klaudia z "Na Wspólnej" całkiem zwariuje i będzie jej się wydawało, że może stać się Kingą (Ilona Wrońska)! Ubierze się i uczesze tak, jak zaginiona żona Michała. Wyjdzie na jaw, że psychopatka jest nieobliczalna i niebezpieczna, a Brzozowski niemal umrze ze strachu... Klaudia nie cofnie się przed niczym.

"Na Wspólnej" odcinek 3272 - wtorek, 10.08.2021, o godz. 20.15 w TVN

W 3272 odcinku "Na Wspólnej" Klaudia pokaże, że jest naprawdę nieobliczalna. Kobieta od początku manipulowała Brzozowskim, który całkowicie jej zaufał. Twierdziła, że jest przyjaciółką Kingi i może doprowadzić Michała do żony. Myliła trop i wymyślała niestworzone historie. Udawała, że ma znajomości i może pomóc. Tymczasem sama dostała obsesji na punkcie Michała i zajęcia miejsca Kingi. 

W 3272 odcinku "Na Wspólnej" okaże się, że Klaudia całkiem zwariowała. Kobieta całkowicie upodobni się do Kingi. Jej długie blond włosy znikną, a zamiast tego pojawi się krótka fryzura w dokładnie takim kolorze, jaki nosiła Kinga! Brązowe włosy to nie koniec. Klaudia zmieni sposób malowania się i ubiór. Wszystko po to, by stać się Brzozowską. 

Przeczytaj: M jak miłość. Barbara znów zostanie babcią! Będzie miała wnuczkę. To prawdziwa córka jej zięcia - ZDJĘCIA

Na Wspólnej ZWIASTUN na lipiec. Anastazja dokona ostatecznego wyboru! Między Kasię i Darka znów wkroczy Aneta. Trauma Marty sprzed lat powróci
Na Wspólnej, odcinek 3272, Klaudia (Sandra Staniszewska-Herbich), Michał (Robert Kudelski)

i

Autor: X-news Na Wspólnej, odcinek 3272, Klaudia (Sandra Staniszewska-Herbich), Michał (Robert Kudelski)
Na Wspólnej, odcinek 3272, Klaudia (Sandra Staniszewska-Herbich), Michał (Robert Kudelski)

i

Autor: X-news Na Wspólnej, odcinek 3272, Klaudia (Sandra Staniszewska-Herbich), Michał (Robert Kudelski)
Na Wspólnej, odcinek 3272, Klaudia (Sandra Staniszewska-Herbich), Sławek Dziedzic (Mariusz Słupiński)

i

Autor: X-news Na Wspólnej, odcinek 3272, Klaudia (Sandra Staniszewska-Herbich), Sławek Dziedzic (Mariusz Słupiński)

Michał w 3272 odcinku "Na Wspólnej" zostanie zwerbowany do tajemniczego domku, gdzie Klaudia przyszykuje dla niego zasadzkę. Zrobi wszystko, by zmusić Michała, by ten uwierzył, że naprawdę jest Kingą. Kobiecie pomiesza się w głowie i sprawi, że Brzozowski będzie przerażony. Mężczyzna zrozumie, że dał z siebie zrobić głupiego, a sam znalazł się w potwornym niebezpieczeństwie. Będzie myślał, że czekają go ostatnie chwile życia, a Klaudia jest zdolna do wszystkiego. Niewiele się pomyli. 

Przeczytaj: M jak miłość. Mateusz popełni samobójstwo na morzu?! Marcin znajdzie dowód na śmierć Mostowiaka

Sytuacja w "Na Wspólnej" wymknie się spod jakiejkolwiek kontroli. Na szczęścia nad Michałem czuwa dobry duch. Tym razem okaże się, że to Iga (Lidia Sadowa) nie pozwoli skrzywdzić niedoszłego męża. Razem ze Sławkiem (Mariusz Słupiński) wyśledzą Brzozowskiego i jego oprawczynię. Udadzą się na miejsce i spróbują uratować mężczyznę. Z jakim skutkiem? Tego dowiemy się w kolejnych odcinkach "Na Wspólnej". Jedno jest pewne, Brzozowski wpadnie w śmiertelną pułapkę, bo uwierzył, że żona żyje i może się jeszcze odnaleźć. 

Najnowsze