M jak miłość. Barbara znów zostanie babcią! Będzie miała wnuczkę. To prawdziwa córka jej zięcia - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Barbara znów zostanie babcią! Będzie miała wnuczkę. To prawdziwa córka jej zięcia - ZDJĘCIA

M jak miłość. Barbara znów zostanie babcią! Będzie miała wnuczkę. To prawdziwa córka jej zięcia - ZDJĘCIA

2021-07-15 8:38

Rodzina Mostowiaków z "M jak miłość" powiększy się, a Barbara (Teresa Lipowska) doczeka się kolejnego wnuka. W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2021 o dziecko będą się starali Ula (Iga Krefft) i Bartek (Arkadiusz Smoleński), ale diagnoza jaką usłyszą doprowadzi ich do podjęcia desperackiej decyzji. Mimo to na planie "M jak miłość" seniorka rodu Mostowiaków powitała już nową wnuczkę, a w domu w Grabinie zapanuje wielka radość. Taką niespodziankę przygotował dla Barbary jej zięć, Artur Rogowski (Robert Moskwa). Kto będzie w ciąży i urodzi dziecko? A może chodzi o coś zupełnie innego? Poznajcie szczegóły!

Rodzina Mostowiaków w "M jak miłość" po wakacjach 2021 powiększy się o nowe dziecko?

Początek "M jak miłość" po wakacyjnej przerwie będzie dramatyczny dla Mostowiaków! W domu w Grabinie zapanuje prawdziwa żałoba z powodu zaginięcia Mateusza, a śledztwo policji i detektywa Marcin Chodakowskiego (Mikołaj Roznerski) w pewnym momencie dotrze do takiego punktu, w którym wszystko będzie wskazywało na to, że młody Mostowiak nie żyje, że mógł popełnić samobójstwo rzucając się do morza. Coraz bardziej zrozpaczona Barbara przeżyje załamanie nerwowe, a jej stan psychiczny będzie się pogarszał w bardzo szybkim tempie. Brak wiadomości o Mateuszu w nowym sezonie "M jak miłość" będzie miał fatalne skutki dla całej rodziny.

Nie przegap: M jak miłość. Rodzina Chodakowskich bez Izy. Dzieci jej i Marcina już nie będą takie jak kiedyś. Padła ważna zapowiedź - WIDEO

Równocześnie w "M jak miłość" będzie się rozgrywał dramat Uli i Bartka, którzy mimo usilnych starań nie zdołają spłodzić dziecka. Aż wreszcie ziszczą się najczarniejsze podejrzenia Lisieckich. Usłyszą diagnozę, z której będzie wynikało, że być może nigdy nie zostaną rodzicami. Nie tylko oni, ale także babcia Barbara w nowym sezonie "M jak miłość" będzie marzyła o tym, by w obliczu tak wielu tragedii rodzinę Mostowiaków wreszcie spotkało coś dobrego, by w domu w Grabinie pojawiło się kolejne dziecko.

Marzenie Barbary z "M jak miłość" spełnił właśnie jej zięć Artur Rogowski! Na planie serialu pojawiła się urocza, śliczna 4-letnia dziewczynka o imieniu Nadia, a Robert Moskwa na Instagramie ogłosił radosną nowinę, że babcia Mostowiakowa ma kolejną wnuczkę.

M jak miłość. Wypadek w domu Kingi i Piotrka! Przez ich syna Miśka dojdzie do tragedii

Sprawdź też: M jak miłość. Mateusz popełni samobójstwo na morzu?! Marcin znajdzie dowód na śmierć Mostowiaka

"Nadia ma nową babcię :) no, miłość od pierwszego wejrzenia :) i obie takie śliczne ??" - napisał aktor z "M jak miłość", który akurat zabrał ze sobą za kulisy "M jak miłość" własną córkę. Nadia Moskwa prywatnie jest córką Roberta i jego żony Patrycji Cieślak, z którą rozstał się trzy lata temu.

Czy to oznacza, że prawdziwa córka serialowego Rogowskiego z "M jak miłość" też zagra z nim w serialu i będzie nieślubnym dzieckiem Artura? Na szczęście nic takiego się nie stanie! A Moskwa zwyczajnie wziął Nadię do pracy, by pokazać córce jak wygląda plan filmowy.

Zobaczcie w naszej GALERII ZDJĘCIA jak naprawę wygląda córka Roberta Moskwy >>>

Najnowsze