Na dobre i na złe. Agata po powrocie nie zostawi na Maksie suchej nitki! To już koniec Begera?

i

Autor: Artrama Na dobre i na złe. Agata po powrocie nie zostawi na Maksie suchej nitki! To już koniec Begera?

Na dobre i na złe. Agata po powrocie nie zostawi na Maksie suchej nitki! To już koniec Begera?

2021-07-20 13:18

W nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach do Leśnej Góry ze zdwojoną siłą wróci Agata (Emilia Komarnicka-Klynstra)! Woźnicka miała sporo czasu na przemyślenia i doszła do jednego wniosku! Zboczony Maks Beger (Tomasz Ciachorowski) jeszcze nie dostał tego, na co naprawdę zasłużył! W nowym sezonie „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej Agata nie odpuści byłemu kochankowi i da mu nieźle popalić! Maks już nigdy nie będzie mógł spać spokojnie i poczuje, jak smakuje zemsta oszukanej kobiety!

Agata zamieni życie Maksa w piekło w nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach!

Tak jak już pisaliśmy w nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach do Leśnej Góry po ponad półrocznej przerwie wróci Agata! Emilia Komarnicka-Klynstra zniknęła z serialu na czas ciąży i ostatni raz widzieliśmy ją na ekranie w 797 odcinku „Na dobre i na złe”, gdy w końcu na własne oczy przekonała się, jak okrutnym człowiekiem jest Beger, który dopiero co poprosił ją o rękę! Maks był ohydnym draniem, który wykorzystywał swoją pozycję i zabawiał się z pielęgniarkami. Zmuszał je do seksu, po czym zastraszał je utratą pracy. Jego ofiarami padły między innymi Dagmara (Maryla Morydz) czy Inga (Małgorzata Neczyperowicz). Owocem tego drugiego gwałtu jest jego synek Antek (Oskar Grzegorzewski). To właśnie ich relacje szczególnie zaalarmowały Woźnicką, która wcześniej była głucha na ostrzeżenia swojego byłego kochanka Szczepana (Kamil Kula) czy pielęgniarek z Leśnej Góry. Nie wierzyła w pogłoski na temat Maksa i brnęła w ten romans, ale z czasem sama się opamiętała.

Pełna podejrzeń wprost spytała Begera, czy zmuszał Ingę do seksu, a także, jak wyglądają jego relacje z pielęgniarkami. Tłumaczenia Maksa nie pozostawiły jej żadnych złudzeń. Maks jest zwykłym draniem i zasługuje na karę! O możliwościach doktor Woźnickiej, Beger przekonał się już w 797 odcinku „Na dobre i na złe”, jednak to dopiero początek zemsty byłej kochanki!

Patrz też: Na dobre i na złe. Halinka nie będzie już salową! Dla Begera poświęci wszystko?

Na dobre i na złe po wakacjach 2021. Zamach na Konicę! Szczepan będzie ojcem. Powrót Wiktorii uratuje Falkowicza

W 797 odcinku „Na dobre i na złe” Agata koncertowo rozprawiła się z podłym zboczeńcem. Zgodziła się na wyjście do ekskluzywnej restauracji, gdzie przy wszystkich gościach doszczętnie go poniżyła, wylewając na niego najdroższe wina z karty! Wówczas kazała trzymać się Begerowi od niej z daleka i oddała swój pierścionek zaręczynowy biednej kobiecie, ale sama złożyła wypowiedzenie Konicy (Robert Koszucki) i wyjechała z Leśnej Góry! Nie mogła uwierzyć, że kolejny raz dała się oszukać mężczyźnie, z którym wiązała swoją przyszłość. W nowym sezonie „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej Agata wróci i uzna, że Maks jeszcze ją popamięta, gdyż zasługuje na wszystko, co najgorsze, a kara, jaka go spotkała z jej strony była niczym w porównaniu do poczynań ohydnego zboczeńca! Woźnicka rozprawi się z nim raz na zawsze i nie będzie miała dla niego żadnej litości! Po raz pierwszy zobaczymy ją w 825 odcinku "Na dobre i na złe"!

Już w swoim ostatnim wpisie na Instagramie Agata z „Na dobre i na złe”, gdy ogłosiła swój oficjalny powrót, kazała mieć się Maksowi na baczności! Jednak teraz uchyliła trochę więcej szczegółów odnośnie tego, co czeka Agatę i Maksa w nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach! A będzie działo się bardzo wiele i równie ostrych scen z pewnością nie zabraknie!

- I gramy!... scenarzyści zgotowali nam tu prawdziwą walkę z tym panem. Relacja „trzaskania drzwiami”. Dzisiaj podczas 8 scen trzasnęłam przynajmniej 7 razy – napisała na swoim Instagramie serialowa Agata.

Sam Tomasz Ciachorowski cieszy się z powrotu koleżanki na plan i wspólnych scen, jednak nie może powiedzieć tego samego o swoim bohaterze, na którego czekają niemałe kłopoty! Beger doskonale zdaje sobie sprawę, że Woźnicka tak łatwo mu nie odpuści!

- Nie wiem jak Maks, ale ja się cieszę - napisał, odpowiadając na relację Agaty z "Na dobre i na złe".

Zobacz także: Na dobre i na złe. Rodzina Marcina i Dominiki rozpadnie się przez jego byłą kochankę?! Dla Julki poświęci wszystko?

Jak widzimy w nowym sezonie „Na dobre i na złe” po wakacjach Agata jeszcze nie odpuści Maksowi i pomiędzy tą dwójką znowu zrobi się gorąco! Woźnicka jeszcze nie powiedziała ostatniego słowa i po swoim powrocie do Leśnej Góry wygranie Begerowi, co jej leży na sercu! Z pewnością ucierpi na tym niejedna klamka, ale dobrze, gdyż w końcu znajdzie się ktoś, kto nauczy okrutnego zboczeńca szacunku do kobiet i okiełzna jego trudny charakterek! Już jesteśmy ciekawi, do jakich kroków posunie się Agata w nowym sezonie „Na dobre i na złe” po przerwie wakacyjnej!

Spójrz również: Na dobre i na złe. Skruszona Lucyna będzie błagać Konicę o powrót do pracy! Uniknie kary za kradzież skarbu?

Na dobre i na złe. Agata (Emilia Komarnicka-Klynstra), Maks Beger (Tomasz Ciachorowski)

i

Autor: Instagram Na dobre i na złe. Agata (Emilia Komarnicka-Klynstra), Maks Beger (Tomasz Ciachorowski)
Na dobre i na złe. Agata (Emilia Komarnicka-Klynstra), Maks Beger (Tomasz Ciachorowski)

i

Autor: Instagram Na dobre i na złe. Agata (Emilia Komarnicka-Klynstra), Maks Beger (Tomasz Ciachorowski)
Najnowsze