Na dobre i na złe. Agata po powrocie wygryzie Alinę Fisher ze stanowiska. Szwagierka Falkowicza wróci z powrotem do USA?

2021-07-22 14:18
Na dobre i na złe. Agata po powrocie wygryzie Alinę Fisher ze stanowiska. Szwagierka Falkowicza wróci z powrotem do USA?
Autor: Instagram Na dobre i na złe. Agata po powrocie wygryzie Alinę Fisher ze stanowiska. Szwagierka Falkowicza wróci z powrotem do USA?

W nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach Agata (Emilia Komarnicka-Klynstra) wróci z przytupem! Najpierw weźmie się za Maksa Begera (Tomasz Ciachorowski), a później znajdzie sobie kolejną ofiarę! W nowym sezonie "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej Woźnicka uweźmie się na Alinę Fisher (Katarzyna Skrzynecka), co szczególnie będzie na rękę Falkowiczowi (Michał Żebrowski), który już sam nieraz chciał sprawić, aby spakowała walizki i wróciła tam, skąd przyszła! Czy plan Andrzeja zrealizuje Agata?

Alina Fisher na celowniku Agaty w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach!

W nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach po blisko półrocznej przerwie wróci Agata i zrobi to w wybuchowy sposób! Pod jej nieobecność wiele się zmieniło i nic nie wygląda już tak samo! Beger zaczął pokazywać, że pod maską drania i bydlaka, chowa się również dobre serce, gdyż upór, z jakim walczył o swojego synka Antka (Oskar Grzegorzewski) jest godny uwagi. Pomijając fakt, w jaki sposób doszło do jego narodzin, gdyż jak pamiętamy Antek jest owocem gwałtu Maksa na Indze (Małgorzata Neczyperowicz).

Patrz też: Na dobre i na złe. Żona Bolka odkryje prawdę o podmianie dzieci! To będzie wstrząs dla Falkowicza?

Na dobre i na złe. Emilia Komarnicka-Klynstra z synem w serialu! Agata też zostanie matką?

W ostatnim sezonie "Na dobre i na złe" wiele zmieniło się również w samym szpitalu, nie mówiąc już o tragicznym w skutku wybuchu, w którym zginęła między innymi Kasia Smuda (Ilona Ostrowska). Przypomnijmy, że Agata do niedawna była ordynatorem interny i w związku z jej dłuższą nieobecnością Konica (Robert Koszucki) był zmuszony znaleźć kogoś na jej miejsce. Bez wahania zaproponował to stanowisko światowej sławy chirurg plastycznej Alinie Fisher, która przyleciała ze Stanów Zjednoczonych w zastępstwie Falkowicza. Fisher zrobiła wrażenie nie tylko na młodych stażystach, ale również samym dyrektorze Konicy jak również na Stefanie Tretterze (Piotr Garlicki), o którą obaj lekarze rywalizowali i byli zrozpaczeni, gdy usłyszeli, że może opuścić szpital. Wówczas Konica zaproponował jej posadę szefowej interny, a Alina tak bardzo zakochała się w Leśnej Górze, że mimo iż była to dla niej degradacja, zgodziła się przyjąć jego ofertę! Z tego faktu szczególnie był niezadowolony sam Falkowicz, który nieraz próbował sam wykurzyć szwagierkę z Polski, gdy ta zajęła jego prywatny gabinet, ale w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej taka sytuacja nie spodoba się również Agacie!

Spójrz również: Na dobre i na złe. Halinka nie będzie już salową! Dla Begera poświęci wszystko?

W nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach Agata najpierw rozprawi się z Maksem, któremu jeszcze nie powiedziała ostatniego słowa. Woźnicka da mu ostro popalić, za to, że w perfidny sposób ją okłamywał i molestował pielęgniarki! Jednak Beger nie będzie jedynym wrogiem, jakiego upatrzy sobie w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej! Agata dość prędko stanie oko w oko ze swoją nową przełożoną i bardzo nie spodoba jej się, że Fisher zabrała jej stanowisko! Między kobietami zapowiada się ciekawa walka, z której zwycięsko może wyjść tylko jedna!

Katarzyna Skrzynecka, czyli Alina z "Na dobre i na złe" opublikowała na swoim Instagramie krótkie wideo z Agatą Woźnicką! Sama doktor Fisher nakreśliła całą sytuację i spytała fanów, czy ich zdaniem była i obecna przełożona się dogadają!

- 📽📺🎞 Jeśli Pani Ordynator Agata Woźnicka powróci z kilkumiesięcznego urlopu...? Gdy stanowisko Ordynatora piastuje Docent Alina.... Upssss 😏 Czy blondyny się dogadają....? 😁 To się okaże już w nowym sezonie @nadobreinazle.official @emilia_komarnicka_klynstra 🎞📺📽🎬 Jak myślicie? Zaiskrzy...? Na +/- ??? 😁 - napisała pod filmikiem!

Zobacz także: Na dobre i na złe. Rodzina Marcina i Dominiki rozpadnie się przez jego byłą kochankę?! Dla Julki poświęci wszystko?

Fani "Na dobre i na złe" są podzielni! Część z nich uważa, że między lekarkami dojdzie do ostrej walki, inni z kolei, że panie się dogadają, a jeszcze kolejni, że nieźle między nimi zaiskrzy, ale finalnie uda im się dogadać! Jak będzie w rzeczywistości? Czy Agata pójdzie na całość i po Maksie wykończy również Alinę? A może to Fisher szybko sproawdzi ją na ziemię? Tego z pewnością dowiemy się w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej, który zapowiada się niezwykle emocjonująco!

Patrz także: Na dobre i na złe. Skruszona Lucyna będzie błagać Konicę o powrót do pracy! Uniknie kary za kradzież skarbu?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze