Na dobre i na złe. Agata po powrocie wygryzie Alinę Fisher ze stanowiska. Szwagierka Falkowicza wróci z powrotem do USA?

i

Autor: Instagram Na dobre i na złe. Agata po powrocie wygryzie Alinę Fisher ze stanowiska. Szwagierka Falkowicza wróci z powrotem do USA?

Na dobre i na złe. Agata po powrocie wygryzie Alinę Fisher ze stanowiska. Szwagierka Falkowicza wróci z powrotem do USA?

2021-07-22 14:18

W nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach Agata (Emilia Komarnicka-Klynstra) wróci z przytupem! Najpierw weźmie się za Maksa Begera (Tomasz Ciachorowski), a później znajdzie sobie kolejną ofiarę! W nowym sezonie "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej Woźnicka uweźmie się na Alinę Fisher (Katarzyna Skrzynecka), co szczególnie będzie na rękę Falkowiczowi (Michał Żebrowski), który już sam nieraz chciał sprawić, aby spakowała walizki i wróciła tam, skąd przyszła! Czy plan Andrzeja zrealizuje Agata?

Alina Fisher na celowniku Agaty w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach!

W nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach po blisko półrocznej przerwie wróci Agata i zrobi to w wybuchowy sposób! Pod jej nieobecność wiele się zmieniło i nic nie wygląda już tak samo! Beger zaczął pokazywać, że pod maską drania i bydlaka, chowa się również dobre serce, gdyż upór, z jakim walczył o swojego synka Antka (Oskar Grzegorzewski) jest godny uwagi. Pomijając fakt, w jaki sposób doszło do jego narodzin, gdyż jak pamiętamy Antek jest owocem gwałtu Maksa na Indze (Małgorzata Neczyperowicz).

Patrz też: Na dobre i na złe. Żona Bolka odkryje prawdę o podmianie dzieci! To będzie wstrząs dla Falkowicza?

Na dobre i na złe. Emilia Komarnicka-Klynstra z synem w serialu! Agata też zostanie matką?

W ostatnim sezonie "Na dobre i na złe" wiele zmieniło się również w samym szpitalu, nie mówiąc już o tragicznym w skutku wybuchu, w którym zginęła między innymi Kasia Smuda (Ilona Ostrowska). Przypomnijmy, że Agata do niedawna była ordynatorem interny i w związku z jej dłuższą nieobecnością Konica (Robert Koszucki) był zmuszony znaleźć kogoś na jej miejsce. Bez wahania zaproponował to stanowisko światowej sławy chirurg plastycznej Alinie Fisher, która przyleciała ze Stanów Zjednoczonych w zastępstwie Falkowicza. Fisher zrobiła wrażenie nie tylko na młodych stażystach, ale również samym dyrektorze Konicy jak również na Stefanie Tretterze (Piotr Garlicki), o którą obaj lekarze rywalizowali i byli zrozpaczeni, gdy usłyszeli, że może opuścić szpital. Wówczas Konica zaproponował jej posadę szefowej interny, a Alina tak bardzo zakochała się w Leśnej Górze, że mimo iż była to dla niej degradacja, zgodziła się przyjąć jego ofertę! Z tego faktu szczególnie był niezadowolony sam Falkowicz, który nieraz próbował sam wykurzyć szwagierkę z Polski, gdy ta zajęła jego prywatny gabinet, ale w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej taka sytuacja nie spodoba się również Agacie!

Spójrz również: Na dobre i na złe. Halinka nie będzie już salową! Dla Begera poświęci wszystko?

W nowym sezonie "Na dobre i na złe" po wakacjach Agata najpierw rozprawi się z Maksem, któremu jeszcze nie powiedziała ostatniego słowa. Woźnicka da mu ostro popalić, za to, że w perfidny sposób ją okłamywał i molestował pielęgniarki! Jednak Beger nie będzie jedynym wrogiem, jakiego upatrzy sobie w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej! Agata dość prędko stanie oko w oko ze swoją nową przełożoną i bardzo nie spodoba jej się, że Fisher zabrała jej stanowisko! Między kobietami zapowiada się ciekawa walka, z której zwycięsko może wyjść tylko jedna!

Katarzyna Skrzynecka, czyli Alina z "Na dobre i na złe" opublikowała na swoim Instagramie krótkie wideo z Agatą Woźnicką! Sama doktor Fisher nakreśliła całą sytuację i spytała fanów, czy ich zdaniem była i obecna przełożona się dogadają!

- ??? Jeśli Pani Ordynator Agata Woźnicka powróci z kilkumiesięcznego urlopu...? Gdy stanowisko Ordynatora piastuje Docent Alina.... Upssss ? Czy blondyny się dogadają....? ? To się okaże już w nowym sezonie @nadobreinazle.official @emilia_komarnicka_klynstra ???? Jak myślicie? Zaiskrzy...? Na +/- ??? ? - napisała pod filmikiem!

Zobacz także: Na dobre i na złe. Rodzina Marcina i Dominiki rozpadnie się przez jego byłą kochankę?! Dla Julki poświęci wszystko?

Fani "Na dobre i na złe" są podzielni! Część z nich uważa, że między lekarkami dojdzie do ostrej walki, inni z kolei, że panie się dogadają, a jeszcze kolejni, że nieźle między nimi zaiskrzy, ale finalnie uda im się dogadać! Jak będzie w rzeczywistości? Czy Agata pójdzie na całość i po Maksie wykończy również Alinę? A może to Fisher szybko sproawdzi ją na ziemię? Tego z pewnością dowiemy się w nowym sezonie "Na dobre i na złe" po przerwie wakacyjnej, który zapowiada się niezwykle emocjonująco!

Patrz także: Na dobre i na złe. Skruszona Lucyna będzie błagać Konicę o powrót do pracy! Uniknie kary za kradzież skarbu?

Najnowsze