Bajeczne wakacje Wiktorii z Na dobre i na złe! Katarzyna Dąbrowska pokazała jak pławi się w greckim luksusie - ZDJĘCIA

i

Autor: ARTRAMA Bajeczne wakacje Wiktorii z Na dobre i na złe! Katarzyna Dąbrowska pokazała jak pławi się w greckim luksusie - ZDJĘCIA

Bajeczne wakacje Wiktorii z Na dobre i na złe! Katarzyna Dąbrowska pokazała jak pławi się w greckim luksusie - ZDJĘCIA

2021-07-27 17:55

Aktorzy "Na dobre i na złe" aktualnie mają krótką przerwę w nagraniach do nowego sezonu i prężnie korzystają z czasu wolnego! Uwielbiana przez widzów Katarzyna Dąbrowska, czyli Wiktoria Consalida z "Na dobre i na złe" postanowiła solidnie naładować baterię i wraz ze swoim ukochanym wybrali się na bajeczne wakacje do Grecji! Aktorka chętnie dzieli się zdjęciami z bajecznej wycieczki na swoim Instagramie! Nie pozostaje nic innego tylko pozazdrościć! Koniecznie, zajrzyjcie do naszej GALERII ZDJĘĆ!

Katarzyna Dąbrowska na boskich wakacjach ze swoim mężem! Widoki aż zapierają dech w piersiach!

Katarzyna Dąbrowska, czyli Wiktoria Consalida od lat cieszy się uznaniem widzów "Na dobre i na złe". Fani z utęsknieniem czekali na jej powrót do Leśnej Góry i w końcu się doczekali! Consalida pojawiła się w ostatnim 813 odcinku "Na dobre i na złe" przed wakacjami, gdy doszły do niej słuchy o wielkim wybuchu w szpitalu, w wyniku którego zginęła między innymi Kasia Smuda (Ilona Ostrowska). Wiktoria wróciła do Polski w zaawansowanej ciąży w obawie o życie swojej córki, Blanki (Pola Gonciarz), ale wygląda na to, że zagości w Leśnej Górze na dłużej! Przede wszystkim w trudnych chwilach będzie wspierać Falkowicza (Michał Żebrowski) kompletnie załamanego po śmierci Kasi, na którego głowę spadła opieka nad podmienionym synem Edziem (Ksawery Sudoł), a także pomoże Matyldzie (Amelia Czaja), która powoli będzie tracić cierpliwość do poczynań Andrzeja! Jednak nim do tego dojdzie aktorzy z "Na dobre i na złe" mogą pozwolić sobie na chwilę relaksu, gdyż aktualnie mają przerwę wkręceniu! Ten czas postanowiła wykorzystać sama Katarzyna Dąbrowska, która wybrała się na bajeczne wakacje!

Patrz też: Na dobre i na złe. Nowi sąsiedzi Falkowicza zamienią jego życie w horror! Nie będzie mógł nic zrobić

Wiktoria wróci do Na dobre i na złe. Będzie w ciąży i urodzi bliźniaki! Katarzyna Dąbrowska po długiej przerwie znów na planie

Katarzyna Dąbrowska razem ze swoim mężem Jarosławem Tumidajskim wybrali się na bajeczne wakacje do Grecji, gdzie jako pierwszy przystanek wybrali Ateny! Aktorka pochwaliła się na swoim Instagramie pięknymi ujęciami i zdradziła, które miejsca udało im się już zwiedzić! Szczególnie przypadła im do gustu dzielnica Plaka, gdzie mieli okazję spróbować niesamowitej i prawdziwie greckiej kuchni w towarzystwie trunków z lekko pozłacanych kieliszków! Zakochani odwiedzili również prawdziwą wizytówkę Aten, czyli Akropol na tle którego Wiktoria z "Na dobre i na złe" urządziła sobie mini sesję zdjęciową! Katarzyna Dąbrowska pochwaliła się, że udało im się także trafić na zachód słońca na Areopagu, który aż emanuje swoim pięknem!

Ale to nie wszystko, gdyż Wiktoria z "Na dobre i na złe" postanowiła przybliżyć swoim fanom, jak wygląda prawdziwie wyspiarski klimat w Atenach! Sposób, w jaki aktorka opisuje swoje przeżycia aż pozwala oderwać się od codzienności i wraz z nią przenieść się na cudowną Grecję!

- Białe domki, niebieskie odrzewia i okiennice, zwisające bugenwille, leniwe przeciągające się koty i unoszący się nad wszystkim zapach prania - opisała na Instagramie, obrazując swoje słowa przepięknymi widokami jednej z uliczek.

Spójrz również: Na dobre i na złe. Agata po powrocie wygryzie Alinę Fisher ze stanowiska. Szwagierka Falkowicza wróci z powrotem do USA?

Nie tylko my jesteśmy zachwyceni zdjęciami Wiktorii z "Na dobre i na złe", gdyż pod jej postem posypała się prawdziwa lawina komentarzy! Fani "Na dobre i na złe" zachwycają się widokami przepięknej Grecji jak i samej aktorki, ale również oglądając jej zdjęcia, sami przenoszą się do swoich wspomnień z magicznych wakacji w Grecji!

- Przecudnie! ? Przyjemności, dużo słońca i udanego odpoczynku ?

- Ja wróciłam z Grecji w środę i jeszcze bujam w obłokach ?Pozdrawiam ❤️

- Piękne miejsce, jak tylko jestem wracam do niego❤️❤️❤️❤️ miłego pobytu i pozdrowienia z Nidzicy???

- Pięknie mega bardzo Kasiu życzę miłego urlopu udanych wakacji❤️

- Grecja jest przepiękna ma w sobie ten klimat ❤️??

Zobacz także: Na dobre i na złe. Żona Bolka odkryje prawdę o podmianie dzieci! To będzie wstrząs dla Falkowicza?

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze