Barwy szczęścia. Przerażający wypadek Kasi i Łukasza! Czy ciężko ranna Górka przeżyje? - WIDEO, ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram/Artrama Barwy szczęścia. Przerażający wypadek Kasi i Łukasza! Czy ciężko ranna Górka przeżyje? - WIDEO, ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Przerażający wypadek Kasi i Łukasza! Czy ciężko ranna Górka przeżyje? - WIDEO, ZDJĘCIA

2021-07-30 12:52

Tragedia w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach! Kasia (Katarzyna Glinka) i Łukasz (Michał Rolnicki) będą ofiarami potwornego wypadku! Obydwoje będą o włos od śmierci, jednak to życie Górki będzie w poważnym niebezpieczeństwie! W nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej rozpocznie się dramatyczna walka o życie żony Łukasza. Jednak to będzie dopiero początek ich problemów, gdyż na tej sytuacji kolejny raz postanowi skorzystać Umińska (Monika Dryl), która jeszcze mocniej zbliży się do Sadowskiego! Koniecznie zobaczcie ZDJĘCIA i WIDEO!

Tragiczny wypadek Kasi i Łukasza w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach! Połamana Górka trafi na wózek inwalidzki!

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach dojdzie do mrożących krew w żyłach scen! Straszliwa tragedia wydarzy się w życiu Kasi i Łukasza. Dopiero co Górka wróciła ze słonecznej Sycylii i nawet nie zdążyła nacieszyć się swoim mężem, a już w nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej spotka ją ogromne nieszczęście. Czyżby Kasia przeczuwała nadchodzącą tragedię? Może dlatego tak ochoczo namawiała Łukasza do opuszczenia Polski i wyprowadzkę na przepiękną wyspę?

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Kasia i Łukasz będą ofiarami potwornego wypadku! Katarzyna Glinka zamieściła na swojej relacji na Instagramie nagranie ze szpitala, na którym widzimy jak cała połamana jest przykuta do łóżka. Górka ma rany na twarzy i złamaną nogę.

- Dzisiaj taki dzień, leżący - komentowała fanom "Barw szczęścia".

Patrz też: Barwy szczęścia. Gej Darek zostanie ojcem? Szybko pozbiera się po rozstaniu z Władkiem i ułoży sobie życie z ukochaną

Barwy szczęścia po wakacjach 2021. Kasia pokona śmierć na Sycylii! Będzie umierająca, ale te ujęcia z planu mówią wszystko

Wiele wskazuje na to, że to niejedyne uszkodzenia ciała Kasi Górki. Bardzo możliwe, że żona Łukasza będzie sparaliżowana, gdyż na kolejnych relacjach na Instagramie tym razem u Alicji z "Barw szczęścia" możemy ujrzeć, że Kasia porusza się na wózku inwalidzkim! Więcej szczęścia miał Sadowski, który mimo ran na twarzy, będzie mógł poruszać się na nogach. Oczywiście w tych trudnych chwilach zawsze będzie mogła liczyć na wsparcie swojego męża, który będzie ją strzegł w dzień i w nocy. Nie opuści jej ani w czasie pobytu w szpitalu ani gdy jego żonę w końcu wypuszczą do domu.

- To jest właśnie Michał Rolnicki, tak mi dzisiaj partneruje z resztą zawsze nie tylko dzisiaj - delikatnie uspokoiła widzów "Barw szczęścia".

Niestety to nie jedyne nieszczęście, jakie wydarzy się w życiu Kasi i Łukasza w nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej! Ich trudną sytuację postanowi wykorzystać Alicja Umińska, która cztery lata temu bez pamięci zakochała się w swoim koledze z pracy! Umińska starała się rozbić jego małżeństwo z Kasią, a gdy ten ją odrzucił, to oskarżyła go o pobicie! Choć od tego czasu już sporo minęło i Alicja faktycznie się zmieniła to w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach znów pokaże swoją prawdziwą twarz!

Spójrz również: Barwy szczęścia. Lidka rzuci się z pięściami na byłego męża! Zamieni życie Radka w prawdziwe piekło!

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Umińska szybko dowie się o wypadku Kasi i Łukasza i postanowi to wykorzystać. Alicja kupi mieszkanie tuż pod nimi i będzie na bieżąco obserwować każdy ich ruch! Przy okazji będzie robiła dobrą minę do złej gry i sprawiała wrażenie potulnego baranka!

- Boże, zobaczcie jak my do siebie pasujemy. Tak jedna wielka rodzina znowu razem. Przez przypadek, po prostu nie wiedząc, kupiłam sobie mieszkanie pod nimi - powiedziała w swojej relacji na Instagramie Alicja z "Barw szczęścia".

Tuż po jej słowach mogliśmy usłyszeć ironiczny śmiech Górki, która doskonale zdaje sobie sprawę, co knuje jej rywalka w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach! Do czego tym razem posunie się Alicja? Czy uda jej się zniszczyć związek Kasi i Łukasza? Jak poważny okaże się wypadek Górki? Czy Kasia jeszcze stanie na nogi? Tego z pewnością dowiemy się w nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej!

Zobacz także: Barwy szczęścia. Bolesny koniec romansu Sławki i Justina. Matka Patryka wypędzi kochanka z objęć!

Barwy szczęścia. Kasia (Katarzyna Glinka), Łukasz (Michał Rolnicki)

i

Autor: Instagram Barwy szczęścia. Kasia (Katarzyna Glinka), Łukasz (Michał Rolnicki)
Barwy szczęścia. Kasia (Katarzyna Glinka), Łukasz (Michał Rolnicki), Alicja Umińska (Monika Dryl)

i

Autor: Instagram Barwy szczęścia. Kasia (Katarzyna Glinka), Łukasz (Michał Rolnicki), Alicja Umińska (Monika Dryl)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze