Barwy szczęścia. Lidka rzuci się z pięściami na byłego męża! Zamieni życie Radka w prawdziwe piekło!

i

Autor: ARTRAMA Barwy szczęścia. Lidka rzuci się z pięściami na byłego męża! Zamieni życie Radka w prawdziwe piekło!

Barwy szczęścia. Lidka rzuci się z pięściami na byłego męża! Zamieni życie Radka w prawdziwe piekło!

2021-07-29 17:23

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach Lidka (Emilia Warabida) pokaże swoją prawdziwą twarz i postanowi odegrać się na Radku (Filip Kosior). Wierzbicka będzie rozczarowana wyrokiem sądu i uzna, że jej były maż powinien jej za to zapłacić! Tylko tym razem nie cofnie się już przed niczym. W 2471 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Lidka już dłużej nie wytrzyma, urządzi byłemu mężowi kosmiczną awanturę, a na koniec rzuci się na niego z pięściami w obecności Sandry (Joanna Opozda). Ale to będzie dopiero początek...

Niezrównoważona Lidka rzuci się na Radka w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach! Nie da mu spokoju!

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach rozwiąże się w końcu kwestia alimentów, o jakie wnioskowała Lidka wobec Radka. Przypomnijmy, że ich batalia rozwodowa ciągnęła się przez wiele odcinków. Ostatecznie Natalia (Maria Dejmek) z pomocą detektywa dostarczyła sądowi niebitych dowodów na to, że jednym winnym rozpadu ich małżeństwa jest Radek! Dla Zwoleńskiej to było jednak mało i obiecała Lidce, że załatwią go do końca! Nastraszyła niewiernego męża Lidki i jego prawniczkę (Olga Bończyk), że na tym nie poprzestaną i wniosą kolejną sprawę o przyznanie alimentów w wysokości sześciu tysięcy złotych... Paszkowska przekonała swojego klienta, że jedynym ratunkiem w tej sytuacji jest przepisanie "Feel Good" na Sandrę, jak też uczynił w poprzednim sezonie "Barw szczęścia". Jego cwany plan przyniesie efekt w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach!

Patrz też: Barwy szczęścia. Bolesny koniec romansu Sławki i Justina. Matka Patryka wypędzi kochanka z objęć!

Barwy szczęścia. Tak będzie wyglądała nowa czołówka w kolejnym sezonie!

Jak podaje swiatseriali.interia.pl w nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej to Zwoleńska skończy jako przegrana, gdyż sąd orzeknie jej klientce jedynie 800 złotych alimentów. Lidka będzie załamana tym orzeczeniem, zwłaszcza, że Natalia pobudziła w niej wielkie nadzieje. W 2471 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Wierzbicka dojdzie do wniosku, że Radek musi za to zapłacić i oświadczy Natalii, że zamierza iść z nim na wojnę! Zdeterminowana spyta Zwoleńską, w jaki sposób mogą jeszcze przycisnąć Radka do muru.

- Złożyłabym do sądu wniosek o weryfikację sytuacji życiowej pana Radka. Prześwietlimy jego finanse. Pity, konta bankowe... Nie ukryje niczego - wytłumaczy jej Zwoleńska i przyzna, że, gdy uda się odkryć prawdziwe dochody Radka, to podwyższenie alimentów będzie tylko formalnością.

Jej słowa w 2471 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach pobudzą Lidkę do działania, jednak po chwili zacznie mieć wątpliwości, czy aby na pewno dobrze robi, zwłaszcza, ze będzie obawiała się, że, gdy znowu przegrają, spadną na nią kolejne koszty. Natalia uspokoi swoją klientkę, że znajdzie na to jakieś rozwiązanie, a Lidka obieca jej, że jeszcze to przemyśli.

Zobacz także: Barwy szczęścia. Gej Darek zostanie ojcem? Szybko pozbiera się po rozstaniu z Władkiem i ułoży sobie życie z ukochaną

Tuż po rozmowie z Natalią w 2471 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej oburzona Wierzbicka uda się do "Feel Good" i wyrządzi mężowi karczemną awanturę.

- I jak się czujesz, oszuście? - wykrzyczy mu prosto w twarz, zaciskając pięści ze złości.

Sandra będzie próbowała ją wyrzucić z lokalu i powie jej, że obcy nie mają wstępu do jej lokalu! Jednak jej obecność w 2471 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej dodatkowo rozzłości Lidkę, która przestanie się kontrolować!

- I kto to mówi? Byłam tu na długo przed tobą. Nie próbuj udawać wielkiej właścicielki - oberwie się również kochance jej męża.

Spójrz również: Barwy szczęścia. Ciężarna Regina straci wszystko! Zamienią ją na kogoś zupełnie innego

Radek będzie starał się uspokoić byłą żonę, gdyż doskonale zdaje sobie sprawę, do czego jest zdolna! Już raz rzuciła się na niego z łapami, jednak nie spodziewa się, że w 2471 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach uczyni to kolejny raz!

- Porozmawiajmy spokojnie. Zapraszam na kawę - zaproponuje Lidce.

- Chcesz rozmawiać o swoich przekrętach z kochanką przy klientach? Proszę bardzo, chętnie wszystkim opowiem, jak mnie wyrolowałeś! - powie cała zagotowana ze złości i zacznie obrażać Radka. Prosto w twarz zarzuci mu, że jest zwykłym draniem i cynicznym kłamcą. Zszokowany szef kuchni poprosi Sandrę, aby wszystko nagrywała, aby miał na nią dowody w sądzie. To już kompletnie wyprowadzi Wierzbicką z równowagi, która wpadnie w szał...

- Jesteście obrzydliwymi ludźmi. Potwory bez serca! - wykrzyczy, po czym zacznie rzucać w Radka przygotowanymi chwilę wcześniej obiadami. Jak już skończy swoje przedstawienie po prostu jak gdyby nic wyjdzie...

Patrz także: Barwy szczęścia. Iwona zamieszka z nowym kochankiem. Milioner będzie lepszym ojcem dla Wioletki niż Marek? - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia odc. 2434. Lidka (Emilia Warabida)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2434. Lidka (Emilia Warabida)
Barwy szczęścia odc. 2434. Radek (Filip Kosior), Sandra (Joanna Opozda), Lidka (Emilia Warabida)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia odc. 2434. Radek (Filip Kosior), Sandra (Joanna Opozda), Lidka (Emilia Warabida)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze