Barwy szczęścia. Ciężarna Regina straci wszystko! Zamienią ją na kogoś zupełnie innego

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia. Ciężarna Regina straci wszystko! Zamienią ją na kogoś zupełnie innego

Barwy szczęścia. Ciężarna Regina straci wszystko! Zamienią ją na kogoś zupełnie innego

2021-07-27 22:13

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach w życiu Reginy (Kamila Kamińska) rozegra się prawdziwy dramat! Świeżo upieczona Falkowska długo nie nacieszy się swoim szczęściem z Frankiem (Mateusz Banasiuk), gdyż tuż po ślubie trafi do szpitala z zagrożoną ciążą! Jednak to będzie jedynie wierzchołek góry lodowej, gdyż w 2469 odcinku „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej Regina straci to, o co tak bardzo walczyła. Na domiar złego jej przyjaciele szybko spiszą ją na straty i nawet nie przejmą się jej losem!

Regina w zagrożonej ciąży zostanie z niczym w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach!

Nowy sezon „Barw szczęścia” po wakacjach zapowiada się dla Reginy tragicznie! Już w 2466 odcinku „Barw szczęścia”, pierwszym po wakacyjnej przerwie będziemy świadkami jej bajecznego ślubu z Frankiem, którego nie zepsuje nawet jej były kochanek, Remek (Piotr Sędkowski), który nieproszony zjawi się na uroczystości, mimo ochrony całego wydarzenia przez Alana (Rafał Maślak) i jego kolegów bandytów, wśród których znajdzie się również Staś Pyrka (Olaf Kasprzyk)! Miłe chwile świeżo upieczonych małżonków jednak nie potrwają długo, gdyż problemy zdrowotne Reginy znowu dadzą o sobie znać! Jej ginekolożkę (Katarzyna Trzcińska) zaniepokoją ostatnie wyniki ciężarnej Reginy, która postanowi poszerzyć diagnostykę i skieruje ją do szpitala. Lekarz prowadzący, gdy usłyszy, że żona Franka chorowała na boreliozę bez wahania skieruje ją na patologię ciąży, gdzie Falkowska zagości na dłużej. Jej dłuższa nieobecność w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej odbije się nie tylko na jej związku z mężem, ale również na pracy!

Patrz też: Barwy szczęścia. Gej Darek zostanie ojcem? Szybko pozbiera się po rozstaniu z Władkiem i ułoży sobie życie z ukochaną

Barwy szczęścia. Tak będzie wyglądała nowa czołówka w kolejnym sezonie!

Jak podaje swiatseriali.interia.pl w 2469 odcinku „Barw szczęścia” po wakacjach fitness klub Reginy będzie chylił się ku upadkowi. Nieobecność Reginy i przedłużający się urlop Lidki (Emilia Warabida), która ciągle nie doszła do siebie po sprawie rozwodowej z Radkiem (Filip Kosior) bardzo odbije się na interesie. Celina (Orina Krajewska) i Alan już nie będą dawać sobie rady. Prowadzenie większej ilości zajęć i równoległe dbanie o recepcję, płatności i grafik całkowicie ich przerosną. Dlatego w 2469 odcinku „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej będą musieli posunąć się do ostateczności, gdyż jak nic nie zrobią, to doprowadzą klub do ruiny!

- We dwójkę wszystkiego nie ogarniemy. Nie ma szans! – ostrzeże Lidkę, Alan, gdy dowie się, ze pobyt Reginy w szpitalu znacząco się przedłuży.

Wtedy w 2469 odcinku „Barw szczęścia” po wakacjach Celina zaproponuje, aby poprosili o pomoc Franka, jednak Alan szybko uśpi jej entuzjazm.

- Ma na głowie Reginę w szpitalu i dyżury w straży. Średnia będzie z niego pomoc, nie łudź się – przyzna bez żadnych nadziei na poprawę ich sytuacji.

Spójrz również: Barwy szczęścia. Iwona zamieszka z nowym kochankiem. Milioner będzie lepszym ojcem dla Wioletki niż Marek? - ZDJĘCIA

Trenerka jednak się nie podda i jeszcze w 2469 odcinku „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej znajdzie idealne rozwiązanie. Przyjaciółka Reginy uzna, że Falkowską idealnie zastąpi niezrównoważona Lidka, z którą z resztą już ostatnio się zgadywała! Celina przyzna, że Lidka sama chce wrócić do pracy, więc idealnie zajmie miejsce Reginy!

- Chce pracować, bo nie ma zamiaru zdawać się na te wątpliwe alimenty od Radka. Za bardzo jest ambitna – przyzna Alanowi.

Celina i Alan szybko dojdą do wniosku, że to najlepsze, co im się przytrafiło i jeszcze w 2469 odcinku „Barw szczęścia” po wakacjach ściągną Lidkę do fitness klubu. Przyjaciele bardzo ucieszą się z jej powrotu, gdyż doskonale wiedzą, że tylko tak będą w stanie ocalić interes. Tym samym dość prędko znajdą za Reginę zastępstwo w 2469 odcinku „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej! 

- Nawet nie wiesz, jak za tobą tęskniliśmy – przyzna Alan.

- Ja chyba bardziej. Odpoczęłam, nabrałam sił, wracam do życia – odpowie zadowolona, po czym wyzna, że może zacząć pracę od zaraz…

Zobacz także: Barwy szczęścia. Agata rzuci Patrykowi pierścionkiem zaręczynowym w twarz! Nie będzie już co zbierać

Barwy szczęścia, odc. 2240. Alan (Rafał Maślak), Celina (Orina Krajewska)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odc. 2240. Alan (Rafał Maślak), Celina (Orina Krajewska)
Barwy szczęścia, odc. 2178. Celina (Orina Krajewska), Lidka (Emilia Warabida)

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odc. 2178. Celina (Orina Krajewska), Lidka (Emilia Warabida)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany