Barwy szczęścia. Ciężarna Regina straci wszystko! Zamienią ją na kogoś zupełnie innego

2021-07-27 22:13
Barwy szczęścia. Ciężarna Regina straci wszystko! Zamienią ją na kogoś zupełnie innego
Autor: Artrama Barwy szczęścia. Ciężarna Regina straci wszystko! Zamienią ją na kogoś zupełnie innego

W nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach w życiu Reginy (Kamila Kamińska) rozegra się prawdziwy dramat! Świeżo upieczona Falkowska długo nie nacieszy się swoim szczęściem z Frankiem (Mateusz Banasiuk), gdyż tuż po ślubie trafi do szpitala z zagrożoną ciążą! Jednak to będzie jedynie wierzchołek góry lodowej, gdyż w 2469 odcinku „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej Regina straci to, o co tak bardzo walczyła. Na domiar złego jej przyjaciele szybko spiszą ją na straty i nawet nie przejmą się jej losem!

Regina w zagrożonej ciąży zostanie z niczym w nowym sezonie „Barw szczęścia” po wakacjach!

Nowy sezon „Barw szczęścia” po wakacjach zapowiada się dla Reginy tragicznie! Już w 2466 odcinku „Barw szczęścia”, pierwszym po wakacyjnej przerwie będziemy świadkami jej bajecznego ślubu z Frankiem, którego nie zepsuje nawet jej były kochanek, Remek (Piotr Sędkowski), który nieproszony zjawi się na uroczystości, mimo ochrony całego wydarzenia przez Alana (Rafał Maślak) i jego kolegów bandytów, wśród których znajdzie się również Staś Pyrka (Olaf Kasprzyk)! Miłe chwile świeżo upieczonych małżonków jednak nie potrwają długo, gdyż problemy zdrowotne Reginy znowu dadzą o sobie znać! Jej ginekolożkę (Katarzyna Trzcińska) zaniepokoją ostatnie wyniki ciężarnej Reginy, która postanowi poszerzyć diagnostykę i skieruje ją do szpitala. Lekarz prowadzący, gdy usłyszy, że żona Franka chorowała na boreliozę bez wahania skieruje ją na patologię ciąży, gdzie Falkowska zagości na dłużej. Jej dłuższa nieobecność w nowym sezonie „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej odbije się nie tylko na jej związku z mężem, ale również na pracy!

Patrz też: Barwy szczęścia. Gej Darek zostanie ojcem? Szybko pozbiera się po rozstaniu z Władkiem i ułoży sobie życie z ukochaną

Barwy szczęścia. Tak będzie wyglądała nowa czołówka w kolejnym sezonie!

W 2469 odcinku „Barw szczęścia” po wakacjach fitness klub Reginy będzie chylił się ku upadkowi. Nieobecność Reginy i przedłużający się urlop Lidki (Emilia Warabida), która ciągle nie doszła do siebie po sprawie rozwodowej z Radkiem (Filip Kosior) bardzo odbije się na interesie. Celina (Orina Krajewska) i Alan już nie będą dawać sobie rady. Prowadzenie większej ilości zajęć i równoległe dbanie o recepcję, płatności i grafik całkowicie ich przerosną. Dlatego w 2469 odcinku „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej będą musieli posunąć się do ostateczności, gdyż jak nic nie zrobią, to doprowadzą klub do ruiny!

- We dwójkę wszystkiego nie ogarniemy. Nie ma szans! – ostrzeże Lidkę, Alan, gdy dowie się, ze pobyt Reginy w szpitalu znacząco się przedłuży.

Wtedy w 2469 odcinku „Barw szczęścia” po wakacjach Celina zaproponuje, aby poprosili o pomoc Franka, jednak Alan szybko uśpi jej entuzjazm.

- Ma na głowie Reginę w szpitalu i dyżury w straży. Średnia będzie z niego pomoc, nie łudź się – przyzna bez żadnych nadziei na poprawę ich sytuacji.

Spójrz również: Barwy szczęścia. Iwona zamieszka z nowym kochankiem. Milioner będzie lepszym ojcem dla Wioletki niż Marek? - ZDJĘCIA

Trenerka jednak się nie podda i jeszcze w 2469 odcinku „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej znajdzie idealne rozwiązanie. Przyjaciółka Reginy uzna, że Falkowską idealnie zastąpi niezrównoważona Lidka, z którą z resztą już ostatnio się zgadywała! Celina przyzna, że Lidka sama chce wrócić do pracy, więc idealnie zajmie miejsce Reginy!

- Chce pracować, bo nie ma zamiaru zdawać się na te wątpliwe alimenty od Radka. Za bardzo jest ambitna – przyzna Alanowi.

Celina i Alan szybko dojdą do wniosku, że to najlepsze, co im się przytrafiło i jeszcze w 2469 odcinku „Barw szczęścia” po wakacjach ściągną Lidkę do fitness klubu. Przyjaciele bardzo ucieszą się z jej powrotu, gdyż doskonale wiedzą, że tylko tak będą w stanie ocalić interes. Tym samym dość prędko znajdą za Reginę zastępstwo w 2469 odcinku „Barw szczęścia” po przerwie wakacyjnej! 

- Nawet nie wiesz, jak za tobą tęskniliśmy – przyzna Alan.

- Ja chyba bardziej. Odpoczęłam, nabrałam sił, wracam do życia – odpowie zadowolona, po czym wyzna, że może zacząć pracę od zaraz…

Zobacz także: Barwy szczęścia. Agata rzuci Patrykowi pierścionkiem zaręczynowym w twarz! Nie będzie już co zbierać

Barwy szczęścia, odc. 2240. Alan (Rafał Maślak), Celina (Orina Krajewska)
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odc. 2240. Alan (Rafał Maślak), Celina (Orina Krajewska)
Barwy szczęścia, odc. 2178. Celina (Orina Krajewska), Lidka (Emilia Warabida)
Autor: Artrama Barwy szczęścia, odc. 2178. Celina (Orina Krajewska), Lidka (Emilia Warabida)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE