Barwy szczęścia. Iwona zamieszka z nowym kochankiem. Milioner będzie lepszym ojcem dla Wioletki niż Marek? - ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram Barwy szczęścia. Iwona zamieszka z nowym kochankiem. Milioner będzie lepszym ojcem dla Wioletki niż Marek? - ZDJĘCIABarwy szczęścia. Iwona zamieszka z nowym kochankiem. Milioner będzie lepszym ojcem dla Wioletki niż Marek?

Barwy szczęścia. Iwona zamieszka z nowym kochankiem. Milioner będzie lepszym ojcem dla Wioletki niż Marek? - ZDJĘCIA

2021-07-27 16:14

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach Iwona (Izabela Zwierzyńska) w końcu pozbiera się po bolesnym rozstaniu z Markiem (Marcin Perchuć) i rozpocznie nowe życie u boku Tomasza Kępskiego (Jakub Sokołowski). Pyrka szybko owinie sobie wokół palca zakochanego w niej milionera i zdecyduje się na poważny krok! W nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Iwona odbierze klucze od ich wspólnego mieszkania i przeprowadzi się do nowego kochanka! To tutaj stworzą Wioletce (Aurelia Żarnowiecka) prawdziwy dom?

Iwona wyprowadzi się od Pyrków i zamieszka z milionerem w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach!

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach Iwona w końcu odnajdzie szczęście u boku Tomasza Kępskiego, przy którym zapomni o krzywdzie, jaką wyrządził jej Marek! Ojczym tak naprawdę nigdy jej nie kochał i trwał z nią w związku jedynie dla dobra Wioletki. Pyrka długo nie mogła pozbierać się po tym, co usłyszała od byłego kochanka i postanowiła dać sobie spokój z facetami, jednak w nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej w tej kwestii wiele się zmieni!

Patrz też: Barwy szczęścia. Agata rzuci Patrykowi pierścionkiem zaręczynowym w twarz! Nie będzie już co zbierać

Barwy szczęścia. Tak będzie wyglądała nowa czołówka w kolejnym sezonie!

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach Pyrka bardzo zbliży się do jednego ze swoich pacjentów, który nie wywarł na niej dobrego pierwszego wrażenia. Tomasz był zadufanym w sobie biznesmenem, który nie dość, że próbował wyłudzić receptę, to jeszcze podważył autorytet Pyrki, która chwilę później uratowała mu życie! W nowym sezonie sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej ich relacje znacząco się zmienią tak samo jak zmieni się sam Kępski! Milioner zakocha się w Pyrce i postanowi zrobić wszystko, aby ją zdobyć! Wiele wskazuje na to, że uda mu się to szybciej niż myślał!

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach Kępski w podziękowaniu za uratowanie życia wręczy Iwonie piękny bukiet kwiatów i pierścionek z brylantów. Choć takie podejście nieszczególnie spodoba się Pyrce, to jednak zmieni zdanie, gdy Tomasz zabierze ją na randkę z prawdziwego zdarzenia, gdzie zamiast romantycznej kolacji będzie na nią czekała pełna adrenaliny przejażdżką terenowym autem! Kępski zaprezentuje się z jak najlepszej strony, czym szybko zdobędzie Iwonę, do tego stopnia, że aż straci dla niego rozum!

Zobacz także: Barwy szczęścia. Gej Darek zostanie ojcem? Szybko pozbiera się po rozstaniu z Władkiem i ułoży sobie życie z ukochaną

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Pyrka zdecyduje się na ważny krok w związku z Tomaszem. Iwona spakuje walizki i przeprowadzi się wraz z Wioletką do Tomasza? Bardzo możliwe, że siostra Agaty (Natalia Zambrzycka) postawi wszystko na jedną kartę i postanowi uwić sobie rodzinne gniazdko z nowym kochankiem! Izabela Zwierzyńska, czyli Iwona z "Barw szczęścia" zamieściła na swojej relacji na Instagramie krótkie wideo, na którym widzimy, jak trzyma klucze do mieszkania. Pyrka nie kryje swojego zadowolenia z tego faktu, jednak próbuje stwarzać pozory tajemniczości, ale na końcu jej relacji wszystko staje się jasne, gdyż przed drzwiami pozuje z Tomaszem Kępskim!

Czy to oznacza, że w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach Iwona w końcu odnajdzie swoje szczęście? Czy razem z Tomaszem stworzą Wioletce prawdziwy dom? Czy Kępski będzie lepszym ojcem niż Marek? Tego z pewnością dowiemy się w nowym sezonie "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej!

Spójrz również: Barwy szczęścia. Patryk odkryje romans matki z Justinem. Przyjaciel zrujnuje mu życie!

Barwy szczęścia. Iwona (Izabela Zwierzyńska)

i

Autor: Instagram Barwy szczęścia. Iwona (Izabela Zwierzyńska)
Najnowsze