Marcin z M jak miłość pokazał miłość życia. To nie jest Adriana Kalska!

i

Autor: MTL Max Film Marcin z M jak miłość pokazał miłość życia. To nie jest Adriana Kalska!

Marcin z M jak miłość pokazał miłość życia. To nie jest Adriana Kalska!

2021-08-06 20:09

To będzie szok dla fanów "M jak miłość"! Marcin (Mikołaj Roznerski) pokazał piękne i wzruszające zdjęcie w jednej z najważniejszych dla niego chwil. Gwiazda "M jak miłość" zapozowała z miłością życia i dodała poruszający opis do fotografii. Trudno jednak dopatrzeć się tam Izy (Adriana Kalska)! Ostatnio Chodakowscy mają wielki małżeński kryzys, a w życiu prywatnym poszli w różne strony zawodowe. Czy nowe projekty spowodowały, że się od siebie odsunęli? Sprawdź kogo wybrał Mikołaj Roznerski.

Marcin i Iza z "M jak miłość" nie będą już razem? Aktor pokazał miłość życia i to nie jest Adriana Kalska! 

Ostatnio w "M jak miłość" Chodakowscy przeżywali same koszmarne momenty. Przez intrygi Bosackiego (Dariusz Kordek) ich relacja zawisła na włosku. Iza i Marcin z "M jak miłość" nie mogli się dogadać, a do mężczyzny nie docierało, że żona jest niewinna i padła ofiarą bardzo niefortunnego splotu zdarzeń. Para przestała sobie ufać i oddaliła się od siebie na tyle, że nie widomo czy nowy sezon "M jak miłość" nie przyniesie im rozwodu!

Tymczasem w prywatnym życiu Adriany Kalskiej i Mikołaja Roznerskiego również doszło do lekkiego podziału, szczególnie wobec planów zawodowych. Oboje dalej biorą udział w "M jak miłość", ale Roznerski skupia się też na nowej roli Piotra Korbana w "Na dobre i na złe" oraz grze w teatrze. Kalska natomiast dostała główną rolę w nowym serialu TVN7 "Papiery na szczęście". 

Przeczytaj: M jak miłość. Piotrek Zduński znika z serialu! Marcin Mroczek pożegnał się z widzami - WIDEO

Kinga z M jak miłość oszukuje fanów?! Ukrywała tę tajemnicę przez lata

Czy to dlatego aktor z "M jak miłość" wrzucił zdjęcie z miłością, ale na próżno szukać tam jego partnerki? Mikołaj Roznerski dodał zdjęcie po spektaklu, w którym zagrał. Zapozował z mamą i napisał wzruszający opis.

"Moja 38 letnia miłość..❤️Mama była na spektaklu ,,Kontrakt ,, w @teatr_imka i powiedziała ,że daliśmy ze Zdzisiem Wardejnem rade , konfrontujac się z Mrożkiem ??No a jak Mama powie to nie ma ...??#kocham #swoja #familie ❤️"  - napisał gwiazdor "M jak miłość". 

Przeczytaj: Kacperek Boski z Rodzinki.pl już tak nie wygląda! Tak zmienił się Mateusz Pawłowski – ZDJĘCIA

Marcin z "M jak miłość" bardzo kocha Aleksandrę (Małogrzta Pieczyńska) i liczy się z jej zdaniem, ale w prywatnym życiu również łączy go wielka więź z rodzicielką. Mama Roznerskiego wygląda na bardzo szczęśliwą. 

- To jest mama!???? Jak siostra wygląda???Cudna❤️ - napisała serialowa Patrycja (Alżbeta Lenska) z "M jak miłość".

Na próżno szukać koło nich Izy. Roznerski tym razem wybrał towarzystwo uśmiechniętej mamy. Nie oznacza to jednak, by jego związek z Kalską uległ zmianom. Para nadal jest razem, ale ma dla siebie mniej czasu ze względu na obowiązki zawodowe. 

Najnowsze