Marcin z M jak miłość pokazał miłość życia. To nie jest Adriana Kalska!

2021-08-06 20:09
Marcin z M jak miłość pokazał miłość życia. To nie jest Adriana Kalska!
Autor: MTL Max Film Marcin z M jak miłość pokazał miłość życia. To nie jest Adriana Kalska!

To będzie szok dla fanów "M jak miłość"! Marcin (Mikołaj Roznerski) pokazał piękne i wzruszające zdjęcie w jednej z najważniejszych dla niego chwil. Gwiazda "M jak miłość" zapozowała z miłością życia i dodała poruszający opis do fotografii. Trudno jednak dopatrzeć się tam Izy (Adriana Kalska)! Ostatnio Chodakowscy mają wielki małżeński kryzys, a w życiu prywatnym poszli w różne strony zawodowe. Czy nowe projekty spowodowały, że się od siebie odsunęli? Sprawdź kogo wybrał Mikołaj Roznerski.

Marcin i Iza z "M jak miłość" nie będą już razem? Aktor pokazał miłość życia i to nie jest Adriana Kalska! 

Ostatnio w "M jak miłość" Chodakowscy przeżywali same koszmarne momenty. Przez intrygi Bosackiego (Dariusz Kordek) ich relacja zawisła na włosku. Iza i Marcin z "M jak miłość" nie mogli się dogadać, a do mężczyzny nie docierało, że żona jest niewinna i padła ofiarą bardzo niefortunnego splotu zdarzeń. Para przestała sobie ufać i oddaliła się od siebie na tyle, że nie widomo czy nowy sezon "M jak miłość" nie przyniesie im rozwodu!

Tymczasem w prywatnym życiu Adriany Kalskiej i Mikołaja Roznerskiego również doszło do lekkiego podziału, szczególnie wobec planów zawodowych. Oboje dalej biorą udział w "M jak miłość", ale Roznerski skupia się też na nowej roli Piotra Korbana w "Na dobre i na złe" oraz grze w teatrze. Kalska natomiast dostała główną rolę w nowym serialu TVN7 "Papiery na szczęście". 

Przeczytaj: M jak miłość. Piotrek Zduński znika z serialu! Marcin Mroczek pożegnał się z widzami - WIDEO

Kinga z M jak miłość oszukuje fanów?! Ukrywała tę tajemnicę przez lata

Czy to dlatego aktor z "M jak miłość" wrzucił zdjęcie z miłością, ale na próżno szukać tam jego partnerki? Mikołaj Roznerski dodał zdjęcie po spektaklu, w którym zagrał. Zapozował z mamą i napisał wzruszający opis.

"Moja 38 letnia miłość..❤️Mama była na spektaklu ,,Kontrakt ,, w @teatr_imka i powiedziała ,że daliśmy ze Zdzisiem Wardejnem rade , konfrontujac się z Mrożkiem 🤪😇No a jak Mama powie to nie ma ...🤪😎#kocham #swoja #familie ❤️"  - napisał gwiazdor "M jak miłość". 

Przeczytaj: Kacperek Boski z Rodzinki.pl już tak nie wygląda! Tak zmienił się Mateusz Pawłowski – ZDJĘCIA

Marcin z "M jak miłość" bardzo kocha Aleksandrę (Małogrzta Pieczyńska) i liczy się z jej zdaniem, ale w prywatnym życiu również łączy go wielka więź z rodzicielką. Mama Roznerskiego wygląda na bardzo szczęśliwą. 

- To jest mama!???? Jak siostra wygląda😘😍😍Cudna❤️ - napisała serialowa Patrycja (Alżbeta Lenska) z "M jak miłość".

Na próżno szukać koło nich Izy. Roznerski tym razem wybrał towarzystwo uśmiechniętej mamy. Nie oznacza to jednak, by jego związek z Kalską uległ zmianom. Para nadal jest razem, ale ma dla siebie mniej czasu ze względu na obowiązki zawodowe. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze