M jak miłość. Marcin odwróci się od Izy w decydującym momencie! Zostawi ją samą z dziećmi

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Marcin odwróci się od Izy w decydującym momencie! Zostawi ją samą z dziećmi

M jak miłość. Marcin odwróci się od Izy w decydującym momencie! Zostawi ją samą z dziećmi

2021-07-04 20:04

W 1595 odcinku "M jak miłość" po wakacjach 2021 Iza (Adriana Kalska) i Marcin (Mikołaj Roznerski) znów się rozstaną! Ciągnący się od miesięcy kryzys u Chodakowskich doprowadzi do tego, że Iza zupełnie się załamie i poczuje, że traci męża na zawsze. Będzie w tak fatalnej formie psychicznej z powodu obsesyjnej zazdrości Marcina, że jedynym ratunkiem w 1595 odcinku "M jak miłość" będzie ucieczka. A do tego mąż wcale jej nie zatrzyma, kiedy zabierze ze sobą dzieci - Szymka (Staś Szczypiński) i Maję (Laura Jankowska). Mało tego, odtrąci Izę w najważniejszej chwili, zostawi nie tylko żonę, ale i dzieciaki. Poznajcie szczegóły!

Czy Iza i Marcin z "M jak miłość" pogodzą się w nowym sezonie po wakacjach 2021?

Nowy sezon "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej, który rozpocznie się w 1595 odcinku będzie dramatyczny dla Izy i Marcina. Nie ma co liczyć na pojednanie Chodakowskich, którzy oddalą się od siebie jeszcze bardziej, a do tego oboje zaczną myśleć o rozwodzie. Niestety Marcin nadal będzie wierzył w to, że choć Iza nie zdradziła go z Michałem (Paweł Deląg), to miała ochotę na romans z Ostrowskim. Znów nie będzie nad sobą panował. Zamiast zapomnieć o wszystkim i zacząć wszystko od nowa w 1595 odcinku "M jak miłość" będzie wyżywał się na żonie. Żeby ją ukarać nadal będzie niemal każdą noc spędzał w agencji detektywistycznej, którą prowadzi z Jakubem Karskim (Krzysztof Kwiatkowski).

Nie przegap: M jak miłość. Barbara ściągnie Izę i i dzieci do Grabiny! Nie pozwoli, żeby Marcin dłużej znęcał się nad żoną

Kryzys u Izy i Marcina w 1595 odcinku "M jak miłość" wcale się nie skończy. Wręcz przeciwnie, będzie między nimi jeszcze gorzej. Po idealnej parze, która cieszyła się swoim szczęściem, stworzyła cudowną rodzinę dla Szymka i Mai nie będzie już śladu. Aż wreszcie w 1595 odcinku "M jak miłość" dojdzie do tego, że Iza zabierze dzieci i ucieknie do Grabiny. Skorzysta z zaproszenia Barbary Mostowiak (Teresa Lipowska), w której domu znajdzie gościnę i spokój. Marcin nie zrobi nic, by zatrzymać Izę i dzieci przy sobie.

Pobyt Izy i dzieci w Grabinie w 1595 odcinku "M jak miłość" skłoni ją do szczerych zwierzeń. Powierniczką bolesnych tajemnic Izy będzie Marysia Rogowska (Małgorzata Pieńkowska), która pozna wstrząsające kulisy kryzysu u Chodakowskich. Iza w 1595 odcinku "M jak miłość" przestanie ukrywać jak bardzo cierpi przez Marcina, jak zazdrosny mąż ją krzywdzi i niszczy ich wspólne życie.

- Przyjechałam tu odpocząć i zebrać myśli, spokojnie zastanowić się nad tym wszystkim... Ale prawda jest taka, że czuję się coraz bardziej zagubiona i kompletnie bezradna. Marcin praktycznie nie bywa w domu. Śpi w biurze, dzieciom powiedział, że ma dużo pracy. To trwa już prawie miesiąc. Próbowałam z nim rozmawiać, ale... To na nic. Nie wiem już, co robić... On ma do mnie ogromny żal...Widać to na każdym kroku... - zwierzy się Iza.

M jak miłość po wakacjach 2021. Marcin użyje dzieci, żeby wkraść się w łaski Izy!

Sprawdź też: Są jedynym małżeństwem z M jak miłość. Krystian Wieczorek z żoną mają powód do radości. Posypały się gratulacje

W 1595 odcinku "M jak miłość" Iza ze łzami w oczach opowie Marysi jak Marcin opuścił ją w najważniejszej chwili, jak odtrącił ją i dzieci. Zupełnie jakby nadal winił ją za to, że Bosacki (Dariusz Kordek) wrobił ją i Michała w romans, posunął się do podłej intrygi, żeby zemścić się na Chodakowskim za rozpad własnego małżeństwa.

- Nie potrafi zapanować nad emocjami. Widzę, że ze sobą walczy, próbuje, ale to jest silniejsze od niego. I kiedy już pozornie wszystko jest ok, dochodzimy do jakiejś kruchej równowagi wszystko znowu się sypie. Marcin potrafi nagle, bez słowa wyjść z mieszkania, zostawić mnie samą z dziećmi... - westchnie Iza w 1595 odcinku "M jak miłość". I nie zdoła zrozumieć, dlaczego najbliższy człowiek, którego bezgranicznie kocha odwraca się od niej w takim momencie.

- Zrobiłabym wszystko, żeby było jak dawniej. Ale nie wiem, czy to jeszcze w ogóle jest możliwe... - doda Chodakowska.

Jeszcze w 1595 odcinku "M jak miłość" Marcin przyjedzie do Grabiny po Izę i dzieci, ale to wcale nie oznacza, że się pogodzą. Bo zaraz po powrocie do ich mieszkania w Warszawie padnie pytanie o rozwód!

M jak miłość. Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska), Iza (Adrianna Kalska), Szymek (Staś Szczypiński), Maja (Laura Jankowska)

i

Autor: Instagram M jak miłość. Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska), Iza (Adrianna Kalska), Szymek (Staś Szczypiński), Maja (Laura Jankowska)
M jak miłość, odc. 1578: Marcin (Mikołaj Roznerski), Iza (Adriana Kalska)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość, odc. 1578: Marcin (Mikołaj Roznerski), Szymek (Staś Szczypiński), Maja (Laura Jankowska)

i

Autor: MTL Maxfilm
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze